- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
i o tyle w tym wszystkim jest plus, że faktycznie cykl się skrócił (prawdopodobnie po castagnusie) bo w tym miesiącu trwał 27 dni...
więc ja wierzę, że teraz to już kwestia chwili i jestem w książy
dzięki za kciuki tym, które trzymały, świętujcie i odpoczywajcie dalej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Asia doszłaś już do siebie po porodzie, jak mała Asieńka, braciszek zadowolony
Gosia nie tak miało być
Agni pewnie że tęsknimy
a Ferr to już się nie chwaliła że trojaczki albo czworaczki będzie mieć
Moni jeszcze ja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Nie posądzać mnie o niespanie z mężem - zasłużył i już
A ja mam ciszę i spokój wkońcu, czujecie to że pranie robię
jeszcze o tej porze?
Ada u mnie też pogoda majówkowa jak zapowiadała się ładnie tak na zapowiedziach się skończyło - deszcz i 5 stopni tylko brrrrr
Domiśśśś wielkie gratulacje
Porto nasza się pojawiła
ulka pierdoły pociskają w tych horoskopach że głowa boli
bujanka napewno wszystko jest OK dbaj o siebie - maluch napewno ma się dobrze
gosia kolejne miejscówki są do zaklepania, nic straconego, mocno w ciebie wierzymy ciągle
Agni no pięknie to się Twoja kolejka niedługo zbliża......
No nic idę pranie wywiesić i na sierpniówki poczytać
a potem może ewentualnie spać
Pa, dobranoc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Aggi ja swojego też z chęcią bym z łóżka wywaliła ale może się jeszcze
przydać
Agni aż meldunek byłam sprawdzić i rzeczywiście następna jesteś Ty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Porto1987
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1598
- Otrzymane podziękowania: 17
A ja karmię. Dziękuję za miłe słowa o Zuziku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bujanka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 334
- Otrzymane podziękowania: 7
Czekamy na wieści o becie!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Gosia - a tak bardzo liczyłam ze na moje miejsce wskoczysz ty
Ula - ciche gratulacje bo ja widze , ale betą potwierdz i balujemy
Aggi - jak zasłużył to tak ma byc
Piękne słoneczko mnie dzisiaj obudziło
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
od rana
Porto wychodzi na to że mąż się postarał
Julka jakby co to ok 10 stycznia
Gwiazdka na stronie głównej widziałam jakiś artykuł o bólach pleców w ciąży może warto przeczytać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ferritka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- tam gdzie nie ma dzieci -brakuje nieba
- Posty: 4213
- Otrzymane podziękowania: 120
Agni mi to sie juz takie cuda wianki snia ale widze ze I Ciebie day nie oszczedzaja
Co Wam mialam? Nie wiem aaa mam taka alergie ze chyba umre
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pinezka
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 650
- Otrzymane podziękowania: 111
Kreska wyrazna
Ja dziś wieczorem wreszcie bede miała porządny dostep do neta i kompa, to popisze więcej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ada2424
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- kochane maleństwo :*
- Posty: 2520
- Otrzymane podziękowania: 108
U mnie też dziś pogoda ładna, słoneczko od rana świeci
Ulka ogromne gratki! Krecha jak malowana
No to zaczynają się wypełniać wolne miejscówki
Miłego dnia Dziewczyny
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia28
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3087
- Otrzymane podziękowania: 32
Ula gratki wielkie, test nie pozostawia wątpliwości
Asia, no nie udało się znowu
Porto ojej biedna Zuzia
czekamy na te fotki
aggi teraz będę brała 3 miesiąc, ale poprzedni cykl trwał 28, ten 27 dni, a pamiętacie że przecież u mnie między 31-36 się wahał, a i ponad 40-dniowy też się trafiał
przepraszam dziewczyny, ale muszę troszkę pobyć sama, nie obraźcie się proszę. Trzymam kciuki za wszystkie. Odezwę się jakoś tam w czasie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











