BezpiecznaCiaza112023

Czy możliwe są normalne krwawienia w czasie ciąży?

13 lata 9 miesiąc temu #25220 przez senninha
Witam :)

Tak więc staramy się z mężem o dzidziusia. Za każdym razem obiecuję sobie, że nie będę o tym tak myśleć, ale kiedy budzę się rano w dniu spodziewanej @, a jej wcale nie ma - robię test. I zawsze płaczę. :(

Od 2óch lat mam regularne cykle (co 24 dni), lekarz powiedział, że nie ma w tym nic niepokojącego. Ostatnią @ miałam od 28 czerwca i w czasie dni płodnych staraliśmy się z mężem każdego dnia o upragnioną dzidzię. Ale... wczoraj dostałam znienawidzoną @!
Kilka dni wcześniej byłam u ginekologa, bo bałam się, że złapałam jakąś infekcję, bo wszystko mnie piekło w środku i miałam dziwne żółtawe upławy. Ale... Pani doktor kazała mi kupić w aptece Tantum Rosa i pomogło. Podobno to tylko podrażnienie skóry.

Ale w takim razie cykl mi trwał tym razem 17 dni... To nie jest normalne. Już nie wiem co o tym myśleć, czy zmienić lekarza? A Wy dziewczyny jak sobie radzicie, gdy mimo marzeń znów wychodzi jedna kreska...? Czy może powinnam poczekać do 22 lipca i zrobić test? Czy można mieć normalne krwawienia w czasie ciąży?

Pozdrawiam! I trzymam kciuki za każdą z Was starającą się o dziecko.

nie UMRZESZ za mnie, więc nie mów mi jak mam ŻYĆ...
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25236 przez Kathi
słyszałam o przypadkach, że kobiety miały normalną miesiączkę przez jakieś 3 miesiące.
Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale jak nie odpuscisz, to nic z tego nie wyjdzie. Nie czekaj tylko na owulację tylko kochajcie sie spontanicznie, bez względu na to czy właśnie jest. A tak na pocieszenie i jako radę, powiem Ci, że ja zaszłam w ciąże 3 DNI po skończonej miesiączce.
Także życzę upragnionego dzidziusia, ale i dużżżżżo luzu, aby szybciej się udało.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25292 przez Moniq
zdarzają się krwawienia w ciąży, tylko że zawsze są one powodem do niepokoju a przynajmniej do poszukania przyczyny; po 17 dniach to nie musi być miesiączka, może to być tzw krwawienie śródmiesięczne, które traktowane są jako dni płodne, kobiety, które stosują naturalne metody planowania rodziny są w stanie odróżnić te dni od miesiączki, bo nie są poprzedzone skokiem temperatury i w te dni można zajść w ciążę
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl