BezpiecznaCiaza112023

kropelki espumisan

13 lata 10 miesiąc temu #20731 przez natmur11
dziewczyny czy ktoras podawala swojemu dziecku kropelki espumisan na kolke?jesli tak to mozecie mi napisac jak to dawkowac przed czy po jedzeniu rano wieczorem? czy moge je podawac jak podaje witamine d3?i od jakiego wieku maluchowi mozna to podawac? moja niunia ma dzis 27 dni i nie wiem co i jak. wiem moge przeczytac ulotke ale chce tez zasiegnac opini doswiadczonych osob.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20734 przez Mirella
Na ulotce jest ze od miesiąca i ja wcześniej nie podawałam. I nie jakoś systematycznie tylko w razie potrzeby, ile to już nie pamiętam, jest na ulotce, zaczynałam od minimalnej dawki i obserwowałam Klaudusię. Generalnie uważam że to dobry wynalazek, naprawdę pomagały i to dość szybko. Poza tym polecam masaż brzuszka, nie głaskanie tylko trochę mocniej, też nieźle po tym gazy odchodzą :)

A Twoja Klaudia urodziła się dzień po pierwszych urodzinach mojej :) To ją wybuziakuj specjalnie od nas :) :) :) :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20819 przez alaq
Ja mojemu Krzysiowi podawałam też wtedy, gdy bolał go brzuszek, właściwie odkąd skończył miesiąc. Podawałam 5 kropelek i bardzo pomagało.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20855 przez Scholastyka21
można spokojnie przy witaminie d3 podawac te kropelki. ja podawałam około 10 kropelek do mleka, wtedy kiedy to było konieczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20878 przez kasiora
tez podawalam mojemu malemu espumisan... ale u nas niestety nie pomagalo :(
juz to gdzies pisalam ... mojemu malemu jedyne co pomagalo na kolki i bole brzuszka to GRIPE WATER (woda koperkowa) , naprawde polecam. :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810681 przez antosia
Wy piszecie o tym? Zobacz . Bo istnieją też kompilacje tej nazwy ;/
Po jakim czasie mieliście efekty? Nie widzę również żadnych informacji na temat dawkowania. I co z tymi napojami gazowymi? Prawda, że nie wolno nimi popijać przy tym leku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031399 przez junonka
Nie każda mama chce podawać dziecku kropelki. Niektóre mamy wolą mniej inwazyjne metody jak ogrzewanie brzuszka ciepłą pieluszką czy osteopatia, o której ostatnio czytałam co nieco m.in. na rehabilitacjafizjomed.pl/osteopatia-a-le...e-kolek-u-niemowlat/ - co sądzicie o tej metodzie osteopatii?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl