BezpiecznaCiaza112023

Latanie samolotem w ciąży

14 lata 2 miesiąc temu #3947 przez Agnieszka
no dopiero by było jak by ciężarna zaczęła rodzić na pokładzie samolotu



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4129 przez andziaa35
juz byla taka, kiedys bylo ze dziecko urodzone na pokladzie samolotu ma darmowe bilety do konca zycia :) ciekawa jestem jak to teraz jest...
www.pasazer.com/ciekawostka.php?lp=50


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4287 przez Paula
Agnieszka napisał:

szkoda z tym bagażem że na dziecko nie można mieć chociażby polowy tego co jest na dorosłego, ale dobrze że wózek był darmowo, bo przecież sam wózek nawet z tych najlżejszych ma jednak swoją wagę, a jeśli się gdzieś leci to bagaż ma duże znaczenie, a przy dziecku, to jednak tych rzeczy trochę trzeba wsiąść



W normalnych liniach można.... LOT daje 10kg.

Mama 17-miesięcznego maluszka, namiętnie połykająca kwas foliowy by synek miał siostrzyczkę lub braciszka :-) Tak było kiedyś - teraz już z dwójeczką pod pachą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4288 przez Agnieszka
ooo, no to fajnie. ale jeszcze i tak będę się dokładnie dowiadywać wszystkiego.
a z tą rodząca w samolocie to niezła historia, to miała szczęście kobieta z tym lekarzem...



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5198 przez kivi
ehhh...i już nie wiem co myśleć...

W zasadzie powinnam poczekać i dowiedzieć się czy jestem w ciąży (staraliśmy się w tym miesiącu) by zadawać na ten temat pytania...ale

25-go lutego lecę do Polski z Norwegii, lot 1,5 godziny (bardzo lubię latać więc stres odpada) i zastanawiam się jak to jest z tym wpływem ciśnień na rozwijający się płód, jeden lekarz mówi tak inny inaczej...

Muszę lecieć i nie zamierzam się stresować, polecę bez względu na wynik testu ciążowego...bo chyba kurczowo trzymam się tych pozytywnych zdań, że nic nam nie grozi :-)

ale ciekawość zmusza mnie do czytania wypowiedzi na ten temat :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #5200 przez _aga86_
Ja latalam w ciazy 2 razy w drugim trymestrze... Z Julka tez juz bylismy w PL- lecielismy jak miala 3 miesiace oczywiscie za zgoda lekarza. My bylismy strasznie zestresowani, a malutka spala w najlepsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5203 przez butterfly82
Ja latałam w ciązy zupełnie na początku, w 8 tg. Lekarz nie widzial przeciwskazan. Jesli ciaza przebiega prawidlowo nie ma boli ani krwawien i badania wychodza poprawnie, nie ma obaw. Słyszalam ze nie jest wskazane latanie w ostatnim trymestrze ze wzgledu na cisnienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6467 przez kivi
Hej dziewczyny!!!

Pytanie to nurtuje mnie od długiego czasu, wczoraj uzyskałam informację od lekarza mojej przyjaciółki, jest to bardzo dobry szanowany lejarz i raczej wie co mówi....

Uspokoił, że na początku ciąży płód jest na tyle bezpieczny, że śmiało można latać, że dzisiejsze samoloty mają przecież wyrównywane ciśnienie i nie ma obaw, że coś złego się wydarzy...dotyczy ta odpowiedź oczywiście zdrowo przebiegającej ciąży...

więc ja się bardzo uspokoiłam :-)

Ona już jest w ciąży, teraz 9ty tydzień i zamierza w marcu polecieć na urlop...
Ja jak będę już w ciąży także nie będę odkładała lotów, jeśli takie mi się przydażą :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl