BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu #910816 przez Agnilla
Ale jaja, nastepca Poli już na świecie:)
Zbieram sie, żeby do Was odpisac ale jak mam chwilę to ide się umyć, albo zjeść czy spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910821 przez ulka1983
Pinezka no porobiło się :laugh: nie długo do nas Maks zawita :)

Mesy to chyba zależy od szpitala ;) wiesz że ja uczynna babka jestem może
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agni na świecie :woohoo: chyba jeszcze nie ale może masz jakiś przeciek przyznaj się B) delegacja cały czas na pokładzie czy już ją pożegnałaś :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910822 przez ferritka
Mesy, pozyjemy zobaczymy ale Fakt jest faktem jestes juz corazzz blizej :woohoo: zazdroszcze juz bym chciala Twój etap bo ciekawa tego mojego malego kregielka B)

Ulka teraz doczytalam ze sikawka jest B) noo piekna sprawa niechaj rosnie rosnie zdrowo :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910825 przez moofka
aaaaa trzymam kciuki za Aggi!!! a może już po jest? :huh: no w każdym razie powiem jedno - W KOŃCU :woohoo:

Ferri mi Wasze ciąże szybko zlatują i Ty też zaraz będziesz na wylocie :blink:

Zośka kima, zlewa u nas była że hej. a chyba Wam nie mówiłam że przedłużyli mi umowę w pracy, tera mam na czas nieokreślony B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910826 przez ulka1983
Ferr z sikawką to jeszcze nie wiadomo tak do końca ;) ale masz rację niech rośnie :laugh:

Moof i to teraz ci przedłużyli jak na macierzyńskim jesteś :woohoo: nie możliwe jednak są jeszcze porządni pracodawcy :whistle: gratuluję :) to możesz na spokojnie rozważać powiększenie rodzinki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910832 przez mesy
Ulka dawaj !!! Bo kuśtykam :dry:

Ferr ciesz się swoimi tyg ciazy , bo koncowka to sie niemilosiernie ciagnie....i jeszcze ta
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:woohoo: :whistle: a pamietaj , ze ty dostalas w spadku z testem wszystkie moje objawy hehe nie zapomnin jeszcze po drosze o zgadze....wystapila u mnie po 33 tc :P

Moof gratuluje przedluzenia umowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910833 przez Agnilla
Ulka delegacja będzie max do 21 sierpnia, choć jak teść dojedzie to jada na kilka dni nad morze. Ogólnie pomoc wielka, bo teściowa i zakupy robi sasasa;) i gotuje, ale jak mi Pola zamula a ta do niej gada mam ochotę jej ebnac ;) albo wczoraj mała spala, pocisnela w nocy 8 godz pod rząd!! Potem jeszcze 3.to ja szybko pod prysznic a mamunia mi wchodzi ja na golasa 'ona kichnela mam do niej iść?' no padlam. Ale mąż dostał tefalem i mial ja ustawić, ze ma mi do sypialni nie wlazic. Ona do mnie tekst, ze mam daleko założona podpaske, czaicie! :ohmy: mówię nie daleko, tylko ona taka długa bo nocna. To musiała mój tyłek widzieć jak nam wlazila.
Robię edit bo mi na tel sesja wygasa.
Dziś pochwale moje dziecko bo spalo w domu prawie 3h z czego ponad godz ja lulalam ale się oplacalo. Teraz bujam ja 30 min i juz usycham. No i jeszcze był spacer to też spala. Ja widzę, ze ona zmęczona padaka a tylko krótkie drzemki to wieczorem nie można wytrzymac
Wszyscy mówią, ze latalam tyle w ciąży to ja bujalam wiec teraz mam ;) Ann uważaj ;) mesy Ty to dopiero będziesz miała jazdę jak Twój mały już dawno nadpobudliwy ;)
Moof pocisnela Poli ze jest zarlok i jak potrafiła zjeść na dobę prawie 900 ml tak teraz je ledwo 500 ;) ale chyba moje mleko jest bardziej sycace bo aż się śmietana zbiera jak stoi w lodowce;)
Zaraz będziecie się wszystkie rozpakowywac powoli. Którąś się szykuje na CC? Ja tam jestem mega zadowolona choć, co dziwne, muszę się pozalic ze tyle minęło od porodu a ja nabawilam się dupnych problemów: ( bol kurewski, zesrac się można :P
Ej wiecie, ze bujam ja juz 40 min? Dobrze, że na siedząco ale chyba nabawie sie choroby sierocej. Kupilam jej szmacianke. Nosze pod koszulka i daje Poli do spania. Ok pierwsza próba odlozenia
do lozeczka...
A tak w ogóle pisze do Was kciukiem brudnym od kupy, mmm yammie ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910835 przez ferritka
B) Mesy wiem wiem wszystko mam odziedziczone ale no z dwojga zlego wole tak niz mialo by mnie zatkac na twardo B)

Ulka, no wiem wiem ale no u nas tez niby siurek byl a nie na 100% ale milo bylo jak siurka juz gratulowali :woohoo:

Ale mam ssanie na mirinde :ohmy: a ja nie lubie przecież :sick:

Mama moofffka noo gratki, pracodawca na medal I order B)

Hmm musialabym jechac na ta glukoze e jakos zwlekam I zwlekam z nia :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910837 przez ulka1983
Agni :laugh: :laugh: ale się uśmiałam z tej podpaski :laugh: to teściowa nie źle cie oblukała :S niby pomocna ale za razem wkurzająca a do 21 to jeszcze sporo czasu :unsure: ty tefal wypróbuj na teściowej może zadziała :laugh: życzę wytrwałości ;) i podziwiam ze tyle czasu dajesz radę odciągać pokarm :blink:

Mesy uwaga kopię w
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
i co od razu lepiej ;)

od paru dni męczy mnie taki dziwny smak w ustach :( mam już go dość zaradzicie coś ? bo w poprzednich ciążach mi się takie coś nie zdarzało :unsure:

Ferr pewnie że milo :laugh: jedź może przeżyjesz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910839 przez betka81
Hej

No nareszcie coś się dzieje bo Aggi rodzi...trzymamy kciuki aby szybko łatwo i bezboleśnie poszło ale po oxy to gorsze bóle podobno są :(

Asiaa u mnie testy nadal negatywne tzn jest cień II kreski ale to dopiero 9 dzień. Ja najwcześniej owu mam w 12 dc więc test może być pozytywny dopiero za 2 dni. A przeważnie owu w 16 dniu czyli jeszcze tydzień do staranek. Więc grzecznie czekam na owu. I mocno trzymam kciuki za Ciebie oby się wreszcie w tym cyklu udało bez wyciągania ciężkiego sprzętu.

Bella brzuszek super...normalnie jakbyś się bobem napchała i to ze 3 kg :P

Karola Ty niedługo testujesz..ciekawa jestem co u Ciebie będzie. A z pracą w Dobroniu to chyba nie masz co marzyć, możesz poszukać w Pabianicach albo Łódź przed Tobą otworem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910841 przez mesy
Ulka zes za bardzo kopla bo zas
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:woohoo: :woohoo: :woohoo: oj cos czuje , ze
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
czas przede mna..... :S :S B)

Ferr chyba najwyzsza pora na glukoze :P dasz rade ;) ja dalam to i ty dasz :P
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910843 przez ann-sunshine
Jak tylko Aggi coś mi skrobnie to od razu dam wam znać. Tylko jeżeli oksytocyna nie podziała to pewnie przed upływem 24 h zrobią jej cc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910851 przez gosia28
aaaaaaaaaaaa tu takie wieści :woohoo:
aggi zaciskam mocno :kiss:

gwiazdka, a że co niby takie zapotrzebowanie w wojsku na ratowników medycznych? :blink:

ula u mnie 25 dc i cisza ale nastawiam się, że to będzie dłuższy cykl (wnioskuję z objawów śluzu i bólu owulacyjnego ;) )


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Karola spokojnie możesz robić test po 14 dniach po pregnylu ;)
a te senniki to o kant dooopki rozbić :P
Ula ma tą odpowiednią interpretację :cheer:

moof super, to teraz śpisz spokojnie :side:

Agni :blink: nie ma jak teściówka
mmmm jak Pola słodko śpi B)
kufa poleciałaś z tym kciukiem, właśnie jadłam brzoskwinkę :S

ciśnienie mam jakbym nieżywa była, zaraz zasnę

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910893 przez Karolincia
Betka ehhh....miejmy nadzieje że dostanę w miarę blisko tę pracę :)

Uleńko hahaha dobra interpretacja :D kurde niepodoba mi sie ten mój wzdęty brzuchol czuje sie jak przed okresem :// cycki mnie napierdzielają , brzuchol mniej ale też...wzdęty jest no zobaczymy co z tego będzie...

Gosieńko skoro mogę testować 14 dni po pregnylu to w piątek robie test bo nie wyrobie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910904 przez gosia28
to będzie w takim układzie emocjonujący piątek :woohoo: zaciskam ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl