BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 miesiąc temu #835942 przez ann-sunshine
He he, Porto, z rozmysłem sobie żółwia wybrałam, żeby właśnie żółwim tempem szedł, co bym miała czas oswoić się z myślą o porodzie i małym bobasku w domu, ale on coś zapiernicza :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #835954 przez Porto1987
Ann bo to żółw wodny, to wiesz one szybko pływają :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #835967 przez ferritka
B)
nie mogłoby się obyć jakbym sobie nie powróżyła i ogłaszam wszem i wobec że lubie chiński kalendarz bo mi synek wychodzi :lol: :lol:

aa dziękuję za pomoc przy beniaminku :kiss: może tak być że nie lubi być u mnie tylko woli u mamy bo tam nikt go specjalnie nie tyka, a u mnie Leoś lata wiatr i przeciąg mu robi :lol:

Agni!!!! teraz no jak się ma takie fotki w kolejności to dopiero widać jak się matka rozrasta :))) przepięknie to wygląda :kiss: :kiss: :kiss:

Pinezka, noo maliny jak malowane, działaj działaj ;] B) B)

która pytała o testy owu ?? mi zostały chyba z 4-5 :S wiem, że to żadne pocieszenie i że moje testy to jak gra w kółko i krzyżyk ale jeśli któraś kce to mogę podesłać :S

a ja chwalę się :lol: dostałam dzisiaj zarażony test Groszkowy i nie zawaham się go użyć jak będzie potrzeba :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #835994 przez Agnilla
uh wróciłam własnie od rodziców, 2 km pieszo, obiad, deserek i z powrotem 2 km :) fasola zadowolona, dotleniona, najedzona teraz czekamy na tatę ;)
Jula, mimo wszystko sluben mega obcisłej nie polecam, chyba, że chcesz żeby było bzuszek widać, bo to żaden wstyd :) ja dziś przy ciepłej pogodzie wskoczyłam w swój owersajzowy płaszczyk i się lansiłam, a ile luzu jeszcze w nim mam :) ogólni lubię swój rosnący brzuch, ale nie na fotkach z boku nago :P ale skoro mówicie, że już wygląda ciązowo to jest git ;)
rodzice namawiają mnie na sokowirówkę, a tata wpakował we mnie dziś tyle buraków, że teraz moja morfologia może mi skoczyć :P
Porto, mnie ten peeling odpowiadał serio, ale nie chcę decydowac za Ciebie. A co do pęcherza to uważaj, jak pełen to szybko siku, ja tez czasem wstrzymam, ale nie jest to dobre. Ja przynajmniej jak pije, czesciej sikam i mocz zdrowy :P
Gwiazdka, mąż informer poinstalował mi programy, mogę se wyciąć co mi się chce, co mam aktualnie otwarte i zapisać jako jpeg :)
połówkowe mam dokladnie w ost dzien 21tc, pamietajcie 21.02 o 17:45 :P plus godzina poslizgu ;)
kurde faktycznie moja owca się rozpedza, musze dać jej cos na spowolnienie :P
Ferri mam nadzieje, ze test groszkowy długo u Ciebie nie poleży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836009 przez Ada2424
ferri ja pisałam o testach owu :side:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836011 przez ferritka
Ada byłam przeliczyłam ;] mam 11 testów jeśli kcesz to mogę podesłać :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836015 przez Ada2424
ferritka napisał:

Ada byłam przeliczyłam ;] mam 11 testów jeśli kcesz to mogę podesłać :lol: :lol:


Chce chce chce! :lol: na pewno sie przydadzą tym bardziej że w marcu pojdzie mi ich sporo bo to mój pierwszy cykl z testowaniem będzie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836017 przez ferritka
no to super ;] czekam na adres na priv i jutro cisnę z paczuszką na pocztę ;] dorzucę też coś od siebie B) B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836020 przez Porto1987
Ferri to ja na fb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836021 przez Asia K
Julka - skrzydlokwiat jak kazdy prawie kwiat potrzebuje tez czasu wegetacji a to oznacza ze nie bedzie kwitł caly rok ;) kwitnie jak ma duzo slonca , a zima niestety jest go malo
Z liscmi jest tak ze jesli zaczynaja schnac koncówki to z czasem , predzej czy później uschnie caly lisc niestety - co zeschło na brazowo juz sie zielone nie zrobi :dry:
:dry: :dry: Moja rada - Julka musisz przetrzymac , a na wiosne zacznie ci pieknie kwitnac :)
Mozesz tez mu pomóc nawozem do kwiatów kwitnacych :)

Agni - pieknie rosniesz :lol:

Pinezka - dzialaj dzialaj dzialaj :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836022 przez Ada2424
ferr wysłałam adres na priv :) dziękuję raz jeszcze i już się nie mogę doczekać aż przyjdą :side: a co chcesz dorzucić od siebie?? ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836023 przez Agnilla
ejj jak to dorzucisz :ohmy: ta czekolada miała być dla mnie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836026 przez ferritka
B) dorzucę truskafkofe truskafki bo Mesy dzisiaj nie zjadła :silly: nie powiem ,bedzie niespodzianka :lol: :lol:

ee która to
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
bo widzę że mamy dużo wspólnych kuleżanków ale nie wiem która to to jest a w ciemno nie przyjmuje :unsure: :blush: :blush: B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #836027 przez Agnilla
Pani od żubrów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #836030 przez Porto1987
Kurcze Ferri pisałam Ci, że to ja, tu wyżej :P :P chyba ten soczek Julki działa faktycznie jak % :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl