BezpiecznaCiaza112023

Z cyklu: czy jestem w ciązy?

14 lata 3 miesiąc temu #5421 przez sunaja21
witam!jestem tutaj poraz pierwszy!staramy sie z mezem o dzidzie chodzilismy w tym miesiacu na ocene owulacji 9-10lutego pękl pecherzyk wczoraj/17.02/ powinnam dostac @ bo mam cykl co 31 dni gdzie owulacja wystapila na 23-24 dzien!ale narazie jej nie ma czy mozliwe ze to ciaza?zrobilam test ale wyszedl negatywny?czekam na wasze rady!pozdrawiam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5477 przez sloneczko
Agnieszka napisał:

mój test ciążowy z dwoma kreskami do dziś leży w szufladzie :D hehehe
jakoś tak szkoda mi go wyrzucić:)



moj test przyklejony do ramki ze zdjeciem moim i meza. Nigdy go nie wyrzuce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5500 przez Mirella
Mój pozytywny też w szufladzie póki co, ale w planach jest album Klaudii i test będzie pierwszym zdjęciem, później te z usg, i potem cała reszta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5505 przez Madzia89862
moj niestety test ciązowy zaginał przy przeprowadzce zatem nie mam go ale i tak pamietam ten widok gdy na nim pojawiła sie bladziutka druga kreseczka:)za to mam mnustwo zdj z usg i cała reszte:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34200 przez sirek
Witam.
Chciałbym państwa zapytać czy jest możliwe że moja dziewczyna zaszła w ciąże.
Ona była lekko przeziębiona, i robiliśmy to z 10min z dwoma prezerwatywami.
Na drugi dzień nerki ją rozbolały, brzuch ją boli i ma twardy gdy dotyka, i pierwszego dnia co jakiś czas miała kłucie z przodu, ale dzisiaj już tego nie ma aby raz na jakiś czas.
Zrobiłem to z nią dwa dni temu.
Ale nic się nie spuściłem, więc to możliwe ? Ona cały czas o tym myśli i się bardzo denerwuję to może dlatego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34204 przez bombel779
Witaj Sirek ;)
Nie bardzo rozumiem... Kiedy się kochaliście ??Jak dawno?? 2dni temu????
Piszesz,że używaliście prezerwatyw,2óch...jeśli Wam (obydwie) nie pękły to,nie wiem jak miałbyś zapłodnić Twoją dziewczynę??
Na drugi dzień coś tam ją bolało...-chodzi o to że dzień po stosunku ????
Nie wiem czy dobrze odczytuję Twoją wiadomość..ale według mnie Twoja dziewczyna nie mogła,a bynajmniej nie powinna zajść w ciążę,a poza tym tego się nie dowiesz w dzień czy 2 po stosunku. Musisz/cie poczekać do czasu,kiedy Twoja dziewczyna miałaby dostać miesiączkę.Jeśli okres będzie się spóźniał,ok.7dni to możecie wykonać test ciążowy.

Ale napisz coś więcej,albo chociaż dokładniej.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34205 przez sirek
Przepraszam za nie zrozumiały tekst.

Kochaliśmy się 3 dni temu. Tak chodzi o ten dzień po stosunku.
Wydaje mi się że ona jest przewrażliwiona, ponieważ cały czas o tym myśli i pewnie dlatego ją ten brzuch boli.
Ale niestety pewien nie mogę być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34206 przez DariaEm
Raczej to nie mozliwe, po dwoch dniach od stosunku ciezko stwierdzic tym bardziej po przyblizonych argumentach, musiacie poczekac okolo 14 dni i zrobic test ciazowy, ale watpie zeby to byla ciaza jezeli zastosowaliscie 2 prezerwatywy w pelni sprawne, nie pekniete.
Moze to poprostu grypa jelitowa???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34207 przez sirek
Raczej nie, ponieważ niema biegunki czy wymiotów.
Mówi mi że jak o tym cały czas myśli, i coraz bardziej ją wtedy boli to się czuję jakby chciała wymiotować ale tego nie robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34210 przez DariaEm
sirek napisał:

Raczej nie, ponieważ niema biegunki czy wymiotów.
Mówi mi że jak o tym cały czas myśli, i coraz bardziej ją wtedy boli to się czuję jakby chciała wymiotować ale tego nie robi.

Ja nie chce sugerowac nic... ale powinienes z nia moze pogadac o tym glebiej, dlugo jestescie razem?
A co do tych wymiotow to nawet jak doszlo do zaplodnienia to stanowczo na to za wczesnie. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34211 przez bombel779
Jeśli kochaliście się 3dni temu,to dzisiaj,teraz się nie dowiesz czy dziewczyna jest w ciąży.Tak jak pisałam z resztą wcześniej..
Dalej twierdzę,że raczej niemożliwa jest ciąża ;)
Poza tym,bóle brzucha nie muszą świadczyć o ciąży!Brzuch może boleć z 1000 innych powodów.Wymioty również!
Na prawdę moim zdaniem nie macie się czym martwić!
A tak na marginesie - moim zdaniem Twoja dziewczyna za dużo o tym myśli! Ja też zanim zaszłam w ciążę chyba z 10razy myślałam że to już - byłam senna,miałam napady głodu,nudności,huśtawki nastrojów,itp.itd. i za każdym razem jak robiłam test okazywało się,że jeszcze niestety się nie udało :( Także nie przejmuj się,człowiek czasem wszystko potrafi sobie wmówić. Gdybyś powiedział swojej dziewczynie,że w ciąży rosną stopy i wypadają zęby,to pewnie jutro przybiegłaby do Ciebie z płaczem,że nie mieści się w swoje buty i zęby jej się ruszają ;) :P To może taki głupi przykład,ale tak jest ;)
Uspokój swoją dziewczynę,niech się na zapas nie martwi!Z nerwów też człowiek się gorzej czuje!Też mogą się pojawić wymioty i bóle brzucha(żołądka).
Także głowa do góry ;) A jak chcecie się upewnić na 100% to zróbcie test ciążowy ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #34213 przez bombel779
DariaEm napisał:

A co do tych wymiotow to nawet jak doszlo do zaplodnienia to stanowczo na to za wczesnie. :lol:

No właśnie ;) Zapomniałam o tym napisać- takie rzeczy nie pojawiają się w kilku dniach po zapłodnieniu :) Ja o ciąży dowiedziałam się,jak byłam w 5tygodniu :) I nie dlatego że się źle czułam :) Okres spóźniał mi się 4dni,zrobiłam test i pojawiły się 2kreski :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #34214 przez DariaEm
bombel779 napisał:

Jeśli kochaliście się 3dni temu,to dzisiaj,teraz się nie dowiesz czy dziewczyna jest w ciąży.Tak jak pisałam z resztą wcześniej..
Dalej twierdzę,że raczej niemożliwa jest ciąża ;)
Poza tym,bóle brzucha nie muszą świadczyć o ciąży!Brzuch może boleć z 1000 innych powodów.Wymioty również!
Na prawdę moim zdaniem nie macie się czym martwić!
A tak na marginesie - moim zdaniem Twoja dziewczyna za dużo o tym myśli! Ja też zanim zaszłam w ciążę chyba z 10razy myślałam że to już - byłam senna,miałam napady głodu,nudności,huśtawki nastrojów,itp.itd. i za każdym razem jak robiłam test okazywało się,że jeszcze niestety się nie udało :( Także nie przejmuj się,człowiek czasem wszystko potrafi sobie wmówić. Gdybyś powiedział swojej dziewczynie,że w ciąży rosną stopy i wypadają zęby,to pewnie jutro przybiegłaby do Ciebie z płaczem,że nie mieści się w swoje buty i zęby jej się ruszają ;) :P To może taki głupi przykład,ale tak jest ;)
Uspokój swoją dziewczynę,niech się na zapas nie martwi!Z nerwów też człowiek się gorzej czuje!Też mogą się pojawić wymioty i bóle brzucha(żołądka).
Także głowa do góry ;) A jak chcecie się upewnić na 100% to zróbcie test ciążowy ;)


Gdybyś powiedział swojej dziewczynie,że w ciąży rosną stopy i wypadają zęby,to pewnie jutro przybiegłaby do Ciebie z płaczem,że nie mieści się w swoje buty i zęby jej się ruszają ;)
:lol: :lol: nie wyrobie :lol: :lol: super przyklady :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34354 przez kaśku
pamiętaj ze zawsze mozecie isc po tabletke "po" jeśli prezerwatywa wam pękła, zsuneła sie albo elakujat dostał sie do pochwy. Poza tym moglibyscie sie schizować gdybyscie uprawiali stosunek przerywany poniewaz ten plyn przed wytryskiem tez zawiera plemniki :] tak zwykle "wpadają" małolaty.
Tak czy siak macie 72 godziny od stosunku w razie wypadku :)
Na receptę u gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34363 przez Mirella
Taaaa, tylko w takim wypadku mówimy o wczesnej aborcji....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl