BezpiecznaCiaza112023

Pieluszki wielorazowe - jak dopasować rozmiar?

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790328 przez nvidia6669
Witam , czy któraś z was używała pieluszek wielorazowych typu kieszonka ONE SIZE? Używam takowych odkąd mały skończył miesiąc i wciąż ustawiam je na rozmiar small, zastanawia mnie jednak czy nie jest to już za mały rozmiar. Po czym poznać, że trzeba powiększyć pieluszkę? Są jakieś normy wagowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790699 przez emma
czesc!
ja Zosi zapinalam na najmniejszy rozmiar zdaje sie do 4-5 miesiaca zycia.
norm musisz poszukac na stronach producenta, ale ja nigdy sie tym nie sugerowalam, raczej robilam to "na oko" i podobnie jak przy pieluszkach jednorazowych: na gorze przy pepku zakladalam tak, zeby moznqa bylo wsunac od gory dwa palce. czy jest za ciasto w pieluszce widac tez po odciskach od napek - normalnie nie powinno byc sladow, a jesli przy kazdej zmianie widzisz odcisniete slady, to znaczy, ze juz jest za ciasno.
mam nadzieje, ze jakos ci pomoglam :)
pozdrowienia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791020 przez nvidia6669
A jak jest z wysokością? Na najmniejszym rozmiarze gumki mu się odciskają w pachwinkach mimo, że spokojnie jest luz na dwa/trzy palce no i czasem przy zakładaniu napy mi się rozpinają. Czy to znak, że czas już powiększyć pieluchę? Dodam, że maluszek ma 3,5 miesiąca, ale waży już 7kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl