BezpiecznaCiaza112023

poszerzenie nerki 22tc

7 lata 5 miesiąc temu #1045414 przez nula nulka
czesc dziewczyny wczoraj byłam na badaniu prenatalnym i wyszło że dzidzia ma powiekszoną jedną nereczkę 7.7 druga ma 3.6. doktorka mówiła że to sie nazywa powiekszony kielich miedniczkowy. Czy któraś z was miała taką sytuacje, bo ja nie wiem kompletnie co dalej mój lekarz mówi że mam nie panikować że bedziemy obserwować.. ale ja zapisałam sie do genetyka po porade tyko muszę czekać, a ja jestem strasznie niecierpliwa...ma któraś z was tu jakieś doświadczenie z tym???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045753 przez nula nulka
wygląda na to że jestem sama z tym wszystkim :( no trudno jutro wizyta u genetyka i zobaczymy co powie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046115 przez nula nulka
wiec uznałam że napisze wam co u nas może komuś sie to kiedyś przyda, wiec po wizycie u genetyka dostałam propozycje aminopunkcji, której nie zrobie bo istnieje ryzyko poronienia, i nic mi innego nie pozostaje jak czekać i modlić sie do Boga o zdrowie dla mojego maleństwa,,następna wizyta za 2 tygodnie zobaczymy co dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047529 przez nula nulka
jestem po wizycie u mojego lekarza prowadzącego , podobno nerka dalej poszerzona w takich samych jest wymiarach nie rośnie nie maleje. lekarz mnie uspokaja mówi że nie ma powodu do obaw, nic tylko pozostaje czekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl