- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Troszkę się wystraszylam bo kulo mnie coś z lewej strony jakby jajnik ale niżej :-/
Iść do lekarza? Plecy dalej mi dokuczają.
Gosia odpoczywaj
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ewelinda83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2185
- Otrzymane podziękowania: 1
Ula gratulacje, dbaj o siebie
gwiazdka połóż się i odpocznij, a jak cię coś niepokoi to idz lepiej do lekarza.
Ada szybkiego remontu życzę
Ja szukam lampy nad lustro lazienkowe i nic ładnego nie moge znaleźć
u mnie @ juz na końcówce i zaczynamy nowe starania, oby tym razem sie udalo
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- emma
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- ♥ Zosieńka ♥ 01.03.2012.
- Posty: 1888
- Otrzymane podziękowania: 1
Ps. Na betę nie trzeba być na czczo
Gosia, przytulam! :-*
Ewa, trzymam kciuki za nowy cykl!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monique1983
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 954
- Otrzymane podziękowania: 78
Ula - Kochana! a ja myślałam, że u Ciebie też małpowo, a tu proszę, jaka niespodzianka, bardzo się cieszę, gratki, ściskam mocno
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Mi też się @ kończy i zaczniemy się starać dalej chyba że wcześniej męża zabiję bo od dwóch dni mnie denerwuje. tak mnie dzisiaj wkurzył że spakowałam rzeczy, ubrałam dziecko i poszłam na autobus do domu bo byliśmy u teściowej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
moje dziecko mnie zaskakuje, tzn mowie to codziennie, ale od 2 dni ma taka moc o jaka jej nie podejrzewalam. takze Jurek
Ulka ulala
ciesze sie, ze jestem juz w domu to ostatni dzwonek na takie podroze i do porodu sie nigdzie nie ruszam. Gwiazdka, mnie te wiecznie plecy bolaly, nie moje lozko i wstawalam polamana. maz masowal, robil cieple prysznice na plecy i pomagalo
matko, na wage to ja lepiej nie wchodze, wiecie co robilam ostatnie 5 dni? lezalam, siedzialam, spalam i jadlam
ide dalej lezec, bo mnie buja
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ewelinda83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2185
- Otrzymane podziękowania: 1
meli a czy ci maz tak na odcisk nadepnal, ze az wyszlas
juka i co z ta pogoda, byl grill ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- meli1990
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Czekamy na drugie dzieciątko
- Posty: 1163
- Otrzymane podziękowania: 53
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mesy
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5151
- Otrzymane podziękowania: 198
wezcie mi zamknijcie lodowke na klucz ! dzis to jakies przegiecie jem i jem bez przerwy
gosia
aggi ty masz te legginsy chocby rajstopowe ? czy bawelna ? bo sobie kupilam i mi oczko poszlo i mam dola jak uj
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gwiazdka2014
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1110
- Otrzymane podziękowania: 92
jakoś się zmartiłam naszą Gosieńka :*** buziaczki
Ja już też w domu, tak się cieszę że szok... 3 dni jakieę dzieci z góry mnie budziły miedzy 6-7 biegały matka sie darła... masakra... a jak sie uderzyło w sufit to specjalnie ktoś tupał...
Zaraz ide zrobie sobie kanapkę i wezme kąpiel i spać we własnym łóżeczkuuu
Plecy dalej bolą, zadzwonie jutro do poradni ginekologicznej i zapytam położnej czy mam przyjsc do gina..
Na wyjeździe wkurzyła mnie "dziewczyna" wujka idz do pracy czemu nie pracujesz idz do pracy - ale mnie wkuwiła...
Zapomniałam wam napisać, dziś dzidz mi się poruszył już normalnie poczułam, aż sie popłakałam ... takie ze mnie czubeczek
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dagnes
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 809
- Otrzymane podziękowania: 15
Gosia przytulam mocno
Porto Zuzinka biedactwo malenkie sie nameczy przez te kolki. Jeszcze troche i mina.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agnilla
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najważniejsza :*
- Posty: 4445
- Otrzymane podziękowania: 56
jeszcze nie raz Cie w ciazy beda bolaly, odpoczywaj, rob sobie cieple masaze pod prysznicem i niech Ci M. porzadnie je wymasuje
mesy, jedz! nie bede sama
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
ferri kiedy Ty masz usg? nie jutro czasem?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ulka1983
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1359
- Otrzymane podziękowania: 130
dziękuję Wam wszystkim
Ferr mam nadzieję że to będzie już nowy rok bo kuzynka męża za którą nie przepadam rodzi w tym roku
Pinezka stosowałam wieśka i mierzyłam temperaturę
Ada miejscówki czasami są podwójne
Gosia
Gwiazdka na stronie głównej są polecane artykuły o porodach i inne a prawie na samym dole o bólach brzucha na pewno znajdziesz a jak nie to jutro dodam
Ewa trzymam kciuki
Emma dziękuję masz w tym swój udział
Julka też jestem ciekawa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Asia K
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2145
- Otrzymane podziękowania: 35
Gosia
Ula - jeszcze raz gratki
Agni, Mesy - jedzcie - potem bedziecie zrzucac
Gwiazdka - bolące plecy to w pakiecie z ciaza sie dostaje
Milego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











