BezpiecznaCiaza112023

Czy mozna sie pomylic co do płci dziecka?

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #54854 przez alutka1011
Ja miałam przed porodem robione żeby zmierzyć dziecko.A ja znam kilka osób które wierzą bo im się jak narazie wszystko sprawdza.I cDaria pewnie to kierowała do osób które wierzą!!!A na Andrzejki nigdy nie robie wróżb bo to dla mnie dziecinne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #55839 przez Martynka__89
To jest forum gdzie każdy ma prawo się wypowiedzieć. A wróżby w andrzejki są zabawne, na imprezach z tej okazji też są organizowane. kto chce niech wierzy we wróżby, gdyby wszyscy byli tacy sami świat byłby nudny.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69835 przez raczek10
motylku i co ci się urodzilo . wszystko ok. z wami .?

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79818 przez monisiulka
Oczywiscie mozna sie pomylic, zwykle latwiej sie pomylic w wersji; miala byc dziewczynka- rodzi sie chlopiec. latwiej jest mimo wszystko wypatrzec meskie cechy ;)

my bylismy na usg 3D- tam bardzo wyraznie widac, ze sa jajeczka i maly siusiaczek. W takim przypadku nie powinno byc mowy o pomylce jesli dzidziak sie ładnie ułozy i mozna dobrze obejrzec. Widac wszystko wyraznie na zdjeciu :-)
najwazniejsze jednak zeby dzidziak byl zdrowy i szczesliwy, plec nie ma znaczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79959 przez Asiersa
Moja znajoma miała urodzić synka :) za każdym razem, jak tylko miała wykonywane usg, lekarz potwierdzał: syn, syn, syn, chłopiec, syn, chłopiec :silly: No to przygotowali się na chłopca, kupili wyprawkę, wózek w niebieskim kolorze no i wybrali imię JULIAN :)
W końcu nastał ten dzień i dziewczyna trafiła na porodówkę (mąż jej towarzyszył).
Mąż komentował: "Aniu..jeszcze chwilka i przytulimy naszego Julianka". A tu nagle odzywa się położna: "Ale ja tu nie widzę Juliana tylko Julkę" :lol: :lol:

No i została Julka :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79993 przez Emme
Martynka__89 napisał:

Po przemyśleniu raczej nie znam osoby która by wierzyła. W andrzejki dla zabawy i tradycji wróżymy sobie. JA ostatnie USG miałam kilka tygodni przed porodem robione.


ja do wróżb podchodzę jak do Św Mikołaja :) wierzę z przymrużeniem oka.
Choć moja koleżanka była u wróżki i po 15 min spełniło się to co powiedziała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #79994 przez Martynka__89
Przed wczoraj byłam na spacerze z kuzynką męża i opowiadała mi że jej znajoma była w ciąży i na pewno miała być dziewczynka, więc wyprawka była głównie różowe. Urodziła syna i woziła Go w różowym wózku z fioletowymi kwiatami i każdy mówił śliczna "dziewczynka". Niebieski pasuje do dziewczynki ale różowy i chłopiec to troszkę dziwne połączenie.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79998 przez Martynka__89
Emme napisał:

Martynka__89 napisał:

Po przemyśleniu raczej nie znam osoby która by wierzyła. W andrzejki dla zabawy i tradycji wróżymy sobie. JA ostatnie USG miałam kilka tygodni przed porodem robione.


ja do wróżb podchodzę jak do Św Mikołaja :) wierzę z przymrużeniem oka.
Choć moja koleżanka była u wróżki i po 15 min spełniło się to co powiedziała.



Aaaa zapomniałam moja kuzynka wierz we wróżki i odwiedza je co jakiś czas wywróżyła jej trójkę dzieci. Na razie ma jedno, nie ma stałego partnera tylko skacze z kwiatka na kwiatek. Tak tak dobrze myślicie też mam takie zdanie o niej :angry: żal mi jej syna.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79999 przez Emme
my mamy turkusowy wózek i jeszcze nikt nie powiedział, że chłopiec, ale mamy znajomych, którzy wiedzieli że będzie syn i kupili mu fioletowy wózek. wszyscy się z nich śmieją, że jeszcze niech różowe śpioszki mu zakładają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80008 przez Martynka__89
Emma ja też mam turkusowy wózek pasuje i do dziewczynki i do chłopca ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80015 przez Asiersa
Ja mam niebieski :silly: ogólnie, jak się spojrzy na Tomka to nie można się pomylić co do płci bo zawsze jest ubrany na niebiesko lub ma takie ubranka, że nie sposób go pomylić z dziewczynką :blink: Jest to zasługa mojej koleżanki, od której dostałam ubranka dla Tomka a ona z kolei miała typowo chłopięce ciuszki :)
Mam też kilka ubranek jak dla dziewczynki - przeważnie śpioszki i zakładam je Tomkowi np na noc :) :) Uważam, że nie jest ważny kolor a czystość :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80020 przez Emme
Tola ma tak pół na pół różowe i niebieskie :)
ciężko jest dostać dla dziewczynek coś nieróżowego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80025 przez Asiersa
hehe, to fakt :) znajoma kiedyś zapierała się, że jak będzie miała dziewczynkę to nie kupi jej nic różowego bo nienawidzi tego koloru :silly: a tu psikus...przyszło kupić wyprawkę i 3/4 to różowe ubranka :lol:
Koleżanka pogodziła się z kolorem a jej Karinka chodzi często ubrana jak różowy cukiereczek :woohoo:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80028 przez natmur11
a ja wozek mam brazowy w karate, plci nie znalam wiec wyprawka neutralna nic niebieskiego ani rozowego, wiec przez pierwsze 2 miesiace4 moja corcia ubierana byla na zolto i zielono. a teraz wszyscy mysla ze mam chlopca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80072 przez Marysia27
W zabobony i wróżby nie wierzę, jestem człowiekiem nauki :blink: mieliśmy szczęście bo każde jedne USG wskazywało chłopca, a że byłam w ciąży zagrożonej, to miałam je robione co i rusz, więc o pomyłce nie mogło być mowy. Ale na wszelki wypadek wyprawkę kompletowałam w kolorach neutralnych a wózek kupiłam błękitno grafitowy, bo mam nadzieję, że po Bartku posłuży kolejnemu dziecku, być może córeczce dla odmiany :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl