BezpiecznaCiaza112023

Co się dzieje?

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #379982 przez cienia000
Przez ostatnie 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne(z przerwami, które trwały miesiąc, lub dwa). W maju z partnerem postanowiliśmy, że będziemy starać się o dzidziusia. Okres miałam 11 maja i od tamtego czasu nie pojawił się kolejny. Od około 24 maja odczuwam ból brzucha, byłam u ginekologa 28 maja, ale stwierdził, że wszystko ginekologicznie jest ok. W 28dc zrobiłam test ciążowy(czułość 25)-wynik negatywny.
Czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży?
Czy jeśli byłby to cykl bezowulacyjny to lekarz w czasie badania by tego nie zauważył?

Pomocy dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379986 przez Emme
W brew pozorom 3 lata to długo, więc musisz dać szansę organizmowi na uregulowanie gospodarki hormonalnej- to po pierwsze. Normalnie mówi się, że starania bez problemów trwają do ok 13 cykli podczas których para nie próżnuje. Po tym czasie można udać się do lekarza. Moja rada- nie czekaj na ciążę, sama przyjdzie, a takie nakręcanie się i sprawdzanie negatywnie wpływa na całe starania, bo psychika jest tak samo ważna jak komórki rozrodcze. Sami staraliśmy się 2 lata pod "nadzorem" lekarza, ale tu było z góry wiadomo, że jest problem, u Ciebie takiego nie ma więc sprawa jest prosta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #379990 przez cienia000
Wiem wiem... Tylko te bóle w dole brzucha są tak silne, że utrudniają mi życie. A 2 miesiące temu miałam miesiąc bez tabletek i brzuch mnie wcale nie bolał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #609121 przez ivuszka84
WITAM,
Jestem tu nowa i sama z tym moim problemem. Bardzo licze na Wasza odowiedz, od 3 m-cy staramy sie z mezem o dzidziusia. Koncem grudnia mialam robiona cytologie wyszla mi bardzo dobrze. Od tego tez czasu zaczely sie lekkie na zmiane bole jajnikow dodam, ze wczesniej zawsze bolal mnie tylko prawy jajnik i to tylko w srodku cyklu raz i w trakcie trwania okresu. Mialam regylarny okres co 31 dni, w styczniu i w lutym mialam co 28, a w marcu spoznil mi sie 5 dni. Zawsze przed okresem jakies 1,5 tyg pojawialy sie bole piersi, teraz tez i to sie przestawilo 2 dni przed spozniona m-czka pojawil sie lekki bol piersi. Takze od 3 m-cy moje cykle sie pozmienialy (odkad zaczelismy sie strac) wszystko jest jakby zaburzono co moze byc tego przyczyna? Dodam, ze w ostatnim czasie nie wyjezdzalam, nie mialam stresujacych sytuacji, nie pojawily sie jakiekolwiek zmiany w moim zyciu. Prosze o jakas informacje poniewaz w najblzszym czasie nie dam rady isc z tym do lekarza :( mialyscie tak dziewczyny???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #609412 przez Mirella
www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...age-3362.html#609406

tu masz linka do ostatniej (przynajmniej na tę chwilę bo to sie szybko zmienia) strony staraczek, tam sie zapytaj, ale z tego co ja kojarzę to co drugiej się zaczyna rozwalać cykl jak zaczyna staranka. Wiesz, staranka to też stres ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #610799 przez ivuszka84
dzieki za odp Mirella, nie wiem moze jest cos w tym racji... no ale przeciez ja poki co nie czuje zebym te starania jakos tak mnie pochlonely, dzieki za linka poczytam :) i pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl