BezpiecznaCiaza112023

Problemy intymne

14 lata 2 miesiąc temu #4812 przez becia*1980
Witam wszystkich,
mam problem intymny. Jestem w 23 tygodniu ciąży i podczas wizyty lekarka powiedziała, że zmienia mi sie ph w pochwie i zaleciła zastosowanie tabletek Faminella vagi C, żeby zakwasić środowisko pochwy. Po 3-4 tabletkach zaczełam odczuwać dziwny ból warg sromowych, po czym kolejengo dnia pojawilo sie zaczerwienienie i obrzek, sa jakby wzdłuż całowiecie opuchnięte i zaczerwienione. Na uletce jest zapisane ze skutkami uboczymi moze byc uczulenie wywołujace swedzenie i pieczenie. Co wy o tym sadziecie? Czy ktos mial podobny problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4821 przez Agnieszka
ja miałam coś podobnego, brałam tabletki bo też zmieniło mi się ph.
najlepiej jak pójdziesz do swojego lekarza i powiedz że masz takie dolegliwości, mój mówił że jak tylko coś się zacznie dziać to się zgłosić odrazu do niego
więc proponuje Ci umówić się na wizytę, albo zadzwoń i powiedz że się coś takiego dzieje



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4859 przez becia*1980
to tak wyglada jakbym byla uczulona, kwasowosc z tabletki jakby mi oparzyla skore wokół, bo tabletak po rozpuszczeniu w pochwie sie wydala waraz z wydzielina z pochwy i calosc to podraznilo mi wargi sromowe wkolo, jakby jakiegos rodzaju oparzenie skory tym kwasem z wit c, poczekam jeszcze i jak cos to pojde do gina, bo wizyte mam na 19 luty, poza tym widze ze ph sie zmienilo ale z jakimi skutkami. Poki co odstawilam te tabletki i skore smaruje tam sudocremem takim na odparzenia, troszke mnie swedzi, ale jest juz ciut lepiej choc nie wyglada to zbyt dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32559 przez gosia_ann
Mnie również lekarz zapisał tabletki Faminella vagi C. Mam je brać raz w tygodniu. Mam nadzieję, że żadne uczulenie mi się nie pojawi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl