BezpiecznaCiaza112023

krawienia

13 lata 5 miesiąc temu #38627 przez kinia111
Hej ;]
mam pytanko Bo ostatnio z chlopakiem staramy sie o dziecko dochodzi we mnie i nic ,
mialam okres 2 miesiace normalnie ale nawet po okresie bola mnie piersi brzuch mi wywalilo i do tego boli mnie , troche mam twardawy a do tego wieczorami jest mi nie dobrze
nie chce robic testow bo nie lubie sie przejezdzac :( nie powiem chcialabym miec dziecko i jak widze ze nie jestem w ciazy to mi przykro.. ale wlasnie nie pokoja mnie te rzeczy ktore pisalam powyzej boje sie ze pfu pfu moge poronic moze ktos tak mial prosze o rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38630 przez angellika1
To ja już nie rozumiem??? boisz sie a nie zrobisz testu!! Dziewczyno lec do apteki po test, a objawy które opisujesz to mogą byc objawy miesiączki jak i ciązy. Wiele z nas nie lubi się jak to napisałaś "przejezdzać", ale robimy testy bo chcemy ,mieć pewność że fasolka jest albo nie.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38632 przez kinia111
no wiem zrobie test ale wlasnie teraz mi sie okres skonczyl wiec napewno nie na okres

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39070 przez kinia111
Robilam test i nie jestem to juz nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39074 przez Mirella
To idź do lekarza bo Ci hormony zwariowały. A testy robić trzeba, żeby wiedziec od początku, żeby w żaden sposób fasolce nie zaszkodzić, choćby głupia aspiryną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39078 przez kinia111
no juz tak mialam wlasnie ze mialam zaburzenia hormonalne wiec to chyba normalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39082 przez sylka
Ja bym poszła do ginekologa tak jak mówi Mirella. Lepiej sprawdzić co się dziej niż dumać i się domyślać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39084 przez kasiora
kinia111 napisał:

Robilam test i nie jestem to juz nie wiem

aj z testami tez roznie bywa :huh: tak jak dziewczyny napisaly pozostaje tylko gin...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39101 przez kinia111
wiem wlasnie pojde pojde .. a wiecie moze czy te zaburzenia to co powaznego? bo czytalam ze wlasnie przez to mozna nie zajsc w ciaze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39105 przez sylka
Ja miałam totalnie zwariowany organizm @ raz na 2 lub 3 czy 4 mies. podejrzenie PCOS i bez żadnego leczenie bez problemu zaszłam w ciążę. Czasami róźnie to bywa, ale lepiej sprawdzić. Mi lekarz powiedział próbować jak nie uda się dopiero włączymy chemię, może taki pani urok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39156 przez angellika1
Jak nie będziesz się leczyć a przynajmniej kontrolować przez gina to mozesz mieć problem z zajściem w ciążę, albo być w ciąży i mieć @ przez 9 m-cy nie wiedząc nic o fasolce.
Miałam sąsiadke , która do 7 mca nie wiedziała, że jest w ciąży bo miała @ a do tego była słusznej postury, więc myślała tyklko że przytyła i w ogóle nie dbała o siebie przez okres ciąży, rezultat był taki że mały urodził sie o terminie z wagą 2kg! teraz ma 10 lat i bardzo odstaje wzrostem od rówieśników.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40210 przez bombel779
kinia111 napisał:

a wiecie moze czy te zaburzenia to co powaznego? bo czytalam ze wlasnie przez to mozna nie zajsc w ciaze

Przecież my nawet nie wiemy czy faktycznie masz jakieś zaburzenia hormonalne,to jak mamy Ci powiedzieć czy TO coś poważnego??
A może nic Ci nie jest,tylko Twoja wyobraźnia tak działa? Ja też jak chciałam zajść w ciążę,to co miesiąc myślałam,że to już bo piersi bolały,bo senna byłam,bo apetyt miałam większy,bo nudności się pojawiały,....robiłam test i co?I nic.
Dopiero po kilku miesiącach test wyszedł pozytywnie. I wiem,że niejedna kobieta starająca się o dziecko przeżywa takie chwile,rzekłabym nawet że miewa takie schizy.

Jak się źle czujesz,jak się niepokoisz i martwisz,masz jakieś nurtujące pytania to idź do lekarza!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41078 przez kinia111
a czemu np moge miec czarne plamienie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41097 przez bombel779
Kinia byłaś u tego lekarza czy nie ?????!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41319 przez kinia111
Bylam no i rzeczywiscie mam te zaburzenia ale mowil ze to nic powaznego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl