BezpiecznaCiaza112023

ubranie zimowe maluszka

12 lata 6 miesiąc temu #210384 przez alicjaa
Dziewczyny wracajac do tematu bucikow zimowych dla dzieciaczkow : ja bardzo dbore opinie slyszlam o STONZ choc sa troche drogie ale chbya warte kupienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #210397 przez natmur11
znalazlam wlasnie buty tej firmy w internecie ale jakos mnie nie przekonaly. moze sa cieple ale chyba nie trzymaja dobrze nozki bo ksztalt bucika formuje sie za pomoca sciagaczy. wydaje mi sie ze dorosly by dosc latwo sobie na sniegu noge w nich skrecil a co dopiero maluszek... ale moze sie myle, to takie moje zdanie na podstawie zdjecia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #210468 przez Emme
a ja kupiłam w deichmanie za 69zł bardzo fajne, z membraną, oddychające, nieprzemakalne i lekkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #210473 przez ilona
chyba widziałam je w gazetce i bardzo mi się spodobały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #210639 przez natmur11
emme wrzuc fotki kochaniutka jesli mozesz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #210672 przez Emme
mogę wstawić gazetkę, bo niestety chwilowo nie mam akumulatorów do aparatu :)
na 2 stronie takie fioletowe z kwiatkiem deichmann.scene7.com/s7/brochure/flash_b...&vc=initialFrame%3d0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #210829 przez Martynka__89
Witamy :)

Jestem właśnie na etapie szukania butów i kombinezonów na zimę. Jednym słowem głowa mała :dry: Byłam wczoraj pooglądać butki w booti ale te w deichmanie wydają się interesujące. Trzeba się tam wybrać, chcę dobre ale nie za drogie buciki. A kupujecie o rozmiar większe ? My chyba tak zobaczymy co doradzą w sklepie i jak bucik będzie wyglądał.

Co do kombinezonów to wpadły mi w oko 3 firmy Tchibo, cocodrillo i mariquity. Najpierw pooglądam je na "żywo" w sklepach, a jak okażą się dużo droższe od tych z allegro to sobie zamówię przez all. Póki co przekonują mnie kombinezony tylko dwuczęściowe ze spodniami z wysokim stanem na szelkach. Ale chętnie poczytam opinie pozostałych Mam. Pozdrawiamy.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213211 przez natmur11
prawie gotowa na zime:) nadal brak butow ale kombinezon super!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #213237 przez ilona
my jeśli chodzi o odzież zimowa je4stesmy w tyle :)
Klaudia super wygląda i zima jej nie straszna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216729 przez natmur11
emme czy te buciki sa wygodne? i czy podeszwa jest w miare elastyczna? i powiedz mi czy nozka dziecka z wyzszym podbiciem sie zmiesci? kurcze fajne te buciki i sa niedrogie. ale nie mam deichmanna niedaleko wiec musialabym po nie specjanie jechac. dlatego pytam bo nie wiem czy warto:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216732 przez natmur11
i jeszcze pytanko. klaudia ma teraz nozke 13,9-14cm czy na zime buciki jak jej kupie 15,5cm beda ok? bo biore pod uwage fakt ze byc moze z tych butow zacznie korzystac dopiero za miesiac a moze za 2 nawet. i nozka jej pewnie urosnie a mysle ze cm musi byc wiekszy bucik zeby ubrac grubsze skarpetki czy rajstopki i nie cisnelo w nozke? ja myslicie.

dodam ze malej szybko nozka roznie przez ostatnie 5 miesiecy nozka urosla jej o 3 numery. Srednio wychodzi o,6cm miesiecznie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217657 przez Agnieszka
tez się zastanawiam nad butami, czy kupować większe czy nie, czekam z tym ze tak powiem na ostatnią chwilę, jak zrobi się zimniej i będą już zupełnie potrzebne to wtedy polecimy dopiero kupić bo szczerze powiedziawszy nie wiem... natmut, a nie sądzisz ze te 1,5 cm to nie za dużo? chyba aż tak sporo nóżka nie urośnie w takim krótkim czasie



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217718 przez natmur11
no 0,5cm bucik zawsze musi byc wiekszy i to takie minimum a biore pod uwage teraz grubsze skarpetki czy rajstopki wiec napewno 1cm a te pol to taki zapas na wypadek jakby zima sie nie pojawila predko... bo szkoda znow w lutym kolejne kozaczki kupowac. tak jak w tamtym roku drugi kombinezon musialam kupic bo wyrosla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218604 przez Agnieszka
A no to chyba ze, to widać szybko rośnie może, ja właśnie wczoraj przymierzałam małej kombinezon z tamtego roku i o dziwo jest dobry, jakaś kruszynka z niej (w sumie w tamtym roku był on i tak przy duży na nią to coś podrosła do niego troszkę). Spodnie są dobre na długości, jedynie kurtkę kupię nową bo minimalnie mogłaby być dłuższa, a co do butów to zobaczę, może też weźmiemy większe jednak, bo w sumie to masz rację, rajstopy czy skarpetki trochę zajmują jednak



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219028 przez natmur11
dzis mama mi kupia w deichmanie kozaczki podobne do emme tylko wizane. dluzgosc wkladki to jakies 15cm wiec zobaczymy. kolejne byly 16 wiec juz za duze. zobaczymy najwyzej kupi sie inne jak bedzie taka potrzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl