BezpiecznaCiaza112023

Czy mozna sie pomylic co do płci dziecka?

13 lata 3 miesiąc temu #54530 przez motylek2209
czesc dziewczyny! obecnie jestem w 39tyg ciazy, od poczatku chodziłam do lekarza ktory mowił ze nic nie widac i ze to pewnie jest dziewczynka, w 33tyg poszłam prywatnie do innego lekarza potwierdził ze to mu wyglada na dziewczynke, nie wiem dlaczego ale mam takie rzeczucie ze to bedzie synek, mam juz coreczke ktora ma 2,5roku z nia strasznie zle sie czułam, wymiotowałam okropnie, i tragicznie przytyłam brzuch zaczynał mi sie od pleców wygladałam jak beczka...przykro mowic ale tak bylo, teraz moj brzuch wyglada jak piłeczka tylko mam go z przodu, dobrze sie czułam od poczatku, nie wymiotowałam...i wydawało nam sie ze to odmiana...no ale lekarz co innego mowił. Nie ukrywam ze chciałabym miec chlopca, bo coreczke juz mam, nie wiem czy wierzycie w te wrozby z obraczki ale wyszlo mi ze bede miała jedna coreczke i pieciu chlopcow,mezowi identycznie wyszlo, ale wrozka kiedys powiedziała mi co innego ze pierwsze urodze dwie corki a po tem 4chlopcow w tym blizniaki...troche mnie to przeraza jezeli mialo by sie to strawdzic:)po 33tyg usg juz nie miałam robione, w czwartek ide na cesarke i jestem strasznie ciekawa, czy o 33tyg moze jeszcze cos miedzy nozkami urosnac...:Pjak mozecie to odpiszcie prosze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54532 przez Emme
na to nigdy nie ma gwarancji :)
ja urodziłam się dwadzieściapare lat temu i miałam byc chłopcem a okazało się, że urodziły się dwie dziewczynki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54535 przez alutka1011
Motylku kuzyn mojego męża miał miec córeczke a urodził mu się syn.Czasami dziecko się tak ustawia że nic tam nie widać ;) Na szczęście wszystko kupowali w neutralnym kolorze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54538 przez natmur11
usg nie daje 100% pewnosci co do plci a juz nie wspominam o przesadach ktore nie maja zadnego poparcia z medycznego punktu widzenia. to ze pierwsza ciaza byla taka jak opisalas wcale nie oznacza ze kolejne beda takie same bo moze byc odwrotnie i to nie swiadczy o chlopcu czy dziewczynce. z obraczki tez kiedys wyszlo mi ze bede miala pierwszego chlopca a mam dziewczynke. nie wierze w te zabobony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54542 przez raczek10
mi doktorka opowiadala ,że właśnie małżeństwo młode miało miec córeczkę , a wyszedł synek . I ta doktorka sama usg ,też im robiła i tez nic nie widziała między nózkami i wszystko wskazywało na dziewuszkę lekaże mówili im na 99% no i tym 1 % okazał się synek .

nie martw się ,najważniejsze ,żeby było zdrowe .

ja gdzieś czytałam na którymś wątku ,że płeć chłopca można rozpoznać juz w 15 tyg. ciąży a dziewczynkę trochę póżniej . ale zawsze można mieć nadzieję ,że lekarz się pomylił :laugh:

ps. mama 3 córek i jednego synia :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54545 przez pulpecja
u mojej przyjaciółki była 200% córeczka...aż tu na USG w 37 tyg urosły jej jajca i tym samym urodził się synuś :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54550 przez natmur11
najgorzej jest sie nastawic na konkretna plec, ja sie ciesze ze nie znalam plci do konca wiec i chlopiec i dziewuszka na starcie mieli rowne szanse, moja znajoma uwierzyla ze na 200%bedzie chlopiec urodzila sie dziewczynka a ona wpadla w gleboka depreche, w koncu zaakceptowala sytuacje ale sa matki ktore nie potrafia zaakceptowac swojego dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54554 przez raczek10
natmur masz rację , trzeba się cieszyć ,że w ogóle mamy dzieci ,czy to chłopiec ,czy dziewczynka ,aby było zdrowe :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54573 przez alutka1011
raczek10 napisał:

natmur masz rację , trzeba się cieszyć ,że w ogóle mamy dzieci ,czy to chłopiec ,czy dziewczynka ,aby było zdrowe :)

Święta racja zdrowie jest najważniejsze!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54602 przez DariaEm
Ja nie wierze w wrozby ale to fajna zabawa i znam jedna ktora u mnie sie sprawdzila a nie podchodzilam do niej powaznie, zrobila mi ja pewna brazylijka na samym poczatku ciazy,polozyla na kanapie 2 poduszki, pod jedna polozyla widelec, pod druga łyżkę i kazala usiasc na ktorejs bez zastanowienia. Jak sie okazalo, siadlam na tej pod ktora byla lyzeczka wiec to wskazalo na dziewczynke, a jak sie usiadzie na tej pod ktora jest widelec to bedzie chlopiec. Tylko pamietaj, nie mozesz sama sobie tej wrozby zrobic bo nie mozesz wiedziec pod ktora poduszka lezy dany sztuciec, popros kolezanke zeby sie tym zajela :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54774 przez motylek2209
Dzieki dziewczynki, najwazniejsze jest zdrowie dzieciatka;)no jest normalne ze chyba kazda matka by chciała urodzic zdrowe dziecko, ja mam taka cicha nadzieje ze moze po tym 33tyg urosły jajka:)mam coreczke ale do kompletu przydal by sie chlopak:)bo mąz dalej bedzie probował:))))jak wyjdzie dziewczynka;P:Pale i z tego i z tego bede sie strasznie cieszyc;)
A mam takie jeszcze jedno pytanie jutro ide na cesarke a dzis do gina chyba po skierowanie do szpitala, czy lekarz wykona mi jeszcze usg?No chyba musi prawda?zaznaczam ze ostatnie miałam robione w 33tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54829 przez Martynka__89
Nie wierze we wróżby. Miałam być chłopcem, urodziłam się pierwszego kwietnia Ojciec nie uwierzył że się urodziła córka :P :lol:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54843 przez alutka1011
Ty nie musisz ale może inni wierzą ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54848 przez natmur11
motylek zalezy od lekarza, ja ostatnie mialam w 26 tyg ciazy ale rodzilam w uk. nie wiem jak przy cesarce ale moze ono jest nie potrzebne juz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #54849 przez Martynka__89
Po przemyśleniu raczej nie znam osoby która by wierzyła. W andrzejki dla zabawy i tradycji wróżymy sobie. JA ostatnie USG miałam kilka tygodni przed porodem robione.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl