BezpiecznaCiaza112023

Brak @ i testy negatywne... ciąża z zaskoczenia ?

10 lata 8 miesiąc temu #716204 przez KlaraM
Witajcie.

Może któraś z Was się spotkała również z takim czymś.

Okres spóźnia mi się już 9 dni, wykonałam 3 testy ciążowe, każdy negatywny.
Dodam, że moje cykle są regularne i w poprzednich ciążach jak @ nie przychodziła to testy wychodziły pozytywne.
Nie planujemy trzeciego dziecka więc stąd moje nerwy.

wiem, że dla potwierdzenia powinnam udać się do lekarza, ale skoro to dopiero ( aż) 9 dni spóźnienia to ciąża b.wczesna ( oby nie... ) na potwierdzenie ...

co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716224 przez Asia K
9 dni spóźnienia to jednak dużo , ale gdy 3 testy pokazują negatywny wynik to myślę że w ciązy nie jesteś.
Do lekarza jednak powinnaś się udać gdyby @ niepojawiła się w najbliższym czasie ponieważ jak pisałaś masz regularne cykle i opóxnienie tak duże może oznaczać jakąś infekcje lub coś innego co zweeryfikuje tylko lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718226 przez misia21
Witam mam pytanie odnośnie bardzo dziwnej sytuacji otóż ostatni okres miałam 16czerwca trwał 2dni + 2kolejne to tylko brązowe plamienie (zwykle trwa6dni) następny okres powinnam dostać ok.15lipca niestety do dziś dzień się nie pojawił staramy się o dziecko więc zrobiłam we wtorek test lecz wyszedł negatywny dodam również że tydzień temu dostałam zapalenia chyba przez jezioro stosowałam clotrimazol w maści i mi przeszło dodatkowo zauważyłam że częściej muszę korzystać z toalety niż zwykle wizytę mam dopiero za jakieś 2tygodnie ponieważ aktualnie jestem za granicą. Co może być przyczyną ? Może powtórzyć test?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718336 przez aisod
Misia, a możliwość zrobienia testu betaHCG? W polsce wiem, że można to zrobić w każdym laboratorium. To potwierdzi ciążę. Możesz spróbować powtórzyć test, może było za wcześnie jeszcze, ale są też takie przypadki, że testy ciąży nie wykrywają... Najlepiej czekać na wizytę u lekarza :) Trzymam kciuki, aby się udało. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #718363 przez misia21
No właśnie za bardzo nie mam możliwości zrobienia badań jakichkolwiek. Mam nadzieję że się w końcu udało "walczymy" już kilka miesięcy i nic. Powtórzę test w następnym tygodniu jeśli @ jednak nie przyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719456 przez misia21
Właśnie dziś przyszła @ problem w tym że praktycznie jej nie ma to już druga taka miesiączka. Zwykle trwała 5-6dni i była raczej obfita ostatnio była skąpa a dziś rano trwała jakaś godzinę a teraz to tylko bardziej brązowe plamienie czy któras z was miała może podobny przypadek i mogłaby coś poradzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719748 przez kasia085
misia21 - raz też tak miałam. Musisz koniecznie udać się do lekarza. W moim przypadku był problem z gospodarką hormonalna. Dostałam leki i później wszystko wróciło do normy. Może właśnie w Twoim przypadku też jest z tym problem ( i dlatego staracie się od kilku miesięcy).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719764 przez misia21
Bardzo możliwe że masz rację mam przeczucie że właśnie coś jest nie tak z moimi hormonami... Boje się strasznie wizyty ale tylko jak przyjadę do polski idę do lekarza. Trzymajcie kciuki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720582 przez srenka_918
Radzę udać się do ginekologa, on rozwieje wszystkie wątpliwości.

Może się zdarzyć tak że okres będzie się spóźniał a wyniki testu będą negatywne mimo ciąży, Ja tak miałam że jeszcze w 6 tyg ciąży wynik był negatywny mimo że fasolkę już było widać, teraz jestem szczęśliwą mamą i już nie wierzę testom ciążowym, choć może trafiłam na jakieś felerne bo kupiłam z jednej apteki te same testy i może były wadliwej produkcji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720782 przez misia21
ja mam dziwne przeczucie że jestem w ciąży mam dziwnie powiększone piersi fakt że zawsze przed i w czasie @ tak mam ale tym razem są o wiele większe do tego te dziwne napięcie w podbrzuszu... Pozostało mi czekać na wizytę całe szczęście że to już za kilka dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720965 przez aisod
Oczywiście daj nam znać jakie wieści :) Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721551 przez misia21
Do lekarza jeszcze kilka dni dam znać co wyszło jak na razie plamienie ustąpiły martwi mnie tylko wzdety brzuch i bolace podbrzusze poza tym dalej mam powiększone piersi jak przy @ ale nie bolą i te wahania nastroju 5minut temu płakałam w tym momencie nawet niewiem czemu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726363 przez aisod
misia i jak tam u lekarza? Byłaś już?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl