BezpiecznaCiaza112023

Centrum zdrowia dziecka?? Pomozcie:/

12 lata 5 miesiąc temu #231249 przez natmur11
czy wiecie może o jakimś centrum zdrowia dziecka w kraju gdzie mogę spokojnie jechać z dzieckiem, gdzie będę miała specjalistów "od reki" którzy zrobią wszystkie potrzebne badania dziecku i po 4 miesiącach będę mogla poznać przyczynę kaszlu mojej córki?
niestety mój rodzinny lekarz nie potrafi skierować mnie do specjalisty ja sama nie wiem czy jechać najpierw do alergologa, laryngologa, pulmonologa czy jakiegoś innego lekarza. kolejki prywatne są masakryczne nie wspominam o państwowych:? ceny leków, dojazdów mnie rujnuja:/ lekarze zmieniają leki wymyślają nowe dolegliwości wyśmiewają jeden poprzedniego i nadal nic nie wiem:/ dlatego może któraś z was wie cos o jakiejś dziecięcej klinice gdzie znajdę potrzebna pomoc??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231289 przez Marysia27
Bidulo, moja przyjaciółka jest lekarzem, prześlę jej treść Twojego pytania, i jak rozezna się w temacie to da mi znać. Mam nadzieję, że ktoś dobrze Cię w końcu pokieruje, ja sama nie wyobrażam sobie takiej niepewności u mojego dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231292 przez natmur11
powiem ci ze mi juz brak sil. wieczorami siedze i rycze miedzy kolejnymi atakami kiedy to podczas kaszlu zaczyna sie dusic:/ w ciagu 3 miesiacy 3 antybioptyki. ostatni miesiac temu prez 2 tyg i dzisiejsza recepta na kolejny lezy:/ i nic nie zwlacza kaszlu tylko infekcje po nim...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231296 przez Marysia27
Rozumiem Cię, i mam nadzieję, że jeśli Ona nie wie czegoś o takich ośrodkach, to na pewno zasięgnie języka w temacie. Lekarz inaczej będzie rozmawiał z lekarzem, niż gdyby to samo pytanie zadała osoba " z ulicy". Nie martw się, na pewno ktoś będzie umiał Ci pomóc, głowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231302 przez natmur11
Marysiu dzieki wielkie :kiss: i wlasnie dlatego tak cenie to forum bo przypadkowi ludzie maja wiecej serca i checi pomocy niz osoby ktore znamy:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl