BezpiecznaCiaza112023

Ból nerki / nerek

13 lata 8 miesiąc temu #27202 przez Asiersa
Hejka Dziewczyny :) wczoraj wieczorem wróciłam od babci i dzisiaj próbuję jakoś to wszystko ogarnąć :) tak więc w poniedziałek na 20 miałam USG 3d/4d. Powiedziałam lekarzowi o bólu nerki. Lekarz zrobił mi USG nerki i poinformował mnie, że wszystko jest w porządku :) Oczywiście kazał obserwować i w razie jakiegokolwiek bólu zgłosić się do niego. Nerka bolała mnie przez 2 dni tak więc cieszę się, że w ogóle przeszło :) Powiem Wam jeszcze, że w trakcie wykonywania badania usg 3d/4d lekarz powiedział nam, że będziemy mieli synka :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27209 przez Moniq
Asiersa, super że wszystko w porządku :) gratulacje synka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27250 przez kaśku
to świetne wiadomości !
gratuluje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27256 przez Asiersa
Dziękuję :) mam nadzieję, że ból już nie wróci :D




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29488 przez gosia_ann
Cześć. Jestem na początku 20 tygodnia ciąży. Mniej więcej w 18 tyg zaczęły boleć mnie nerki. Szczególnie dokucza mi lewa nerka. Ból pojawia się niespodziewanie i mija prawie natychmiast po oddaniu moczu. Często muszę wstawać w nocy na siusiu. Czasami wybudzam się właśnie przez to, że boli mnie nerka. Ból jest dosyć silny, trudno mi wstać z łóżka. Zauważyłam, że jak leżę na prawym boku odczuwam mniejszy ból pleców. W ciągu dnia nie piję zbyt dużo płynów. Niezależnie od tego bywają dni, że często chodzę do łazienki, jednak ilość moczu jest niewielka. Trochę mnie to martwi. Czy powinnam poprosić lekarza o jakieś skierowanie na badania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29490 przez _aga86_
O bolu nerki powiedz swojemu lekarzowi. Jednak czeste oddawanie moczu to jeden z glownych objawow ciazy. Dzidzia usiska pecherz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29501 przez Asiersa
gosia_ann mnie nerka (prawa) bolała jak byłam w 20 tyg ciąży. Ból przeokropny :angry:
Ból utrzymywał się przez jakieś 2 dni. Na szczęście jakoś za kilka dni miałam mieć usg 3d/4d i lekarz przy okazji wykonał usg nerki. Badanie wykazało, że wszystko jest w porządku :)
Mam nadzieję, że u Ciebie również tak będzie, że przejdzie tak samo szybko jak się pojawiło :) jednak dla pewności, zgłoś to lekarzowi.. :)na pewno coś doradzi a Ty będziesz spokojniejsza :)

Życzę Tobie i Twojej dzidzi dużo zdrówka :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29597 przez gosia_ann
Byłam dzisiaj u ginekologa. Powiedziałam mu o bólu nerki, dał mi skierowanie na badanie moczu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29618 przez Asiersa
Na pewno będzie w porządku :) Trzymam kciuki :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29669 przez sunaja21
czesc dziewczyny ja mam od 2 dni dosłownie to samo co opisujecie po lewej stronie!bol masakra nie jest on ciągły mija po jakims czasie ale ani nie idzie stanąc na nogi tak kłuje!3 tyg temu wylądowałam na patologii z podejrzeniem zagrażajacy poród przedwczesny bo bolało mnie po prawej stronie ale cały czas- niby były to więzadła teraz bol jest porównywalny tylko ze nie ciągły!można zwariować człowiek ciągle sie stresuje a gdzie tu do porodu....


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29674 przez kaśku
czy któraś z was miała zakładany cewnik? albo zna kogoś takiego? :o
może jednak się ktos znajdzie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29691 przez gosia_ann
Ból znowu mi dokucza, ale sądzę że to dzidzia się po prostu rozpycha (20tc). Martwi mnie jedynie to że mocz zalatuje mi czasami "rybką" :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29694 przez wiola
Dziewczyny,ja mialam takie same bóle będąć wciąży,nospa mi nie pomagała,jak się okazało,pojechalam do szpitala dostalam kroplowki rozkurczowe,naspa,papaweryna itp,bole ustąpily,mialam 2 razy była to kolka nerkowa ktora bardzo często odzywa się w ciąży ,bol niesamowity,dopiero w szpitalu,pomagają na ocp.Warto to sprawdzić,po ciązy jak ręką odjoł,mam nadzieję,ze wam te bóle miną,pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32546 przez gosia_ann
Pokazałam wyniki moczu lekarzowi - powiedział, że badanie niczego nie wykazało i wszystko jest ok. Czyli pewnie dzidziuś się czasami źle ułoży, że uciska nerki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32595 przez Asiersa
Mnie też dzidzia uciskała nerkę :huh: Ból przeokropny :angry: Na szczęście maluszek nie wybiera się już w "tamte strony" :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl