BezpiecznaCiaza112023

Starania o dzidziusia...konkretnej płci :-)

12 lata 2 miesiąc temu #292916 przez kivi
Hej dziewczyny, od marca zaczynamy kolejne starania... Mam już synka Mateuszka, niektóre dziewczyny znają mnie z starających się i Grudniowych ( 2010) mam... :-)
Czyż nie byłam pierwszym pozytywnym "testem" na forum?? He, he....

Chcielibyśmy z mężem mieć parkę :-) oczywiście jeśli się nie uda...to i tak będziemy szczęśliwymi rodzicami dwóch rozbujników :-)
Napiszcie jednak jak pomóc naturze... Spróbować przecież nie zaszkodzi...
a może jest ktoś kto wypróbował metodę stosunków przed owulacją ( na dziewczynkę) lub innych metod ( dieta), które nie zawiodły ?

Pozdrawiam cieplutko wszystkie forumowiczki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293119 przez gorla
kivi super, ze założyłaś takei forum :lol: my też sie staramy, a ja osobiście bardzo bym chciała siostrzyczke dla Oliwki
Przy pierwszej dzidzi nic nie planowałam takze nie wiem co wpłynęło na płeć, na pewno stosunki przed owulka TAK :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #294029 przez emka
Kivi Słyszłam o róznych metodach to co piszesz, ze przed owulką i że jakieś określone pozycje, ale wiesz co mnie na biologii uczyli że to faceta chromosomy są za to odpowiedzialne więc troche sceptycznie do tego podchodzę, bo chyba my babki nie mamy tu nic do gadania :laugh:
Ale wiesz no próbować nie zaszkodzi...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #294354 przez agnesssa
Hej dziewczyny, z tym przytulaniem przed i po owulce chodzi o to, że przed owulką jest większa szansa na dziewczynkę, a w trakcie na chłopka, właśnie dlatego, że to plemniki mają więcej do powiedzenia. Otóż plemniki z chromosomem X czyli damskim są wolniejsze od tych z Y ale za to wytrwalsze, dlatego prawdopodobieństwo że taki plemnik z X dotrze na czas owulacji, podczas gdy te z Y już padną :lol: A gdy jest czas owulacji, to plemniki z chromosomem Y są szybsze i dlatego większe szanse na chłopca. Ale na ile się to sprawdza to nie mam pojęcia :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #294380 przez @nulka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #294435 przez Suari
Anulka- a u mnie się nie sprawdziło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #294445 przez @nulka
Suari to przecież tylko zabawa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #294456 przez Suari
NAprawdę ;) a poważnie to ja od samego początku, jak tylko zaszłam w ciążę, wiedziałam, że będzie chłopak i tyle :) jeszcze na usg nie było widać, ale "to czułam" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #294469 przez sylka
Suari napisał:

NAprawdę ;) a poważnie to ja od samego początku, jak tylko zaszłam w ciążę, wiedziałam, że będzie chłopak i tyle :) jeszcze na usg nie było widać, ale "to czułam" :)

Miałam tak samo z przeczuciem płci. KAlendarz u mnie się sprawdził :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #294473 przez sylka
Suari napisał:

NAprawdę ;) a poważnie to ja od samego początku, jak tylko zaszłam w ciążę, wiedziałam, że będzie chłopak i tyle :) jeszcze na usg nie było widać, ale "to czułam" :)

Miałam tak samo z przeczuciem płci. KAlendarz u mnie się sprawdził :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #319483 przez kivi
Okay laseczki :-) wróciłam na dobre, pierwsza próba za nami, nie bardzo wiem gdzie powinnam pisać bo jak już wszystkim wobec wiadomo wątek staraczek z MOIM POZYTYWNYM testem na pierwszej stronce :-))))))))))uciekł w niepamięć i niebyt... :-(

Mati biega obok a ja zastanawiam się czy nam się uda...
Owulację mam idealnie w środeczku cyklu także postaraliśmy się według sposobu na dziewczynkę dwa dni przed owulacją...zobaczymy...jakoś nie wierzę, wolałabym starać się dziś jak dwie kreseczki na teście owulacyjnym świecą w oczy aż miło...
No nic czekamy 2 tygodnie i teścik :-)

Ściskam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #320925 przez kiemliczka
Gdybym ja starała sie o dzidzie tylko w dniu owulacji (np. planując chłopca) to nigdy bym w ciążę nie zaszła. I tak z przytulankiem co 2 dni (gdyby nie praca męża byłoby częściej) zaszłam w ciążę dopiero po 9 miesiącach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322530 przez kivi
Ja w poprzednią ciążę zaszłam za 1 razem, i w wcześniejszą, którą straciłam także według planu w podróży poślubnej...za 1 razem, mam bardzo regularne cykle, odczuwam objawy owulacji bardzo dokładnie, zapisuję sobie nawet który jajnik boli mnie w danym miesiącu...tak dla ciekawostki...ale wiem, że nie każda kobieta ma w sobie taki biologiczny czasomierz :-)

Zobaczymy, nie jestem przekonana, bo jednak było to na 2 dni przed owulacją a później kilka dni spokoju ... :-)

Buziaki dla Wszystkich staraczek!
13-14 marca zrobię teścik chyba że skuszę się wcześniej bo jestem niecierpliwa ale o tym wiedzą Mirella i inne dziewczyny z naszej wcześniejszej "tury"

Ściskam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322548 przez Mirella
Kivi no nie mów że Cię Mati aż takiej cieprliwości nauczył ;) teścik za 10 dni??? Nie no, do czego to doszło :lol:

A co do płci to my Duśkę dwa dni przed owulką posialiśmy :lol: Nawet pamiętam że mówiłam że nic z tego cyklu znowu nie będzie bo to by na dziewczynkę było a przecież wszystkie znaki na niebie i ziemi (wszystkie obrączki i wahadełka, a sporo ich było) mówiły że pierwszyt będzie chłopiec :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #324789 przez kivi
Test zrobiłam jednak wcześniej, co można było przewidzieć Mirello...he, he
Negatywny...

Starania kolejne przed nami :-)

Wiecie moze dlaczego Avast blokuje mi ten adres? jak i wszystkie odnośniki z tego ów forum, poratlu itd....

:-( pokazuje nawet że koń trojański tu siedzi....mhmmmmmmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl