BezpiecznaCiaza112023

Urojona ciąża?

11 lata 10 miesiąc temu #379534 przez Brenda
Niepewność jest najgorsza.. od jakiegoś czasu dokładnie nie jestem wstanie powiedzieć jakiego mój organizm szaleje. Pierw okresy dość częste, i około jeden tydzień jak nie półtora tygodnia przed następnym, ciągłe złości, napady agresji i słów nie potrzebne. Jednego dnia przechodzi "prąd" przez brzuch, jest to dość dziwne uczucie, później bardzo boli. Nie raz gdy biegnę, idę,- te czynności sprawiają mi problem. Czuję przemęczenie, osłabienie, ciężka możliwość oddychania, i mdłości - w których jedynie się ma odruch, ale nie dochodzi do zwrotu pożywienia. Uczucie, że jednak tam coś jest i wrażenie iż minimalnie brzuch urósł.. robiłam dziś test ciążowy, mimo iż wyszedł negatywny, wrażenie dalej zostało, że jednak się myli. Było mi smutno, objawy jakie przechodzę i brak apetytu, nie powiem że się spodziewam dziecka - bo bym skłamać musiała, ale wynik mnie zdziwił, przecież czuję coś tam.. ale nie wiem co. Nie mogę iść do ginekologa, na prywatnego mnie nie stać a na stan obecny jestem nieubezpieczana. Co mam robić? Czy to tylko urojenia z mojej strony?

Brenda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379571 przez Mirella
Owszem może być tak że to urojenia, zajrzyj do nas do staraczek, prawie każda Ci powie że nie raz miała objawy typowo ciążowe. Z drugiej strony może być tak że to rzeczywiście ciąża, jak nie możesz iść do gina to może chociaż na betę dasz radę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382182 przez Brenda
w przypadku jak jestem nieubezpieczana to nie za bardzo wiem gdzie sie takie cos robi i ile to kosztuje... bo to już raczej prywatnie musze iść.

Tak jest coraz gorzej brzuch dalej przy lekkim wysiłku boli a mimo wszystko nie rośnie, czasami jest trudno bo jak położę się bokiem albo na brzuchu bo mocno boli, ale później zazwyczaj przestaje. Wczoraj mój mężczyzna lekko ścisnął mi brzuch.. myślałam że padne.. ból taki dziwny, mocny a zarazem lekki... trudno jest to opisać... organizm coraz bardziej osłabiony, coraz częściej odczuwam głód.. i ta zgaga czasami.. ja na prawde nie wiem co mam myśleć..
:( :( :( :unsure: :unsure:

Brenda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382308 przez Mirella
Betę zrobisz w każdym gabinecie gdzie się robi analizy, poszukaj w necie gdzieś blisko siebie, najprościej zrobić jeszcze raz test, czasem ten pierwszy kłamie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382327 przez martyna123
Witam
Mnie pierwszy test też wyszedł negatywnie dopiero w dzień spodziewanej miesiączki wyszedł pozytywnie a objawy ciąży miałam co chwile siku smak na solone no i pobolewał mnie brzuch jak na okres.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386188 przez Brenda
Zrobilam kolejny test. wyszedł negartwny.

mój cykl miesiączkowy:
18.03 - 23.03
16.04 - 21.04
3.05 - 9.05
20.05 - 25.05
7.06 - 13.06
25.06 - ?

Zaczyna mnie dziwic dlaczego mam az tydzien odstepu i kolejna miesiaczke.... cos ze mna nie tak?

Brenda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387167 przez natmur11
a nie mozesz isc do lekarza? niekoniecznie moze to oznaczac ciaze a np jakas dolegliwosc. jak nie jestes ubezpieczona to moze zarejestruj sie w urzedzie pracy. nie wiem co ci doradzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407338 przez bunia
Urząd pracy to dobre rozwiązanie.
Nawet jeśli nie przysługuje żaden dodatek w postaci pieniążków, to chociaż ubezpieczenie będziesz miała.

Mam nadzieję, że w przeciągu miesiąca (patrząc na ostatni post) już to zrobiłaś i byłaś u jakiegoś lekarza. Może kiedyś w wolnej chwili podzielisz się wiadomością czego to były objawy? Może w przyszłości któraś z nas będzie miała podobny problem i chętnie poczyta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987706 przez Filomenka
Jeżeli masz wątpliwości cz to ciąża urojona, to poczytaj na ten temat www.biomedical.pl/ciaza/ciaza-urojona-4079.html . Niestety jak się stara długo o dziecko to o to nie trudno :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl