BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 miesiąc temu #801450 przez aggi
Ale wierzcie lub nie - my z emkiem przytulaliśmy się w tym cyklu tylko trzy razy :S W okolicach @, potem jak testy pokazały niby owu i teraz w sobotę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801453 przez aggi
zoi dobrze kombinujesz :) Z tobą to nigdy nic niewiadomo serioo :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801455 przez Ada2424
aggi dobrze wycelowaliście ;) to teraz pozostaje się tylko cieszyć. Tak jak dziewczyny piszą ja też bym nie wytrzymała żeby mężowi nie powiedzieć. Pierwsze co po ujrzeniu 2 kresek poleciałabym do niego albo od razu dzwoniła, cała ja :laugh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801502 przez magda1986
aggi bardzo się cieszę że się udało:):) testowałyśmy razem a tu taka niespodzianka:):)ja niestety rozpoczęłam nowy cykl ale jedyny plus to taki że ten cykl był krótszy i mam nadzieję że może teraz sie uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801505 przez ann-sunshine
Dobra, zakupy odhaczone, piwnica też (wynieść, przynieść), dom z grubsza ogarnięty i fasolka po bretońsku się gotuje.

Odkurzanie jeszcze i pranie, a potem muszę listę spraw oczekujących wyciągnąć, bo nie pamiętam co tam jeszcze.

Zoi, a czaruj czarownico ile wlezie, nawet i dla siebie ;)

A i jeszcze, bo ciągle zapominam. Ferri no co ty, nigdzie cię nie wywalimy, będziemy przez to wszystko razem z tobą przechodzić :kiss:

Kasiulka, jak będziesz mieć chwilkę to napisz jak się czujecie i jak poród

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801525 przez zoi
moof, gdzieś Ty?? B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801539 przez Dagnes
Ale dziś szczęśliwy dzień:) Już nawet nie wiem, której jako pierwszej składać gratulacje ;)
Kaś, gratuluję kolejnego przystojniaka w rodzinie :) Niech synio rośnie zdrowo.
Aggi ja czułam w kościach, że tak będzie. Gratki!!! Zoi (no i twoje cycochy) były przepowiednią :P A jeszcze twój niesmak do alko w sobotę... Będę pełna podziwu jak wytrzymasz do Mikołajek z poinformowaniem męża. Ja nie dałabym rady. Od razu z pozytywnym do swojego poleciałam :laugh:
Goś jednak los wie co robi. Poprzedniej pracy nie dostałaś bo dla Ciebie pisane było coś lepszego. Bardzo się cieszę :lol:

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801551 przez aggi
Dagnes to dokładnie tak jak mówisz. Jeszcze wczoraj cycochy oglądałam bo niebieskie żyłki mi powychodziły. :blush: Ale brzuch pobolewa jak na @.

Dziewczyny ja mam nadzieję że mnie teraz stąd nie wywalicie??? :S Ja już powiedziałam, sama na nowy wątek się stąd nie ruszam :S czekam na jakąś towarzyszkę, dwie, ewentualnie kilka B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801573 przez Agnilla
jak dziś kuwa nie powiesz męzowi, to masz bana na tydzień! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801597 przez gosia28
Dzięki dziewczynki, że się cieszycie razem ze mną :kiss:

Agni może Ty wiesz co z moof?

po co ja testy owu robię, jak wiem i bez nich wszystko? Nie sikam w tym cyklu, ale jojka czuję i nawilżenie też jest odpowiednie B) :blush:

aggi czy widziałaś, żebyśmy tu którąś ciężarną wywaliły? Nie podpadaj bo na jeżu Ci teraz nie wypada siedzieć i się okaże, że po porodzie będziesz odrabiać ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #801606 przez Asiaa
Chudzinka u mnie najpierw zaczęła pojawiać się druga kreska, a później zniknęła, ale postanowiłam przetestować cały cykl do końca (kiedy zaczynałam testować gdzieś najwidoczniej mi umknęło że pierwszy cykl z testami polecałyście zrobić cały). Wczoraj znów zaczęła pojawiać się druga kreska. Teraz czasami test robię 2xdziennie by czegoś nie przegapić. Dziś rano wyglądał tak:
Więc może jeszcze nie wszystko stracone?

Maksio wygląda przesłodko. Jeszcze raz gratuluję :) :kiss:

Gosiu super że zaczynasz coś nowego i czekasz na to z uśmiechem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801643 przez moofka
Dziewczynki podczytuje Was codziennie ale jestem strasznie zmęczona i nie mam weny na pisanie....

Aggi gratuluje 2 kreseczek :kiss:

Jurek widzisz musial sie los odwrócić!

Ja dalej leżę w szpitalu, jutro będę miała wyniki badań i jeśli będą dobre to wychodzę a jeśli się pogorszą to w czwartek będę mieć wywolywany poród a jak nie podziała to cc. Szczerze mówiąc to sama nie wiem co bym chciała ale ciesze się, że będzie w końcu jakaś decyzja.

Zośka codziennie szaleje podczas ktg a wazy obecnie 2820g :)

Caluje Was wszystkie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801660 przez Ana5
Witam wszystkie forumowiczki. Nurtuje mnie to,że test owulacyjny wyszedł mi pozytywny również dokładnie 7 dni po owulacji... Krestka testowa jest gruba i kontrolna ciut jaśniejsza. Stosuję testy owulacyjne już drugi cykl. Zawsze miałam @ bardzo regularne i szczerze mówiąć kupiłam testy po to, zeby sprawdzić czy faktycznie pokrywają się one z kalkulatorami płodność i i moimi obserwacjami. I wszystko faktycznie się zgadza. 27.11 na teście pojawiły się dwie kreski bardzo wyraźne, więc z mężem nie próżnowaliśmy już dwa dni wcześniej:) Teraz z ciekawości zrobiłam test lh a tu niespodzianka: dwie wyraźne kreski -testowa gruba , kontrolna ciut jaśniejsza. Myślałam , ze po owulacji i po spadku hormonu lh test powinien być negatywny a tu się okazuje , ze wcale nie. Czy ktoś wie o co moze chodzić????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801663 przez magda1986
hej ja też tak miałam ale niestety test ciązowy wyszedł negatywny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #801667 przez gosia28
no moof nareszcie :)
daj znać jaka decyzja w czwartek :kiss:
Zosia filigranowe dziewczę :)

Ana5 tu się już takie cuda działy z testami, że najzwyklej proponuję Ci odpuścić próbę wyjaśnienia takiego przebiegu zdarzeń ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl