BezpiecznaCiaza112023

Czy jestem w ciąży?

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861082 przez paulina0707
Witam,chciałabym się dowiedzieć,czy jestem w ciąży?wiem,ze na 100% nikt mi tu tego nie napisze, ale chciałabym sie dowiedziec co o tym myslicie?
Od pewnego czasu boli mnie podbrzusze, jeździ mi strasznie po brzuchu i mam "gazy";/ ,chodze co 10minut do łazienki się wysiusiać , no i od pewnego czasu czego bym nie zjadła to wymiotuje, mam też nudności, a co jest dla mnie najgorsze to nie dostaje już tydzien okresu ;/ .. byłam wczoraj na pogotowiu ale lekarz stwierdził że to zapalenie pęchęrza, a z tego co wiem to przy tym bolałoby mnie oddawanie moczu, a mi nic nie jest.. na nie których forach przeczytałam że to objawy ciąży.Co robić? robiłam już test ale wyszedł negatywnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861118 przez patka89
Myślę,że jakbyś była w ciąży to z badania krwi,które na 100%
Ci wczoraj robiono wyszło by :)
Także zaufaj lekarzowi nie zawsze zapalenie pęcherza u każdego tak się obiawia.
Na 100% nie jesteś w ciąży jeśli miałaś robione badanie krwi a pewnie tak było,bo lekarz by Ci powiedział i zalecił dodatkowe badania..!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861146 przez paulina0707
tylko że nie miałam badań dotyczącej krwi,gdy zapytałam o to lekarza stwierdził że to nie potrzebne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861166 przez patka89
To Powiem szczerze,ze to bardzo dziwne.
Juz nie raz byłam na pogotowiu nawet jak byłam młodsza.
Morfologia i mocz to dla nich zawsze podstawa byłado postawienia diagnozy.
To nie wiem proponuje iść do lekarza by wypisał Ci skierowanie na badania morfologi i krwi :):)
i Idź także do ginekologa ,to nie musi być ciąża ale coś innego co powinnaś szybko leczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861252 przez ferritka
Paulina, idż jutro do laboratorium i zrób beta hcg- koszt w zalezności od laboratorium do 30 zł czasami w tych przyszpitalnych nawet za 15 zł robią. Beta pokaże czy jesteś w ciązy czy nie, tym bardziej że jak piszesz jesteś tydzień po @.
na bete nie musisz mieć skierowania, idziesz robisz i wiesz.. chyba najlepiej w przyszpitalnym laboratorium bo wyniki masz po kilku godzinach już :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861580 przez patka89
ferritka To,że nie ma @ tydzień to jeszcze nic nie znaczy :)
Ja jak byłam trochę młodsza to nie miałam @ przez pół roku okazało się,że to torbiel
wbrew pozorąą o ciążę też,aż tak łatwo nie jest jak by mogło się wydawać... Lepiej myslę,że jakby Paulina zrobiła normalne badania to i by wiedziała np czy jest czy nie jest w ciąży,czy może co innego jej dolega...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862508 przez kasia085
Patka a jesli nie zrobi bety hcg to w jaki sposob bedzie wiedziala ze jest w ciazy? Ze zwyklego badania krwi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862516 przez ferritka
Patka, oj co jak co mi mówić o problemach w zajściu w ciąże nie musisz , bo przeszłam swoje więc luz :lol:
dziewczyna napisała, że się stara o dzidzie i termin @ opóźnia się o tydzień.. więc siłą rzeczy beta powinna być pierwszym badaniem, które wykona :lol: a przynajmniej ja bym tak zrobiła :lol:
nie wiem po co robić ogólne badanie z krwi?
gdyby napisała, że podejrzewa anemie ,albo jakąś inną chorobę to ok...ale podczas starań to beta jest według mnie najbardziej na miejscu :)
ale chyba już po temacie, bo sie paulina nie odzywa tu więc no :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862539 przez patka89
Wiesz może i masz racje, ale Ja bym po prostu dla świętego spokoju zrobiła ogólne badania bo,jeżeli wyjdzie,ze nie jest w ciąży to przy okazji lekarz określi co jej jest a z samego badania bety tego nie ogarnie. A dziewczyna zrobi co chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #881985 przez maggie
Witajcie kobietki
Jestem tu nowa ,ale staramy sie z partnerem o dzidziusia,nie mam miesiaczki 6sty dzień,w pierwszym dniu terminu miesiączki bolał mnie brzuch,ale przeszedł,nie mam żadnych objawòw poza ciągłym zmęczeniem,śluzem jak w dni płodne i czasem mam zawroty głowy,zrobiłam dwa testy ale wyszły negatywnie ,nie wiem co mam myśleć ,doradzcie coś :blink:
z gòry dziękuje :) ,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882502 przez Famii
maggie czasem testy nie "łapią" bardzo wczesnej ciąży. Poczekaj jeszcze tydzień lub zrób test B-HCG z krwi w przychodni - nawet prywatnie ( koszt będzie zapewne przybliżony do jednego testu ciążowego ). Wtedy będziesz miała 100 % pewność :) Powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #882685 przez młodamama
dokładnie zaczekaj jeszcze troszkę :) ja w sumie robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki, no i wyszedł pozytywny. Może za wcześnie jest jeszcze na sprawdzanie, bądź cierpliwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #887746 przez Famii
maggie się nie pojawiła i nie wiemy czy jest "kogo" gratulować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl