BezpiecznaCiaza112023

Pocenie się

14 lata 2 miesiąc temu #5836 przez czarna28
Od jakiegoś czasu zauważyłam ze mój mały strasznie sie poci ale tylko w nocy.Nie poci sie cały tylko głowe ma mokrą.A na prześcieradle jest plama z potu.Już sama nie wiem dlaczego ubieram go raczej dobrze zrezygnowałam z kołdry tylko kocem go przykrywam a dalej jest to samo....macie tez taki problem??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5846 przez Moniq
może wciąż jest mu za gorąco??? może w pokoju jest za ciepło, my miałyśmy ten problem gdy w sypialni bylo strasznie ciepło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5851 przez czarna28
kurcze już sama nie wiem wietrze i wietrze...juz go luźniej ubieram...a jeszcze zawsze w nocy ma tak nos zapchany niby nic tam nie ma jak chce cos z niego ściągnąć ale tak mu tam świszczy ze buzią oddycha.Może być to spowodowane suchym powietrzem??czy to na tle alergicznym?...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5852 przez Moniq
może faktycznie jest za sucho; ja mam nawilżacz powietrza i jak jest włączony grzejnik to włączam też nawilżacz albo kładę mokry ręcznik na grzejnik. a jak mała miała zatkany nosek i też ni c nie mogłam ściągnąć to wpuszczałam jej przed snem i czasem w nocy wodę morską w aerozolu i pomagało. może Twój synek tak się męczy oddychaniem przez usta, że aż się poci???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #5859 przez _aga86_
Najlepszym nawilzaczem jest poprostu pranie, ktore mozesz powiesic w pokoju na noc, albo tak jak Moniq pisze mokry recznik na grzejniku. Co do pocenia- jesli nie masz oczywiscie zbyt wysokiej temp. w pokoju to moze rowniez swiadczyc o braku odpowiedniej ilosci wit. D3 w organizmie- wlasnie objawia to sie poceniem nozek, raczek badz glowki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #5865 przez kasiora
jakis czas temu rozmawialam z lekarzem na ten temat, stwierdzil on ze i nadmiar i niedobor witaminy D3 moze byc powodem pocenia. wiec my za jakis czas odstawiamy te witamine i obserwujemy czy jest jakis efekt :huh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5866 przez _aga86_
Moje niedopatrzenie- oczywiscie nadmiar rowniez...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5867 przez czarna28
dobry pomysł z tym ręcznikiem albo praniem napewno juz dzisiaj wypróbuje. A co do witaminy D3 to daje codziennie 1 kropelke z zalecenia lekarza.No nic dzisiaj wypróbujemy te sposoby:)dzięki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5881 przez Agnieszka
ja też mam w pokoju suche powietrze, pranie na grzejniku jakoś nie pomaga, przynajmniej dla mnie, bo wydaje mi się że zapach proszku działa dusząco czasami, już od jakiegoś czasu pozakręcałam grzejniki i często wietrzę



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5886 przez Katarzyna
Można stosować nawilżacz powietrza, a wręcz jest pożądany jeśli powietrze jest suche.

W pokoju dziecka warto mieć termometr. Maluchy lubią spać w chłodnych pomieszczeniach z temperaturą ok 18 stopni. Tylko zimą ta temperatura może spadać, dlatego maluch musi być dobrze okryty. Latem bardzo odczuwa się taką różnicę temperatur. Wychodząc z "lodowatego" pokoju do ciepłego pomieszczenia. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5889 przez Madzia89862
u nas jest ok 21-22 stopni ale rano malutki ma takie zimne raczki ktorych nie idzie przykryc bo i tak wyciagnie spod koldry bo trzyma je w pozycji"poddaje sie" .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5947 przez _aga86_
Ja akurat nie mam suchego powietrza w pokoju- na termometrze pokazuje ponad 60%... Ale rowniez codziennie przed snem wietrze mieszkanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #5997 przez Agnieszka
a jak temperatura jest wyższa? u mnie jest więcej niż 18 stopni, nie wiem jak ją zbić, mam już wszystko pozakręcane jak pisałam wcześniej

jeszcze chciałam dodać, że zawsze jak wychodzimy na dwór to zostawiam też otwarte okno, ale jak wracam, to wcale nie ma mniej stopni na termometrze, więc co zrobić by było chłodniej?



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #6002 przez _aga86_
Moze zrobic przeciag?? Oczywiscie jak malenstwa nie ma w domu. Poza tym jak masz jak masz np. 20stopni to tez jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6037 przez Agnieszka
po wyjściu z domu i zostawieniu otwartego okna to temperatura spada jedynie do 22 stopni



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl