BezpiecznaCiaza112023

niepokój z powodu dolegliwości bólowych

11 lata 10 miesiąc temu #387616 przez iza
Zgadzam sie z sylka w 100%.
Na IP pzeciez nikt nas nie oczkuje z radoscia i raczej takie jechanie jest dla mnie w ostatecznosci jak juz na prawde cos sie dzieje(a mam doswiadczenie w tej sprawie)
A leków przyjhmuje full w tym no-spe i wiem ze jak sa skurcze to nalezy ja przyjmowac a nie zwijac sie z bolu i miec nadzieje ze minie,trzeba działac.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387783 przez emma
Totez ja nie mowie o "zwijaniu sie z bolu" tylko o pochopnym braniu lekow, zwlaszcza rozkurczowych "na wszelki wypadek" albo "bo kolezanka polecala". Nie jestem sadystka, uprzedzam tylko, ze czasem warto zadzialac inaczej, zeby oszczedzic dziecku problemow z napieciem czy rozszczepow. Napisalam, ze dyskomfort w ciazy to norma, a branie na to lekow - lekkomyslnosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388208 przez patka1603
ja w ogóle nie jestem zwolennikiem brania czegokolwiek w ciąży-chyba że jest naprawdę taka potrzeba, a tak na marginesie to jak byłam u rodzinnego z drogami moczowymi to wspomniałam o tych skurczach i babka nic nie powiedziała tylko standardowo zbadała mi brzuch i dała leki na zapalenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388272 przez emma
no i bardzo slusznie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388757 przez patka1603
sylka napisał:

emma nie mówię o wielkim i nałogowym łykaniu nospy, ale przy silnych skurczach 1/2 talbetki czy 1 napewno pomoże i jest nawet wskazana jeśli skurcze mimo odpoczynku czy kapieli nie mijają. Po 2 powtarzające się często skurcze nie pojawiają się tylko na dzień dobry w ciąży zagrożonej....
jeśli ból przechodzi to ok. to normalny stan w ciąży (czasem cos pobolewa) gorzej, gdy nie mija i nic nie pomaga a narasta lub coś się dzieje i nie czuje się żadnych skurcz ja tak miałam w 32 tc. Zawsze dolegliwości powinno skonsultować się z ginekologiem chociażby telefonicznie lub np. z położną czy nawet lekarzem rodzinnym.

"

no ja ogólnie nie jestem zwolennikiem brania leków w ciąży , chyba że naprawdę jest taka konieczność, a jeśli chodzi o moje skurcze to raczej mam tak że mi przychodzą i przechodzą-nie utrzymują się, są light-owe raczej mało uciążliwe więc myślę że wizyta w szpitalu jest zbyteczna :side: :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388948 przez emma
jesli dyskomfort jest do wytrzymania, staralabym sie wytrzymac, jak piszesz. takie bole w ciazy to norma! pozdrawiam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389504 przez patka1603
Dziękuję za informacje. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597259 przez ewe88
Dziewczyny mam pytanie. Pomóżcie. Jestem w 10 tyg. ciąży i przeszły mi mdłości. Nie wiem czy mam się czym martwić. Na forach wyczytałam, że u niektórych dziewczyn kończyło się to poronieniami. :( Jestem pełna obaw bo byłam już 2 razy w ciąży i niestety żadna nie zakończyła się porodem. :( Może któraś z Was miała coś podobnego, proszę o pomoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597348 przez Katarzynka
To ze mdłości się skończyły to nie masz się czym martwic a raczej cieszyć :-)
A może być tak ze się skończyły a za parę dni wrócą...
Koniec mdłości nie musi oznaczac nic złego.
A jak mocno się tym denerwujesz to najlepiej skontaktuj się z lekarzem no zbada i uspokoi bo nerwy nie są wskazane :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597352 przez ewe88
Bardzo Ci dziękuje :) Jestem tak zbzikowana na tym punkcie, że Twoje słowa po prostu dodały mi skrzydeł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597377 przez Katarzynka
Trochę spokoju to teraz jest dla was najbardziej potrzebne :-) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #620334 przez patka1603
ewe88 napisał:

Dziewczyny mam pytanie. Pomóżcie. Jestem w 10 tyg. ciąży i przeszły mi mdłości. Nie wiem czy mam się czym martwić. Na forach wyczytałam, że u niektórych dziewczyn kończyło się to poronieniami. :( Jestem pełna obaw bo byłam już 2 razy w ciąży i niestety żadna nie zakończyła się porodem. :( Może któraś z Was miała coś podobnego, proszę o pomoc.


ja mdłości jako takich nie miałam w góle mdliło mnie tylko i to przez 4 dni jak narazie jestem w 22 tygodniu i wszystko jest o.k. a jestem też po 2 poronieniach. Moja droga proponuję mniej wiedzy z internetu bo to potrafi naprawdę wkręcać. I głowa do góry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl