BezpiecznaCiaza112023

planujemy dziecko

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #309426 przez monia24
witam! mam pytanie za bardzo nie umiem okreslac dni płodnych i mam takie pytanie 11.02miałam prawdopodobnie owulacje i czy jest to możliwe żeby 13.02podczas tego stosunku zaszlam w ciąze. czy 13.02mogłam zajsc w ciąze dwa dni po owulacji czy nie prosze o pomoc czy może mi ktos odpowiedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069541 przez Quake
Owulacja jest tu najważniejsza, ale zajść w ciąże można zarówno na krótko przedj jak i krótko po niej. Planując zapłodnienie, trzeba jednak znać swoje ciało i pamiętać też o wielu innych sprawach. Tutaj: maxmama.pl/przygotowania-do-ciazy-co-warto-wiedziec/ można nieco więcej na ten temat poczytać, także jeżeli chodzi o dbanie o siebie jeszcze przed ciążą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069707 przez Aisza
Korzystanie może ze specjalnych termometrów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069711 przez Claudia
Planownie ciąży to dość skomplikowana kwestia, szczególnie gdy mamy nieregularne cykle. Najważniejsze to posiadać wiedzę na temat tego jak działa termometr owulacyjny . Aby zrozumieć podstawy jego działania należy wiedzieć, że temperatura ciała kobiety ulega lekkim wahaniom. Kilka dni przed owulacją wzrasta o kilka kresek, czasami nawet do 37 stopni celsjusza. Oczywiście aby stwierdzić kiedy dochodzi do owulacji musimy mierzyć temperaturę codziennie przez dwa cykle. Na podstawie obserwacji będziemy w stanie określić kiedy nastąpi jajeczkowanie w trzecim cyklu. Na rynku znajdziemy wiele wymyślnych produktów jednak ja jestem takiego zdania, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Zresztą wielu lekarzy poleca termometry analogowe - geratherm.pl/geratherm-basal/ Ze względu na mniejszą skalę, otrzymamy bardzo precyzyjny odczyt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl