- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Gosia może to będzie bardzo dłuugi cykl
do roboty się bierz
ale teraz mam to w nosie
Ann to zazdroszczę
u nas dzisiaj był zjazd starych samochodów i motorów i co chwilę jakaś syrena, trabant albo warszawa przejeżdżają koło mojego domu fajny widok
Aggi Tobie też zazdroszczę
Gwiazdka przecież i tak już długo ciąży nie ukryjesz i tak jestem zdziwiona że Twoja mama jeszcze niczego nie zauważyła bo szczypior jesteś ale brzuszek się zaokrąglił
Feer dawaj żelazko pomogę
Agni jak Ci na tym hamaku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pinezka
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 650
- Otrzymane podziękowania: 111
Ja miejscowki w tym miesiacu nie wykorzystam, bo kurde @ rozkladowo przyszła. Normalnie kalendarz można wg mojego cyklu kontrolować, grrr. Nawet nie zdążyłam testu wyciągnąć... Jest mi bardzo smutno i źle, zaczynam sie martwić, ze moze być jakis problem w tle. 6 maja mam zabukowana wizytę u gina, mam nadzieję, ze skieruje mnie na badania.
To tyle u mnie, mam nadzieję, ze Meli pójdzie lepiej.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
Ulka, a Ty dupka bierzesz? bo ja mialam mega bolesne owulacje, dlatego tez mi cos nie pasilo, czemu mnie nie bolalo... a testy potwierdzily, ze owu nie bylo. potem mi zbili prl i owulacja wrocila z bolem. potem dolozylam dupka i owulki przestaly bolec, najwidoczniej mialo to cos zwiazek z poziomem progesteronu, bo i bez badania wyszlo, ze mialam go malo, pola fasola sie mogla sie zagniezdzic. wiec dupek mi uregulowal wszystko i suprajsa zrobil,a teraz ten suprajs densuje, bo przeciez to jej pora
Ferri ja moge Ci porasowac chusteczki
Pinezka
laski zostalo mi 10 tyg....masakra :ohmu:
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Meli jesteś na celowniku
Agni leniuchu
chodzi mi po głowie żeby zbadać progesteron, prolaktynę i hormon tarczycy nawet chciałam przekręcić rodzinnego lekarza ale wtedy bym musiała płacić za badania a od gina podobno nie no nic zobaczymy co będzie dalej
10 tygodni
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
Pinezka
Ula progesteron badasz 7 dni po owulacji
tarczycę w dowolnym dniu cyklu (lekarz rodzinny bez problemu może wypisać skierowanie na nfz)
prolaktyna również w dowolnym dniu cyklu
koszt w moim labo prolaktyna 24 zł, tsh 16 zł, progesteron 24 zł
no a to 3xP bardzo mi się podoba
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Agni jak spacerujesz to się z jedzeniem wyważa i zeruje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Gosia dobre ,,żeby nie sapać "
Meli testowałaś
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
kiedy testuję? nie wiem
a Ty zamierzasz testnąć?
meli puk puk bo tu wszystkie czekają
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dagnes
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 809
- Otrzymane podziękowania: 15
Pinezka predzej czy pozniej sie uda. Wydaje mi sie ze u ciebie z cyklami wszystko jest ok bo maliny malinowe na owu byly. Ja tez zanim zaskoczylam to minelo kilka miesiecy takze glowa do gory
Meli a jak tam u ciebie? Mam nadzieje ze przyniesiesz nam super wiesci.
Gwiazda ty to niezla agentka jestes. Do tej pory mama o ciazy nie wie
Cos Domis nie ma wiec moze cos sie samo ruszylo.
Dziewczyny a czy my majowej mamy nie mamy czy cos mi umknelo? Czyja teraz kolej? Wydawalo mi sie ze mamy przedstawicielke na kazdy miesiac.
Agni juz ostatnia prosta i zaraz torbe do szpitala bedziesz pakowac.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
emek wymyslil remont lazienki... pisalyscie ostatnio ze kurz po remoncie lazienki opada ok miesiaca.... az mnie telepie jak o tym pomysle
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











