BezpiecznaCiaza112023

Płeć-kiedy poznałyście?

12 lata 2 miesiąc temu #304232 przez Emme
Monix napisał:

Emme napisał:

Kasiulka napisał:

Czyli jednak przeczucie mamy skuteczniejsze niż usg ;) :laugh:


Ja byłam pewna, że będzie synek :)
kiedy na usg usłyszałam i zobaczyłam potwierdzenie płci- prawie się pokłóciłam z lekarzem, że przecież kobieca intuicja... ;)

Z tym przeczuciem to jest tak, że jest fifty fifty- w coś się trafi ;)

Ja podobnie :) Cały czas wszystkim naokoło mówiłam, że czuje iż noszę w sobie syna :) I jak lekarz powiedział, że dziewczynka, to ja pamiętam powiedziałam: "dziewczynka??? To absolutnie niemożliwe!!! przez cały czas przecież "czułam" chłopca ... i wpierwszej chwili poczułam zawód, ale nie dlatego że dziewczynka miała przyjść na świat, ale przez tę nieszczęsną kobiecą intuicję, która jak widać nie zawsze działa ;) i nie można na niej polegać...


z klawiatury mi to wyjęłaś :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304328 przez Monix
Emme napisał:

Monix napisał:

Emme napisał:

Kasiulka napisał:

Czyli jednak przeczucie mamy skuteczniejsze niż usg ;) :laugh:


Ja byłam pewna, że będzie synek :)
kiedy na usg usłyszałam i zobaczyłam potwierdzenie płci- prawie się pokłóciłam z lekarzem, że przecież kobieca intuicja... ;)

Z tym przeczuciem to jest tak, że jest fifty fifty- w coś się trafi ;)

Ja podobnie :) Cały czas wszystkim naokoło mówiłam, że czuje iż noszę w sobie syna :) I jak lekarz powiedział, że dziewczynka, to ja pamiętam powiedziałam: "dziewczynka??? To absolutnie niemożliwe!!! przez cały czas przecież "czułam" chłopca ... i wpierwszej chwili poczułam zawód, ale nie dlatego że dziewczynka miała przyjść na świat, ale przez tę nieszczęsną kobiecą intuicję, która jak widać nie zawsze działa ;) i nie można na niej polegać...


z klawiatury mi to wyjęłaś :lol:

:blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305596 przez sylka
Czułam od zobaczenia 2 kreseczek że będzie chłopiec i się nie pomyliłam :lol: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #305611 przez Monix
sylka napisał:

Czułam od zobaczenia 2 kreseczek że będzie chłopiec i się nie pomyliłam :lol: :P

To i tak nie zmienia faktu, że kobieca intuicja nie działa :silly: No chyba, ze intuicja jest tylko dla wybranych kobiet ;) Ja najwidoiczniej nie jestem tą wybraną :blink: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #306054 przez ifka
a ja od początku wiedziałam i mówiłam,że dziewczynka będzie. Wszyscy klepali,że chłopiec bo to czy tamto,ale ja mówiłam: "jaki chłopiec?" i nie widziałam innej opcji :) .A na USG tylko się potwierdziło co moje :lol: tralalalala hihihih :laugh:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #306464 przez phi84
Hej!!! Kilka dni temu byłam na USG, i ku mojemu zaskoczeniu, ponieważ to dopiero 12 tydzień - Pani doktor powiedziała, że "raczej" (bo za wcześnie na pewność 100%-ową) będzie Chłopiec :)... Od początku tak przeczuwaliśmy... I też widzieliśmy "ptaszka" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313452 przez Kasiulka
To gratuluję serdecznie ! :)
Jak Wam potwierdzą już na 100% płeć to powiedz czy się zgadza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #313788 przez KAMI
Witajcie
My czuliśmy od początku chłopca, mój wygląd ( śliczny hahaha) też na to wskazywał no i 2 stycznia w 21 tyg się potwierdziło
prawidłowe męskie narządy płciowe ... to zdanie z opisu USG

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #324887 przez Kamciaosb01
Ja poznałam płec w 24 tygodnu ciąży, pewnie dowiedziałabym się wcześniej gdybym o to zapytała swojego lekarza ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325454 przez Daria23
Ja dowiedziałam się że bede mieć synka w 17 tygodniu ciąży, lekarka powiedziała do mnie : wie pani co tu widzę? ptaszka:) :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330224 przez misia88
My poznaliśmy płeć w 20tc, ale i tak każdy mi wmawiał chłopca. Na szczęście jeszcze 2 razy dwaj różni lekarze powiedzieli, że to dziewczynka, więc wątpliwości już nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331493 przez bidol
Mi lekarz w 12 tc powiedział że na 80% chłopak - Szymek miał być. W 22 tc wyszła dziewczynka - Kamilka ma być. Już innej opcji nie ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398099 przez madziaaa8708
My z mężem zawsze myśleliśmy że dziewczynka będzie pierwsza :P Ale jak zaszłam w ciążę to pomyślałam, to będzie chłopak..Mówili skąd wiesz skąd wiesz..Mówie wiem i już..No i badanie USG w 13 tyg też wykazało, że chłopak z widocznym siusiakiem ;) Czy to się zmieni czy nie to zobaczymy, ale moje przeczucia są tak silne, że moooooocno bym się zdziwiła jakby była to dziewczynka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398207 przez iwonaryki
Ja tak miałam w mojej trzeciej ciąży miał być synek a widziałam na USG małego siusiaka , a urodziłam córeczkę , najważniejsze że rośniecie zdrowo.

Ja to w mojej pierwszej ciąży to w piątym miesiącu ciąży dowiedziałam się że będę mieć synka , w drugiej gdzieś też tak koło tego miesiąca ciąży a przy mojej trzeciej to było tak jak powyżej napisałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398209 przez katka1902
jutro mam umówione badanie USG i mamy z mężem nadzieję, że dowiemy się jaka będzie płeć dziecka. Na pierwszym badaniu USG lekarz powiedział nam, że na 75% będzie dziewczynka więc jutro mam nadzieję będziemy wiedzieć więcej.

3majcie kciuki i pozdrowionka dla wszystkich :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl