BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909143 przez mesy

julka napisał: hej, cos mnie ominelo chyba ;) o jakiej Wy karcie piszecie?

Bosz, padam z nog, 3h stalam przy garach, bo dostawa warzyw od teściowej przyjechala :)


Julka wysza technologia :P haha
karty zdrowia co sie pokazuje za nim do leksrza sie pojdzie...

u mnie wyly syreny.

Ferr ja nie pamietam czy mialam akt slubu , ale pamietam , ze mnie babsztyl nie milo potraktowala bo mialam ubezp u T i w urzedzie pracy....a sami mi w UP mowili , ze musze sie u T tez ubezp bo takie sa teraz przepisy....to bylo 4 lata temu ....

ej padammmm :dry: pierwszy raz w ciazy mnie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
dopadla :sick: nie dosc , ze mi nie dobrze to jeszcze toooo. Julka no i powiedz jak tu nie narzekac jak nawet nie da sie dobrze na kiblu posiedziec przez brzuch buhehehe

swoja droga te 38 dni co mam w suwaczku zaczyna mnie stresowac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909145 przez Ada2424
Mesy przecież forum też jest do ponarzekania sobie :P komu mamy narzekać jak nie innym babeczka ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909146 przez mesy
Ada racja , racja ;) choc ja oststnio przegielam juz hehehe zescie mnie stad jeszcze nie wyprosily to cud :P

a teraz ....ktora mi pojdzie do sklepu , bo kurde ciezko mi :P mam na mysli auchana :P dodam , ze maja tam fajne body za 6,99 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909147 przez Ada2424
Ja tam tez lubie sobie ponarzekac z reszta uwazam, że jak ciaza daje w kosc to ciezko jest nie narzekac wcale a nie kazda kobieta czuje sie w ciazy super jakby w niej nie była, ja tam Cie rozumiem :)

[/url] [/url]
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909150 przez gwiazdka2014
czesc babeczki

nie ma szans żebym was nadrobiła... :P

Ale było fajnie... sparerów miałam tyle że nogi mi w dupe wchodziły :) szkoda, że już koniec.... teraz do siorki na tydzien, a pozniej wielkie szykowanie...
Jutro płacimy za Antosiowe meble :) Musze jeszcze kupić pare rzeczy ale pochwalę się, że zalogowałam sie na strone esotiqu i dostałam kupon za 30 zł w ten sposób kupiłam dwie koszule dla mamy i 2 pary majtek za 95 zł juz z wsyłką a w sklepie jedna koszula 63 ha ha :)

Widziała totke Poli ale super w tej opasce wygląda ślicznie :)))

Mesy nam położna mowiła że przed porodem można mieć biegunkę bo się organizm zaczyna oczyszcząć...

Ula a co do 8latki to boje się że będzie mi wymyślać i tesknić bede za Michałem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909153 przez Ada2424
Ja od wczoraj lepiej się czuje i więcej jem tylko mam jeszcze gorzej wyczulony węch i jak ktoś otworzy lodówke to dwa pokoje dalej czuje i cofa mnie strasznie, nawet do kuchni wejść nie moge a co dopiero lodówke otworzyc no albo jak mam cos gotuje to też uciekam, ja przestałam teraz gotować bo nie dała bym rady to mama mnie zastępuje, to wyczulenie na zapachy powinno jakos niedługo minąć czy całą ciąże tak jest?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909154 przez julka
Wlasnie mialam to samo Mesy pisac - wiesz co oznacza biegunka w koncowce ciazy :woohoo: szykuj sie!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909157 przez mesy
Julkaa to chyba po soku od tesciowej wlasnego wyrobu.... choc ostatnio wypilam 4 sloiki i nic , ale wydaje mi sie , ze juz za duzo ich i tak sie stanelo jak sie stanelo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909163 przez gwiazdka2014
mesy jakie tłumaczenie .... ha ha torba spakowana?

Dziewczyny czy miałyście przed porodem
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909164 przez ulka1983
Ada syn mówisz super może sie spełni :) HPA to badanie pod katem mało płytkowości .Teraz jest realizowany taki program i za darmo może kobieta w ciąży między 8 a 20 tygodniem takie badanie zrobić . Mi skierowanie dał gin bo jak to powiedziała położna nie zaszkodzi zrobić B)

Gosia27 właśnie ja nie wiem o co chodzi :( ja mam grupę a rh+ a mąż 0+ czyli powinno być wszystko ok :(

Agni słodka Pola :kiss: czyli wizytacja w domu już jest :whistle:

Julka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dziewczyny polecam zrobić to badanie dla świętego spokoju tym bardziej ze do 20 tygodnia ciąży jest za darmo i nie potrzeba skierowania :) jednak to bardzo poważna sprawa szczególnie dla dzidzi :unsure:

Ann oby tak było chociaż ja myślę ze jakoś mi sie upiecze i będzie ok B) o manio marne ktg :blink: a możesz sprawdzić gdzieś częściej to ktg ? czyli Natalka gotowa do wyjścia ;)

Chudzinka Ferr dzieki też mam taką nadzieję :)

Julka o powstaniu u mnie cisza ale tu wieś to najwyżej kogut pieje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909166 przez Ada2424
Ula no właśnie też sie dziwie ze u Ciebie to wyszlo tym bardziej ze masz grupe krwi dodatnia, ale wierze ze bedzie wszystko dobrze :kiss: u nas wystepuje konflikt, ale gin i polozna mowia ze nie ma sie co martwic wiec sie nie martwie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909167 przez Pinezka
A to bedzie, jak nam sie Mesy przed Ann i Aggi rozpakuje :lol:

Asiaa - bardzo dobrze, ze sprawdzasz alternatywy dla tej dotychczasowej gin. I przejscie do dzialania zawsze nastraja optymistycznie, a nie jak to bierne czekanie, ktore ci zaleca ta lekarka :pinch: Przypominam, ze mam testy owu do przekazania w dobre rece, daj znac, jesli ci sie twoje koncza i jestes zainteresowana :side:

Ada - ja wczoraj przy kolacji az prawie na miejscu zwymiotowalam, jak mezu mieso zaczal w mikrofali odgrzewac i zapach sie rozszedl :sick: Dobrze, ze podjadac zaczynasz :)

Ulka - daj znac, co ci lekarz po tych dziwnych wynikach zaleci, trzymamy kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909170 przez julka
Bo czynniki Rh dotycza ukladu krwinek czerwonych, a w tym badaniu chodzi o inne krwinki - o plytki krwi, grupa krwi nie ma zadnego znaczenia.
Skierowanie na to badanie tez niepotrzebne, on jest darmowe do 20tc ;)
w tym linku co wklejalam wszystko jest napisane.

Wlasnie tez sie zastanawiam, bo lewatywa mi sie zednio widzi, ale juz jakis specyfik na przeczyszczenie (Dulcobis czy Fortrans) albo czopek glicerynowy to czemu nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909171 przez Ada2424
Gwiazdka odpisałam Ci na fb ale nie wiem czy wiadomość do Ciebie doszla bo mi coś net szwankuje ostatnio i mnie rozłącza :(

Pinezka ja do kuchni wchodze z poduszka na twarzy strasznie mnie te zapachy odrzucaja, wlasnie tez najgorzej na mięso reaguje. A cholerka do łazienki musze przez kuchnie przejść, staram sie unikać wchodzenia do kuchni ide tylko wtedy jak juz koniecznie musze. Najlepiej wczoraj wyczulam ze mama pomidora kroi i cofło mnie a za pare minut poszlam i go zjadłam. Dziwne są te ciazowe zachowania :blink:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909174 przez mesy
julka ja tam wole lewatywe cho to pewnie malo przyjemne :P ale zrobia ci i rach ciach i po strachu jak to sie mowi hehehe z czopkiem mialam przyjemnosc i nie chce go :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl