BezpiecznaCiaza112023

Płeć-kiedy poznałyście?

11 lata 9 miesiąc temu #398213 przez Agaś
Ja słyszałam, że jak na początku mówią że na 70% dziewczynka, to są spore szanse że jednak będzie chłopak. W drugą stronę ponoć to nie działa.

Ja dowiedziałam się w 19 tygodniu ciąży, że będzie chłopak. Ale oboje z partnerem od momentu poczęcia rozmawialiśmy i mówiliśmy tylko w rodzaju męskim używając nawet imienia Sebastian, więc albo przeczucie, może intuicja albo po prostu fart, że tak się udało.
Trzyma kciuki, żeby lekarz jutro przekazał same dobre wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398283 przez slowiczek
ja dowiedziałam się pod koniec 5 miesiąca ale od początku czułam, że będzie dziewczynka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398292 przez emma
ja mialam przeczucie, ze jest chlopiec, szykujac pokoik, mowilam nawet do meza: "zanies to do pokoju Jasia ;)" - kobieca intuicja! ok. 20 tyg. pani na usg na moje pytanie o plec powiedziala: "dziewucha!" :) i bardzo dobrze! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406365 przez katka1902
też w miałam takie przeczucie, że będę miała chłopczyka ale na usg w 20 tyg. Pan doktor powiedział żebyśmy szykowali ciuszki w kolorze różowym. Też się bardzo cieszę :laugh: Tylko nie wiem skąd się to wzięło że dla chłopców przeznaczony jest kolor niebieski a dla dziewczynek różowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406370 przez iza
Ja sie dowiedzialam na przełomie 17-18 tygodnia ze bedzie dziewczynka.Jakos tak czułam ze bedzie corka bo maz obstawial chłopca :blink:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406395 przez iwonaryki
iza napisał:

Ja sie dowiedzialam na przełomie 17-18 tygodnia ze bedzie dziewczynka.Jakos tak czułam ze bedzie corka bo maz obstawial chłopca :blink:


To już możecie nad imieniem myśleć ;) Ja to w mojej pierwszej ciąży w 5 miesiącu dowiedziałam się że będę mieć synka ... w mojej drugiej ciąży to dowiedziałam się jak byłam w 20 tygodniu ciąży że będziemy mieć córeczkę a trzecia ciąża to była niespodzianka jak dla nas miał być synek a córeczkę urodziłam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406505 przez Dorciaition
W pierwszej ciąży juz w 12 tyg gin stwierdził, że chłopak. W drugiej ok 20 tc dowiedziałam się, że dziewuszka :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406516 przez Mirella
Dorciaition napisała:

W pierwszej ciąży juz w 12 tyg gin stwierdził, że chłopak. W drugiej ok 20 tc dowiedziałam się, że dziewuszka :)


Już w 12??? Jakim cudem???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406527 przez Dorciaition
Nie wiem. Mowil, ze na 90% chłopak. Pamiętam to jak dziś. Może dlatego, ze 3D albo duży siusiak ;P


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #406732 przez madziaaa8708
u nas w 13 tez stwierdzi, ze chlopak ;) i tez siusiaka widzielismy, nawet na zdjeciu mam hehehe:) ale ide pod koniec sierpnia na polowkowe to zobaczymy :) choc ja od poczatku mialam przeczucie, ze bedzie syn :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419768 przez Alice
Niedawno byłam na kolejnej wizycie u ginekologa i stwierdził że jest chłopak;) nie myślałam że tak wczesnie można ustalić płeć ale maluszek się ślicznie ustawił i wszystko było widać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #434407 przez asiula2134
Ja dowiedziałam się w 19tyg, że będzie chłopczyk - chociaż łudziłam się nadzieją od samego początku, że będzie Zuzia. Jest Kacperek i kocham go nad życie!!! Dziewuszka będzie druga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #434460 przez madziaaa8708
ja zawsze chcialam miec corke, ale jak zaszlam w ciaze to po prostu poczulam ze to chlopak, co potwierdzilo sie w 14 tyg a potem w 21 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #441394 przez KAMI
dzień dobry
mamuśki bardzo prosimy o poświęcenie nam sekundy i zagłosowanie na fotkę Maksia
oczywiście liczymy, że będziemy mogli się zrewanżować

pl.lennylamb.com/user/show_photo/5413

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526328 przez agataxii
W 1c jakoś 17-18tydz lekarz zobaczył dziewczynkę. Potwierdził tylko moje przeczucia :)
A teraz... zobaczymy. Na razie jestem w 11tc, ale mam nadzieje, że dzidziuś nie będzie chciał długo ukrywać swojej płci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl