BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 10 miesiąc temu #895817 przez aggi
Witam się ponownie :P
Kuleżanka pojechała, tornado po jej synku ogarnęłam, szok :ohmy: ile taki trzylatek może w domu poprzestawiać do góry nogami :D
Obiad przygotowany, pranie wywieszone. Mogę czytać dalej co się tu dzieje i działo :P


ulka mój jest właśnie budowlańcem 24h :P ale na szczęście umie zrobić wiele innych rzeczy. Masz rację najlepiej jak jest się dobrym w kilku dziedzinach, a jak już na wszystko umie coś poradzić to takiego ze świeczką szukać :blush: A co do wypieków to musisz coś upiec mężowi w takim razie :D i sama wszamać pychoootka :D

Ann wytrwałości kochana i zdrowiej :kiss: :kiss:

Asia K stoo lat stooo lat i dżecznego dziecia :) jednego i drugiego :D ojj ale uśmiechnięta Asiulka na foto :) :)

Ada a ja CI mówiłam kurka że miałam tak samo długie cykle jak Ty i 'maliny' w 17/18 dniu ! z tym że moje nawet w połowie nie były tak intensywne jak Twoje. Więc działaj !! Dziś i jutro ! bez marudzenia :side:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895821 przez Ada2424
A macie jeszcze malinki do obejrzenia co mi tam, w końcu mam się czym pochwalić :cheer: będzie działanie będzie musowo :) ale wiecie od razu sie spokojniejsza zrobiłam :)

Malinki z przed chwili :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895857 przez Domiśśś
Cześć dziewczyny. :)

Kurcze nie mam czasu w ogóle żeby Was nadrobić. A chciałabym wiedzieć co u której słychać. Może któraś by mi napisała w skrócie co się dzieję jakieś nowości itd. Bo chciałabym być choć trochę na czasie z Wami.

U nas wszystko odpukać ok. Synuś dziś skończył 2 miesiące. Waży ponad 5 kilo :) Taki mały fajny słodziak :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895871 przez Anabelle
Ada rewelka!
Nie mogę się doczekać aż takie maliny zobaczę :D
U mnie wczoraj były mocniejsze, ale jeszcze nie maliny, wczoraj wieczorem blade i dzisiaj też, ale się nie denerwuje bo to dopiero 12 dc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895874 przez Ada2424
Anabelle wiem coś o tym ja też się nie mogłam ich doczekac i myslałam, że w tym cyklu znów nic z tego a tu proszę :) w tamtym cyklu nie miałam wcale tylko same bladzinki.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895883 przez monique1983
Ada - ja też miałam wtedy owulkę w piątek i działaliśmy codziennie do niedzieli włącznie (w sumie tak wyszło, że od poniedziałku do niedzieli codziennie). Pewnie jeszcze trochę i M. by przede mną musiał uciekać, no ale się opłaciło :laugh:

Asia - a żołnierzyki Twojego męża badaliście?

Asia K - ale Asieńka pięknie się uśmiecha :)

Chudzinka - dzięki :kiss:

Domiś - ale Ci przystojniaczek rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895887 przez Ada2424
Monique to w takim razie trzymaj za mnie kciuki żeby nasze starania były tak owocne jak Wasze ;) my tez już od kilku dni codziennie się przytulamy mam nadzieje, że efekt tego bedzie :) do niedzieli mój S chyba tez uciekal ode mnie bedzie :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895921 przez ulka1983
wakacje :woohoo: starsza córeczka przyniosła świadectwo z czerwonym paskiem i 3 nagrody książkowe :) dumna jestem że cho cho :laugh: teraz mogą o szkole na 2 miesiące zapomnieć i ja też :laugh:

Aggi zacznij się przyzwyczajać do bałaganu bo potem będziesz tylko sprzątać i mieć bałagan :laugh: jak piekę to właśnie mój mąż najwięcej wcina i przydała by mu się dieta bo brzuszek ma spory ale teraz na budowie potrzebuje energii więc niech wcina :laugh: a to ciasto z budyniem to jakie ? zdrówka dla babci i sto lat :kiss:

Ada ale radocha po tych wszystkich nerwach :laugh: wrzucaj ile chcesz my z chęcią popatrzymy i powspominamy jak to było ;)

Domiś ale nam przystojniaka tu wrzuciłaś :laugh: słodki taki i wydawało mi się jakby już miał z pół roku bo duży :woohoo: a u mnie w skrócie to po szpitalu prawie cały czas leżę żeby dzidzi nie stracić bo bóle brzucha dokuczają ale położna mnie pocieszyła bo w następnym tygodniu już drugi trymestr się zacznie z wtedy mija ryzyko największego zagrożenia dla ciąży więc byle do przodu :) 07lipca mam wizytę a 11 prenatalne i tego się trochę boję ale mam nadzieję że będzie ok B) a co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895931 przez Dagnes
Agni niestety przed szpitalem pazurki będziesz musiała zmyć, bo do cesarki nie wolno mieć pomalowanych (przynajmniej u mnie w szpitalu tak było).

Domiś słodkiego elegancika masz w domu :)

Asia K córcia to wypisz wymaluj cała Ty, tylko w wersji mini. Śliczna :kiss:

Ulka gratuluję zdolnej córeczki.

Aggi znów kusisz słodkościami.

Ada no w końcu doczekałaś się malin :cheer: Owocnych staranek.

A my jak dziś się wybraliśmy na zakupy, tak cały dzień nam minął. Mężu już pod koniec jęczał że nóg nie czuje. Ale prezent urodzinowy dla chrześniaka męża kupiony i garderoba małej uzupełniona.
Pokaże Wam moją Wikunię


Z dzisiejszej wycieczki


Wiktoria

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895981 przez Asia K
Bry :D
Co tu tak cicho? :blink:

Dag - twoja Wiki jest poprostu do schrupania , ehh te oczy - no śliczna to za mało powiedziane :cheer:

Domis - a nam na fb Radzia niewrzucisz? Czym prędzej tam zmykaj i pochwal sie synusiem :D

Aggi - sto latek dla babuni :*

Ja znowu bym mogla na tesciawą ponazekac , ale to juz staje sie nudne. Powiem wam jedno - jak macie tesciowe wporzadku , niefałszywe, kochające swoje wnuki tak naprawde a nie na pokaz i z którymi mozecie pogadac o wszystkim to je uściskajcie bo ja moją najchętniej bym wysłala na księzyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895996 przez Agnilla
Guten morgen :)
szybkim przelotem witam sie, melduje, ze nadal nierozpakowana ;) Dag, Wiki jak przystalo na koziorozca, lubi zakupy...wie co dobre :)
Ej a paznokci od nog tez nie moge miec pomalowanych :unsure: na wszelki wypadek biore w torbe zmywacz, ale od rak nosze juz dlugo niepomalowane
mezu na zakupach, ja ide sprzatnac lazienke, wroci to odkurzy i fajrant :) mialo byc to wczoraj zrobione, ale pojechalismy do znajomych, do rodzicow i jak wrocilismy tak padlismy przed 23 :)
dzis dostalam maila z bebiprogram "wielkie odliczanie" i juz mnie denerwuja na dzien dobry :P
od poniedzialku nie odbieram zadnych telefonow :lol:
milego dnia laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #896000 przez mesy
Dag mała cudna i jaką ma fajną tapetę :D ja chciałam też sówki dla małego to emek powiedział i się uparł , że będą go straszyć i ma inną tapetę ;)

Agni weee nie bądź świnia i odbieraj tel heheheh ja nie będę odbierać tydzień przed :P

WIDZICIE mojego suwaczka ? :woohoo: :woohoo: :woohoo: jesssuuu byle do 40 tyg :whistle: :whistle: :whistle:

to macie tak z racji tego 30 tyg :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896024 przez Ada2424
Hej :)

Dagnes ale Wikunia już duża dziewuszka :)

Mesy piękny brzusio :)

Dziewczyny po jakim czasie od malin wzrasta temperatura? U mnie póki co na stałym poziomie jest.

Moje dzisiejsze malinki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896032 przez Asia K
Ada - ja tez zawsze mialam testowa mocniejsza od kontrolnej i po 24 h mialam owulke - dzialaj działaj kochana :cheer:

Mesy śliczny brzusio , zgrabniutki i łądniutki :)

Agni - odliczam z niecierpliwoscią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896033 przez Domiśśś
Dziękujemy za miłe słowa :)

Ulcia będziemy trzymać kciuki z Radziem żeby wszystko było dobrze.

Dagnes taką siostrzyczkę mógłby mieć Raduś. Jest po prostu prze słodka :)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl