BezpiecznaCiaza112023

Czy to ciąża ??

10 lata 7 miesiąc temu #748866 przez Adzik
Witam ! Mam nietypowy problem. 8.09 powinnam dostać okres i tak do teraz go nie dostałam od ponad tygodnia czuje ból w podbrzuszu dokładnie taki jak bym miała właśnie otrzymać miesiączkę. Oprócz tego moje piersi są nabrzmiałe i bolą. Współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Dziś zrobiłam test i wyszły mi 2 kreseczki choć ta druga była tylko trochę widoczna i to mnie trochę zmyliło bo czasem jest napisane że to jest ciąża a gdzie indziej podają że się nie jest w ciąży jak ta druga jest mniej widoczna może to dlatego że test robiłam w godzinach popołudniowych a nie porannych(?). Oczywiście udam się do lekarza ale mogę mieć z tym problem bo na prywatnego pieniędzy nie mam a prace dopiero zacznę w przyszłym tygodniu dlatego właśnie pomyślałam że tutaj dostanę jakąś odpowiedź. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748871 przez Mirella
Na moje oko to ciąża, gratulować? U nas na staraczkach każda, która się doczekała, no prawie każda, zaczynała od cienia cienia drugiej kreski :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748914 przez Adzik
Bardzo dziękuje za odpowiedź :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748921 przez darmag21
Sadzę, że to ciąża,u nie na 3 testach była słaba druga kreska, potem test z krwi potwierdził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749135 przez kasia085
Ja też uważam że to ciąża. U mnie na teście też druga kreseczka była jaśniusieńka a ja już skakałam z radości. Po kilku dniach test już pokazywał wyraźne kreski, a test z krwi to potwierdził. Także możesz się cieszyć i gratulacje:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782453 przez Ewela1419
Miałam 3 dni spóźniony okres. Dostałam ale był trochę mocniejszy i zmieniał kolory. 1 dzień był różowy(1 raz w życiu był u mnie różowy kolor) 2 dzień czerwony z zakrzepami a pod koniec brązowy. Zauważyłam, że jestem nerwowa (denerwuję się nawet gdy długo czekam na zielone światło gdy idę po mieście i krzyczę o byle co na każdego) i zasypiam w dzień (nigdy w dzień nie spałam) i w dodatku dzisiaj bolał mnie tak mocno jajnik że wytrzymać nie mogłam bo bolał tak jakby miał mi pęknąć . Test zrobiłam 5 dni po okresie i wyszedł negatyw a następnie poszłam do lekarza i nic na usg nie było widać bo miałam wzdęcia :( Czy to możliwe że lekarz mógł nie zauważyć ciąży przez wzdęcia i że test mógł nie wykryć bo mogło być za wcześnie? 2 tyg przed okresem współżyłam a wizyta była u lekarza po miesiącu. Czy to możliwe że mogę być w ciąży czy to może być jakaś choroba? :( Proszę o odpowiedzi:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792003 przez Linka93
Wydaje mi się, że to nie ciąża. Jeśli chodzi o okres, to bym się nie martwiła: każdemu czasem moze się przesunąć, przez straes, chorobę czy zmianę klimatu lub diety. Jeo różnorodność też by mnie nie martwiła. Ja na przykład często mam różne okresy, czasem są takie, jakby ich prawie nie było, czasem istne powodzie, a czasem codziennie mają inną formę.
Dla największej pewności proponuję po prostu brać 2 dni przed wizytą u lekarza Espumisan jakiś 2 - 3 razy dziennie i zrobić kolejne USG. To najpewniejsza opcja.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795786 przez Ewela1419
Dziękuję za radę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800527 przez Joaninha
Dziewczynki!
Dziękuję bardzo za wypowiedzi... Czuję się jakbyś dobre koleżanki daly pomocne wskazówki
Pozdrawiam!
Jutro pójdę kupować test
_____________________________
iveco cała Polska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #812544 przez Porzeczkowa
Ja też mam właśnie pytanie. Za 10 dni powinnam dostać okres. Współżyłam z mężem w czasie płodnym - chcemy już mieć dzidziusia i przygotowywaliśmy się do tego wcześniej ( zero alkoholu, kwas foliowy itd) Od dwóch dni boli mnie podbrzusze jak na okres. Do tego jestem bardziej senna niż zawsze i mam wrażliwsze niż zawsze brodawki. Czy to może sugerować ciąże? Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #812552 przez Dave
Porzeczkowa - wszystko możliwe, choć czasem się tak nakręcamy i wszelkie objawy sa wyimaginowane. Możesz podejśç na badanie z krwi beta hcg, bo na test z moczu chyba za wcześnie.
Najlepiej poczekać do terminu @ i strzelić testa.

Trzymam kciuki za dwie kreski:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl