BezpiecznaCiaza112023

czy to ciąża?

10 lata 2 miesiąc temu #828634 przez klaudia12345
Witam! Od 5 miesięcy z narzeczonym staramy się o dziecko. Co miesiąc niecierpliwie czekam czy to może już czy nie.. Teraz już nabrałam wątpliwości czy jestem w ciąży czy nie. Ostatnia miesiączke miałam 26 grudnia. Uprawilismy seks we wszystkie dni płodne. Teraz spóźnia mi się okres,niby tylko 2 dni ale już mam nadzieję. W dniu w którym powinnam mieć okres zrobiłam test i pojawiły się 2 kreski, tylko ze ta druga była blada. Od kilku dni czasem mnie mdli, ostatnio jak paliłam papierosa i ciągle mnie mdliło to zrezygnowałam z palenia. Bardzo bolą mnie piersi. Ale nie wiem czy to dlatego ze będę miała okres czy może wreszcie jestem w ciąży. Ogólnie nie najlepiej się czuje i ciągle jestem zmęczona. Dzisiaj zrobię drugi test i zobaczymy? A wy jak myslicie? To już...?:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828664 przez Mirella
już, a jutro się pochwal testem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828668 przez klaudia12345
Zrobiłam kolejny test przed chwilą bo nie mogłam wytrzymać do rana. Wyszły mi znowu dwie kreski ale ta druga nadal jest słaba. Chyba się udało! Ale jeszcze nie jestem pewna i nie chce zapeszyć:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828693 przez darmag21
Klaudia12345 Moje druga kreska byla tez bardzo slaba, robilam chyba 3 testy,jak sie okazalo dobrze wskazywaly bo za 5 tyg zostane mama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828701 przez Dave
Klaudia - gratuluję :laugh: Mój cień cienia kreski ma właśnie prawie 3 lata :laugh:

p.s. i ni tykaj się więcej papierochów!!!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828884 przez klaudia12345
Rano zrobiłam kolejny test i wyszedł jak poprzednie;-) zaczynam wierzyć ze z końcu będę miała moje malenstwo. A od papierosów mnie odrzuca i nie zamierzam palić;-) ale się
Cieszę.. Trzeba iść do lekarza;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl