BezpiecznaCiaza112023

Co myslicie o inhalatorze dla dziecka?

12 lata 4 miesiąc temu #252585 przez ewelina harasimowicz
Czy ktoraj z was uzywa inhalatora jak dziecko ma katar? i czy cos pomaga?

http://imageshack.us/photo/my-images/507/br3j.jpg/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252642 przez Moniq
my kupiliśmy inhalator jak Domi miała zapalenie krtani, ale teraz bardzo często nam się przydaje, jak ma katar to robię jej z soli fizjologicznej i od razu lepiej jej się oddycha, jak ma kaszel podobnie i potem bez problemu może zasnąć. na początku się go bała, ale teraz się przekonała. mamy elektroniczny, fajny jest tylko dość głośny więc na początku trochę straszny dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252948 przez natmur11
mi kazał alergolog kupić inhalator. Ale po rozmowie z lekarzem jednak jeszcze się wstrzymałam. Jest zdania że jeśli zacznie się leczyć dziecko strydami wziewnymi to potem łatwiej łapie infekcje :unsure: ile w tym prawdy nie wiem. ale jeśli chodzi o inhalacje z soli fizjologicznej są podobno wskazane w nawilżaniu śluzówki.
Sama chętnie poczytam opinię bo waham się czy kupić czy jeszcze się wstrzymać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252952 przez Asiersa
My mamy inhalator :) Jak Tomek miał zapalenie płuc to kupiliśmy bo miał właśnie między innymi te sterydy wziewne przepisane.
Tak jak Moniq, używamy przy katarze lub kaszlu :) Kropimy solą fizjologiczną i się inhalujemy :) Tomek się go trochę boi i trochę go irytuje, ale później lepiej śpi :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #253057 przez Gosiaczek31
My zakupiliśmy inhalator jak mały miał ostre zapalnie oskrzeli i musiał wdychać sterydy. Teraz używamy przy katarku. Ja mam taki dla dzieci i dorosłych ( 5 różnej wielkości końcówek) i przyznam się, że też robiłam sobie inhalację z soli jak miałam katar. Zdecydowanie polecam, lepiej się oddycha. Szkoda tylko, że mój synek nie ma cierpliwości wysiedzieć 10 minut. Po 2 minutach już się wierci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #253365 przez ewelina harasimowicz
A ja sie zdecydowalam i kupilam:) na poczatku pokazalam mu co to jest i jak chucy troche a potem przylozylam do twarzy synka i dzis 2 dzien robie i jest spokojny choc przyznam za dlugo to trwa chyba z 30 min ale synkowi lepij sie oddycha:) wiedz warto:)

http://imageshack.us/photo/my-images/507/br3j.jpg/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #253959 przez Moniq
Gosiaczek31 napisał:

My zakupiliśmy inhalator jak mały miał ostre zapalnie oskrzeli i musiał wdychać sterydy. Teraz używamy przy katarku. Ja mam taki dla dzieci i dorosłych ( 5 różnej wielkości końcówek) i przyznam się, że też robiłam sobie inhalację z soli jak miałam katar. Zdecydowanie polecam, lepiej się oddycha. Szkoda tylko, że mój synek nie ma cierpliwości wysiedzieć 10 minut. Po 2 minutach już się wierci :P

my mamy taki, który ma dwie prędkości, na niższej inhalacja trwa ok 12 minut a na wyższym nie całe 5, dla Małej w sam raz, bo dłużej nie usiedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl