BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833288 przez ferritka
też właśnie się uraczyłam kilkoma kulkami i jakoś nie tak smakują jak kiedyś :unsure: :unsure:

Agni, no fajnie się masz że wyprawka jest już "misją kompletną" :lol: oczywiście czekam na foto wanienki i stojaczka wraz z zawartością Polinkową :lol: :lol:

goś cudne te Twoje psiaczki :lol: :lol:

no i same widzicie Mesi też jak Aggi chudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa że jakby wiało to by ją do mnie z wiatrem przywiało :silly: :silly: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833291 przez mesy
Agii z tym , że ja śpię na brzuchu albo na boczku :P
Od jutra zaczyna ćwiczenia dla ciężarnych ! naczytałam się , że przy niskim ciśnieniu wręcz wskazane :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833292 przez Agnilla
mesy, a piersiątka to gdzie masz? :P
jakie ćwiczenia? ja też chce!!
wyprawka niekompletna ale prawie, 21 lutego dowiaduje sie, ze pola to pola :lol: i wpadam w szał pokoju, zrobie jej takie zajebiste tiulowe pompony zwisające z sufitu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833298 przez mesy
Agii ty się śmiej , a gdzie jeszcze 31 tygodni hehehe dla mnie to szczyt :silly: :silly:

masz tu ćwiczenia www.youtube.com/results?search_query=ang...ci%C4%85%C5%BCy&sm=3

Możesz też do niej napisać na fb i udzieli ci kilka rad i napisze od których zestawów możesz zacząć ;) ogólnie polecała zestaw nr 25 bo trwa 40 min i nie musisz ich łączyć ;)

A PIErsiątka to mam jak zdechłe śliwki ot co :angry: zaczęłam od dziś chodzić w staniku bo jak w domu siedzę to mi wygodniej bez :blush: :blush: i se pomyślałam jeszcze trochę i będę je mieć pod pępek ! :silly: :woohoo:

e paczcie wiecie co moja mama zaczęła kupować różowe ciuszki - jak będzie chłopak to nie źle babcie przechrzci za ten róż :P u mnie wszyscy sobie wymyślili , że będzie dziewczyna i koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833301 przez Agnilla
taaa to ja już podziekuje, cwiczylam raz jej zestaw i maz krzyczał, ze mam przestac, bo sobie krzywde zrobie :P jestem tak sztywna, ze masakra :(
moze zrobie kolejne podejscie no i lepiej za dnia a nie o 21 :P
pff moje cycki to wygladaja jak u tych murzynek co je pokazuja w filmach przyrodniczych :angry: mam bezszwowy stanik, ale o kolana mi sie obijaja wtedy :P dobrze, ze maz mi obiecal, ze jak po porodzie beda do kolan to mnie nie przestanie kochac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833303 przez gosia28
to się ubawiłam brzuchy takie wielkie macie, że szkoda gadać :laugh:
a na necie tak w ogóle jest taki wykres z przedziałem ile można/powinno się przytyć w danym miesiącu.

mesy no jak Ci pójdzie produkcja mleka to Ty poważne rusztowanie jeszcze będziesz nosić :laugh:

ferri psiaczki rozrabiaczki :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833304 przez mesy
Nie smiejcie sie z moich cycow bo w staniku sa pokazne haha a poza tym stalam zgarbiona jak lujj :blush: jakis error mi wysoczyl i uj jutro usune zdjecie bo na tel nie umie :ohmy:

Aggi no ja w dzien bede cwiczyc ;) lekkie sa te cwiczenia ;) ja jezdzilam na rowerku ale jak mi przyszly mdlosci to mi sie go.odechcialo wiec teraz sobie pocwicze ! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833305 przez Agnilla
to jak ja przeczytam ten wykres to na kardiologii wyląduje...taka prawda
nie widze zestawu 40, tzn ze to nie dla mnie :D pomyśleć, że kiedyś smigałam z jillian michaels...:angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833308 przez mesy
Agnilla napisał:

to jak ja przeczytam ten wykres to na kardiologii wyląduje...taka prawda
nie widze zestawu 40, tzn ze to nie dla mnie :D pomyśleć, że kiedyś smigałam z jillian michaels...:angry:


Czemu 40 ? Pisalam 25 :P weee ale ty nie musisz cwiczyc bo jestes chuda jak szkapa a po ciazy wrocisz do figury ! Ja w maju bede miec 29 l to juz skora nie jest taka elastyczna piekna i gladka haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833313 przez gosia28
agni jak sprawdzisz to się okaże, że Ty jeść musisz więcej bo głodzisz Pole :P

czemu Kaś do nas nie zagląda? Przegapiłam jakieś info?

oj tam mesy ja sugerowałam, że do rozmiaru z końca alfabetu jeszcze dojdziesz taki pokaźny będzie :silly:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833314 przez Agnilla
no albo mnie albo Ciebie ebło :P jak ja jestem chuda... a Ty chudasz ode mnie przecież!! i pomijam fakt, ze ja juz 29 mam skończone :angry: to mi pojechałaś :P ok szukam 25 :P

ej jak laska bz brzucha moze mi pokazywac co ja mam cwiczyc, ona bez balastu ja z :P
to jest to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833319 przez Asia K
Sliczne brzuszki :D

Ann - mam nadzieje ze tez sie przydadza tej kolejnej i przyniosa jej szczescie jak nam :)

Moof śliczna masz Zosinke :kiss:

Cos jeszcze mialam ale zapomnialam :silly:

edit - przyznac mi sie tutaj która mnie na fb zaprosila :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833320 przez mesy
Agii o fak haha myslalam ze masz 25 :P to cie odmlodnilam :laugh:
No brzucha nie ma ale ma na innych hehe ja smigam jutro chyba do auchana po te lekkie ciezarki :lol: moj ma kilowe ale nie poreczne :angry: taaaa tj ten zestaw ;) tylko nie rob od razu 40 min ! Zrob sobie np 15-20 i co drugi dzien dodawaj po 10 min az osiagniesz te 40 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833327 przez ferritka
Mesy, szkoda kasy, kup sobie takie małe wody dwie i masz ciężarki ;] ja tak cwiczyłam bo na hantelki to miałam słomiany zapał :lol: :lol: i nie umiałam się zdecydować czy kce hantelki czy skakankę :dry:
a jutro mam imieniny i może powiem Kręglowi żeby mi skakankę kupił ooooo :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833330 przez Agnilla
ooo to ja tez mam imieniny, bo ja na czecie nogą zamiatam ;)
ja mam hantelki 1 kg, musze je odkopac, ale myk z woda tez wiele koleżanek stosowało
25...matko, jak miałam 25 lat to mi dzieci nie były w głowie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl