BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu #909337 przez majka1987gnoWlkp
jula nie wiem jak u Was ale u mnie Panie po cc wypuścili po 2 dobach ja przeleżałam noc jeszcze jedną i wyszłąm rano ale właśnie musieli sprawdzić czy żółtaczka Tosi się zmniejsza. jak się okazało że tak pognałam o 11 rano o domu :)a co do Twoich myśli- nie masz co robić?? :D weź się za sprzątanie :)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909338 przez Asiaa
Ann kiedy Natalka zdecyduje się wyjść to tylko ona jedna wie ;)

Ferri może dopiero dziś lub jutro zrobię ciacho, jak nic nie stanie mi na przeszkodzie ;) Jak już będzie to dam znać i wtedy wpadaj :) Ten Twój Kręgielek rozpieszcza Cie :) i dobrze :)

Julka w moim mieście wczoraj wyły syreny o 17, ale samochody to raczej się nie zatrzymywały ;)

Pinezka wysłałam Ci pw ;)

Betka fajowa fotka dziewczynek :)

Ula no fajny brzuszek :)

Gwiazdka niezłego masz kumpla ;)

Majka Twoja Misia ma pewnie luksusy w takiej willi :)

Julka to wrzuć nam fotkę brzuszka to zaraz komplementy się posypią i od razu będzie Ci lepiej :) :kiss:
:laugh: foty niezłe :) ja to lubię oglądać śmieszne filmiki ze zwierzakami, czasami aż się popłaczę ze śmiechu :D
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909339 przez julka
majka, no wlasnie napisalam, ze juz nie sprzatam dzisiaj, caly tydzien sie urobilam i chyba daje sobie wolne. Wole chyba poprac ciuchy Nienarodzonego, bo tomi sie wydaje przyjemniejsza robota niz sprzatanie szafy.

No wlasnie, ja chyba sie wypisze, nie lubie szpitali - HA HA HA!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909343 przez majka1987gnoWlkp
a widzisz a ja chyba lubie bardziej sprzątać szafy niż prasować :/ a dziś mnie to czeka!! 2 pełne suszarki i jeszcze cała sterta pościelek, kocyków i innych :/

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909347 przez mesy
Julla pranie jest przyjemne nienarodzonego , bo wkladasz i prlaka pierze :P gorzej z prasowaniem :P
ale jak chcesz to ci oddam moje :P mam jeszcze jedna kupke do prasowania :P

tez wole sprzatac niz wisiec nad zelazkiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909350 przez gwiazdka2014
Hej

dziękuję za pochwały brzusia...

Ja odchodzę od zmysłów mały się nie rusza:( zaczynam się denerwować :(( co mam zrobić ? strasznie sie denerwuje :((((((((((((
masakra już nie moge się doczekać kiedy się ur :)

U mnie w szpitalu myją tylko takie brudne dzieci :P Ogólnie jest zasada nie mycia niemowląt :/
Julia 3 doby to chyba przez tą żółtaczkę

Obudziłam się dziś 4:45 poszłam do wc bo mnie brzuch bolał ale nic z tego nie wyszło :/ pozniej znowu.... ale mi już lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909351 przez Gosia 2712
Hejka :)

Julka i reszta co tak narzekacie ja tam sie z checia z Wami zamienie :P :P

Majka sliczny masz brzucholek :)

W Bytomiu jak lezalam na pooperacyjnej to po cc dziewczyny po paru godzinach dostawaly dzieci ale polozna chodzila i sie pytala czy cos pomoc czy zabrac dziecko i jak nie mialy sily zeby sie nim zajac to polozna zabierala, pozniej jak juz na sale nas dali to dziecmi sie mamy opiekowaly a polozne braly tylko na kompanie i przebranie no i czasami na dokarmienie....
Co do lewatywy to ja akurat nie mialam bo podobno w takich przypadkach jak moj (odejscie przedwczesne wod) sie nie robi ale za to mialam plukanie pochwy hehe nie wiem po jaka cholere :P

Mesy ja tez nie lubie prasowac :S i dziwi mnie to jak ktos mi mowi ze nawet majtki prasuje hehe ja bym kurwicy dostala przy tej desce :S na tylek sie zalozy i sie wyprostuje :P A mam kolezanke ktora tak robi :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909358 przez mesy
gwiazdka nie panikuj...pichodz troche jak sie nie ruszy sie poloz na jeden bok potem na drugi , a jak to nie ruszy to daj mu coli :P po coli na pewno ruszy :P dziecieczki maja czasem takie dni , ze sa mniej aktywne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909362 przez gwiazdka2014
mesy pije akurat miałam w domu... ja chyba kiedyś zejde na zawał :/

dodaje wam zdjęcie wozka co o nim sadzicie?

Gosia 2712 czesc, my się jeszcze nie znamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909363 przez ann-sunshine
Julka przytulam i przesylam dobre fluidy.

U mnie jak sie rodzi do 12 to tego dnia juz licza pierwsza dobe, a jak po 12tej to dopiero od nastepnego dnia. Glownie chodzi o to aby maluszkowi porobic wszystkie badania i szczepienia no i tez chodzi o skok bilirubiny ktory w wystepuje na druga lub trzecia dobe. Do tego kobieta tez ma kontrolowana morfologie, temperature ciala oraz stan macicy i ewentualnego szycia. Te dwie doby to absolutne minimum.

Mesy cos kiepsko ostatnio sie czujesz. Moze to wirus jakis?

Gwiazdka juz dostalas dobre rady od Mesy. A wozek funkcjonalny i fajny kolor dla chlopaka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909366 przez Gosia 2712
Gwiazdka witaj :) ostatnio do was dolaczylam :) ale na forum juz chyba ze dwa lata jestem :) Ladnego masz brzusia :) to Twoj ten buldog? jak one mi sie podobaja :D :D Poczestuj malensto tez czyms slodkim to zacznie buszowac :P Co do wozka to ladny :)

Ann a Ty jak sie czujesz?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909367 przez mesy
Ann tak ...wirus zwany wykonczeniem organizmu przez upaly hehe
A cholera wie od czego to....

Gwiazdka wozek fajny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909370 przez ann-sunshine
Gosia ja tam narzekać nie będę, czuję się w miarę dobrze, dziękuję że pytasz :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909382 przez aggi
Dzień dobry :)
Wczoraj super było, noc też świetna.. aż zaspaliśmy z małżem rano ;)
Ale to co głoszą na weekend to jakaś pomyłka chyba :blink:
Widzę że mam sporo nadrabiania :)

Na koniec Wam foto brzuchala wrzucę aż się sama zdziwiłam że mnie tak wydęło w ostatnim tygodniu :blink: :blink: :blink: :blink:
mesy także 'pocieszę Cię' że na koniec to się już człowiek jak piłka toczy haha :P Taka wielka.. basenowa :D


ferri nic nie musisz brać tylko dane nowe podajesz i dowód osobisty pokazujesz :) chyba że ktoś inny by Ci to załatwiał to musisz upoważnienie wypisać :) i warto im starą kartę też wziąść. Chociaż mojemu emkowi dali stare karty do domu. I na miejscu to robią :) My w Tychach wyrabialiśmy. tu masz info www.nfz-katowice.pl/?k0=02_ubezpieczony&...ieczenia_zdrowotnego

julka na śląsku nadal karty obowiązują mimo że jest eWuś :P kartą przez czytnik przejedzie i ma szybciej niż zanim pesel wpisze :D u nas syreny wyły ale to co roku o tej samej godzinie w całej Polsce ;) a do 3 dób to chyba na własne życzenie możesz się wypisać z dzieckiem wcześniej jeśli nic się nie dzieje :whistle: :whistle:

Ada ja w ogóle wyczulona nie byłam na zapachy ;)

gwiazdka mi położna powiedziała że już się nie praktykuje lewatywy tak jak kiedyś że każdej z marszu robili. Ale na życzenie owszem zrobią. Ja jeśli się nie oczyszczę w domu to chyba się zdecyduję - po co mieć niespodzianki na porodówce ;) a siara siarą ale ten smród potem :P wózek super ale ja już tyle razy mówiłam że wolę zwyklaki jak dla mnie :D taki mi się podoba ale bym nie jeździła :P

betka jakie Ty masz kochane te dziewczynki :D :)

Anabelle u nas dają matce robić wszystko przy dziecku jak się sama zdecyduje że jest już na siłach itd Nawet jeśli chcesz się wyspać to dziecko zawozisz do pokoju pielęgniarek i one się nim zajmują a Ty masz czas dla siebie - możesz nawet na całą noc zostawić ;) To ten Twój szpital nieprzyjazny matce w takim razie :P Ale spoko ten bliżej mnie też taki jest. Dlatego do niego nie pojadę mimo że mam 10min drogi a nie 40 ;)

ulka no brzuś bez brzusia :D ale takie uroki chłopaków widziałaś ferr albo mesy na początku :D albo mnie :P To chłopaki takie skromne wille mają, gadam Ci :D

majka no no nieźle ma Misia chatę odstawioną :woohoo:


Tu macie brzuchala:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909385 przez Ada2424
Aggi no wydęło Cię ale i tak szczuplutko chodzisz w ciąży jedynie brzuszek tylko a reszta szczupła i jak mało przytyłaś ekstra :) mowisz że przez pępęk masz 90 cm? serio? to ja teraz mam 80 cm :woohoo:

Miałam robić dziś na obiad spagetti ale jakaś słaba wstałam, duszno mi ciągle i ten upał za oknem, najchętniej to bym cały dzień przeleżała w łózka i mama mówi, że zrobi naleśniki na obiad z serem brzoskwiniami i polewą czekoladową no i z wiórkami kokosowymi to moge sobie poleżeć :) fajne jest mieszkanie z rodzicami, zawsze pomogą czy zastąpia przy czymś jak się gorzej czuje :)

Edit. Dzisiaj teściowa wraca z Niemiec i jutro mają do nas przyjechać, na samą myśl gorzej się czuje... wiecie jak mnie wczoraj Męża siostra wkurzyła? Była kilka dni temu oglądac u nas mieszkanie po remoncie a że u niej teraz też jest remont pokoju to kupiła identyczne panele jak u nas i wczoraj jeszcze do mnie pisała żebym jej strone z meblami podała tam co nasze zamawialismy bo ona też chce takie same, oczywiscie nie podała. No gustu swojego nie ma i będzie kopiowac moje :angry:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl