BezpiecznaCiaza112023

jak i czym karmicie swoje maleństwa :D

13 lata 6 miesiąc temu #33097 przez sylwus136
Temat założony z mojej czystej ciekawości :D
jestesm teraz na etapie wprowadzaniu mojemu Kacperkowi różności :D

Mój maluch pije co 3 godziny ( tak mniej wiecej) 120ml mleka
na sen wypija 150ml.
zawsze o 15.00 je tzw. obiad :D juz sie nauczył i zawsze gdy dochodzi ta godzina to jest nerwusek.A zjada albo kaszkę 75ml albo zupkę ze słoiczka lub zupkę gotowana przez mnie ( zaczęłam sama mu gotować) codziennie daje mu cos innego by mu nie zbrzydło cos za bardzo :)

codziennie rano od jaies 4 dni je ze mną obrobinę tego miękiszu z bułeczki a wcina i to bardzo.
Pod wieczór przewaznie zjada biszkopta z mlekiem :D

Teraz zastanawiam sie co dalej wprowadzać :)

a wy co podajecie swoim maluchom ? Pytam wszystkie mamy nawet te które mają młodsze dzieciaczki ode mnie? wprowadziłyście juz cos??

Dajcie mi tez jakies rady co mogę jeszcze Kacperkowi podawać :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33115 przez natmur11
ja daje tylko cyca;d kiedy chce i ile chce;d i o 12 dostaje jablko albo jablko z marchewka z gerbera bo ma problemiki trawienne;) wczoraj tak strasznie krzyczala na mnie jak jadlam batonika to rozmoczylam jej biszkopcika ale nie smakowalo jej. a ty w jakim mleku rozmaczasz?

a dajesz owoce? banany czy cos? z hippa jest w sloiczkach kasza manna z czyms po 5 miesiacu wiec chyba moglabys tez podac... hmm nie wiem co ci doradzic, jeszcze nie mam tak szerokiej wiedzy;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33144 przez sylwus136
ja karmie mlekiem modyfikowanym.
Kacperkowi na początku tez biszkopty nie skakowały bo podowałam mu takie na sucho i normalnie robił takie miny jak by miał wszytsko zwrócić.
A teraz robie tak ze tre na tarce 1 biszkopta robie odrobinę mleka i mieszkam to razem. Wcina i widać ze mu smakuje.
A ty bys chyba mogła odrobinę swojego mleka mieszkać z biszkopcikami bo pewnie nie opłaca Ci sie wprowadzać modyfikowanego.

No własnie ja podam dzisiaj Kacperkowi na noc podam kaszkę manną wieloowocową ale z Bobovity bo średnio mi noce przesypia ostatnio i muszę wyróbować czegoś nowego.

Ja tez nie mam szerokiej wiedzy na temat karmienia wiec muszę sie jeszcze wiele rzeczy nauczyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33225 przez sara125
sylwus twoj maly ma juz polroku to mozesz mase rzeczy mu dac... ziemniaczka rozgniecionego z maselkiem bananka rozgniecionego widelcem roznorakie kaszki i radze nie trzymac sie sztywno regol bo potem dziecko nie bedzie ci wielu rzeczy tolerowac.
mozesz juz mu dawac rzeczy ze sloiczkow po 6 miesiacu. jak mi cos przyjdzie do glowy to napisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl