BezpiecznaCiaza112023

bardzo prosze o porade!

10 lata 1 miesiąc temu #838760 przez kamkita
Dzien dobry! Tydzien temu kochalam sie z partnerem, niestety pekla nam prezerwatywa. Dzien po tym dostalam okres (kilka dni za wczesnie; tlumacze to stresem, ktory ostatnio nie daje o sobie zapomniec). Dodam, ze miesiaczka przebiega normalnie, trwa juz 5 dzien i jest obfita. Wiem, ze teoretycznie byl to dzien nieplodny, skoro dostalam okresu, jednak bardzo sie stresuje, czytam rozne artykuly juz sama nie wiem... jakie jest prawdopodobienstwo ciazy w takiej sytuacji? Od tego zdarzenia minal tydzien, na test ponoc za wczesnie, takze nie pozostaje mi nic innego niz prosic tutaj o opinie. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #839004 przez emma
moja rada taka: odpusc sobie szukanie informacji w internecie, bo nikt (zwlaszcza przez internet) nie da ci odpowiedzi, czy jestes w ciazy, a jesli da, to odpowiedz niewiarygodna, a po co ci to? ;) byl dzien nieplodny, prezerwatywa byla, chociaz pekla, a okres dostalas - takie sa fakty. nie znam przypadku, zeby okres zwiastowal ciaze ;) i wydaje mi sie, ze z tego co napisalas szansa na ciaze jest minimalna, ale jakas zawsze jest. moim zdaniem nie jestes w ciazy, a dla pewnosci nie przeszukuj juz internetu tylko 14 dni po tamtym stosunku zrob sobie test z krwi beta Hcg, ktory ostatecznie te ciaze wykluczy lub czekaj do kolejnej miesiaczki i zrob test ciazowy z moczu. pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl