BezpiecznaCiaza112023

Rozstępy na brzuchu

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #929673 przez Salwina
NIgdzie nie znalazłam wątku na ten temat. Chciałabym zapytać, jeżeli do teraz 34 tyg nie pojawił mi się ani jeden rozstęp czy jakiś inny ślad na brzuchu, może być prawdopodobnie że pojawią sie dopiero po porodzie ? Kiedy skóra zacznie się skórczać? czy jeżeli się nie pojawiły to już się nie pojawią.
Chciałabym też zapytać czy wszstkie kobitki w ciąży muszą mieć ten "ciemny paseczek wzdł. brzucha ) bo ja go nie mam, tak samo jak nie mam wystającego pępka.
Pytania mogą być troszeczke głupie.. Więc będę wdzięczna za odpowiedz, Pozdrawiam

Najważniejszy mężczyzna mojego życia♥
Podziękowania: sandratenderenda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #929681 przez sylwia.v
hej, niestety nie pocieszę Cie ale rozstępy mogą jak najbardziej pojawić się po porodzie....
Ja jutro zaczynam 35 tydzień i mam na udach i pośladkach na brzuchu nie mam ale podejrzewam, że się pojawią. Moja koleżanka całą ciąże nic, a po porodzie cały brzuch w rozstępach.....Ale może być tak , że nie będziesz miała :) są i takie kobiety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949832 przez Myszata
Mi sie pojawily rozstepy 3 dni przed porodem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971705 przez karolina888
Ja jestem w 32 tyg ciąży, codziennie smaruje sie po 2x, aby uniknac rozstepów, niestety omijałam pośladki i niedawno zauważyłam wielkie rozstepy, czekam co się bedzie działo z brzuchem

Tanie domeny w gnum.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972470 przez Marlena_
Salwina mi rozstępy na udzie i pośladkach wyszły 3 tyg po porodzie mimo regularnego stosowania kremów przeciw rozstępom przez całą ciążę i po porodzie

"Nie ma rzeczy niemożliwych"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1007622 przez agnes87
u mnie też rozstępy pojawił się pod koniec ciąży, a co do brązowego paseczka to też go nie miałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1020730 przez Michalina32
Niestety mogą:) ja pierwszy rozstęp zobaczyłam w terminie porodu. Dosłownie:( urodziłam tydzie po terminie i jeszcze kilka pasków doszło. Myślę jednak, że na tym etapie nie pojawia się już ich dużo. Mam trzy krótkie kreski nad pępkiem i dwie dość nisko. W bieliźnie nie widać. Natomiast pół roku po porodzie są już blade dosyć. Dodam, że całą ciążę bardzo dbałam o brzuch i ciągle go smarowałam, podobnie jak biust. Piersi mam za to całe w zeberkę:(

alanex-radom.pl/zwir

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021065 przez Kariina
No niestety jest taka mozliwosc ze po porodzie sie dopiero pojawia. Ale jesli mogę Cie pocieszyc to ja też nie mialam w trakcie ciazy i po ciazy rowniez sie nie pojawily wiec jest nadzieja. Duzo zalezy od genetyki jesli Twoja mama odczas ciazy nie miala to Ty tez nie bedziesz miec i odwrotnie dziala to tak samo :) Pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021069 przez Michalina32
no niestety nie do końca. Ja tendencję do rozstępów odziedziczyłam po tacie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027126 przez edyta86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070108 przez kalina27
Wiesz co, różne to może być. Ogólnie to jestem zdania, że lepiej być przygotowaną na różne sytuacje. Mnie w podobnej sytuacji pomógł olejek na rozstępy. Chodzi mi dokładnie o ten bio-oil.com.pl/specjalistyczny-olejek/ produkt. Przede wszystkim szybko się wchłania oraz nie jest tłusty. Dodatkowo warto wspomnieć, że w tym przypadku do czynienia mamy z unikalną recepturą zawierającą naturalne olejki oraz witaminy. Jakbyś chciała dowiedzieć się więcej, to na tamtej stronie wszystko jest dokładnie opisane. Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl