BezpiecznaCiaza112023

Problemy z kąpielą 4 tygodniowego maleństwa

10 lata 6 miesiąc temu #769722 przez nike84
Witam
Nie znalazłam tu podobnego tematu dlatego postanowiłam założyć ten wątek. Nasz problem istnieje od samego początku i spędza mi sen z powiek. Otóż kąpiel...chociaż kąpielą nie można tego nazwać. Raczej istny horror :ohmy: Odkąd wróciliśmy do domu ze szpitala codziennie kąpie synka. Już w pierwszy dzień po powrocie była u nas położna i wszystko nam pokazała. Najpierw na przewijaku myję wacikami buźkę i oczka. Potem namydlam główkę, rączki, brzuszek itd Następnie do wanienki i opłukiwanie ciałka. Synek przez cały czas, od momentu dotknięcia go zwilżonym wacikiem przeraźliwe krzyczy. Robi się cały czerwony, nie może złapać oddechu, a wrzask jest taki że dziwię się że jeszcze nikt z sąsiadów nie wezwał policji, że znęcamy się nad dzieckiem. Niby położna mówiła nam że to jest normalne i z czasem mały się przyzwyczai, ale on juz ma ponad 4 tygodnie a wydaje mi się że z dnia na dzień jest co raz gorzej :(
Dziewczyny czy któraś z was miała podobne przejścia podczas kąpieli? Co mogę zrobić żeby umilić synkowi te chwile w wodzie? Zawsze myślałam, że dzieci lubią wodę :unsure: A moje maleństwo zachowuje się jakbym mu krzywdę robiła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl