BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910736 przez monique1983
Anabelle - ale masz już ładny brzuszek, jak bym nie wiedziała, który to tydzień to faktycznie pomyślałbym, że Ty już w bardziej zaawansowanej ciąży :)

Ann - to jednak Aggi :)

Aggi - trzymam mocno kciuki, żeby wszystko gładko i bezproblemowo poszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910740 przez Karolincia
Mam nadzieje ze Bella nie obrazila sie bo nie mialam nic zlego na mysli :( przepraszam :((

Trzymam mocno kciuki za Aggi !! Musi byc dobrze!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910755 przez mesy
Aaaaa aggi na porodówce :D no pięknie :D to teraz Ann twoja kolej :P

Ja byłam na KTG ...wszystko u nas wporząsiu , ale położna stwierdziła , że mam głośne dziecko....taki dał popis :blush: :whistle: :whistle: :whistle: jak od rana był spokojny ...podłączyła nas i się zaczęło heheh

Kurde zazdroszczę wam kawy .....bo ja jak piłam to teraz mi przestała smakować i źle się później po niej czuje.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910758 przez ulka1983
Łał co za wieści :woohoo: Aggi na porodówce :blink: Ann wystawiła nas twoja Natala do wiatru :P ale następna będziesz już ty ;) no chyb a że któraś wrześniówka cie ubiegnie :laugh:

ja ugotowałam zupę serową i makaron i już mam dość :unsure: grzeczna córeczka poszła powiesić sama pranie i nawet nie musiałam prosić :whistle:

edit
Ann a termin porodu 12 sierpień to masz z daty om czy usg ? pytam z ciekawości ;) Asia k jechała na porodówkę z mopem a ty pojedziesz z ogórkami :laugh:

Aggi trzymamy kciuki :kiss:

Ferr co nam stawiasz bo chyba wygrałaś :P

Pinezka fajne te paczuszki z próbkami masz :) u nas to tylko po urodzeniu dają B) już myślałam że takie super podejście do kobiet ciężarnych jest w całej Hiszpanii :blink: ale fajnie ze pracujesz w takim miejscu :)

Asiaa na maliny się nie zanosi :whistle: ten facet z filmiku to z takim brzuchem ale wywijał nieźle :laugh:

Ada no i trochę zaoszczędzisz będzie na wyprawkę ;)

Gwiazdka ja póki co się nie nastawiam i czekam na wieści z warszawy ale jakoś cisza B) wiem że to za wcześnie ale chciałabym już wiedzieć co i jak :unsure:
kiedy wracasz do domu ?

Bella ale ładnie brzuszek już się zaokrąglił :) kiedy masz wizytę ?

Toska my również pozdrawiamy :)

Mesy u nas dają dwa niebieskie i różowe :) widać mały nie lubi jak go się podsłuchuje :laugh:

Gosia28 coś się dzieje na froncie małpowym ?

Meli u mnie też byla zmiana najpierw było że dziewczynka i chłopiec ale w ciąży z Natalka zmieniło na dziewczynkę , dziewczynkę i dodało chłopca na koniec :silly: i tak już kilka lat się nic nie zmienia :whistle:

Karola na kiedy masz termin @ ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910774 przez Karolincia
Ulenko miedzy 8 a 12 sierpnia :) pobolewa mnie brzuchol i wzdety sie zrobil :(( spaaac !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910782 przez ann-sunshine
Dobra koniec pracy, odpocznę pół godziny i jeszcze tylko żłobek i plac zabaw a jutro leżę.

Ula to jest data z om, z usg nigdy mi nie mówił

Karola na dwoje babka wróżyła u ciebie

Mesy szalone dziecko masz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910784 przez Karolincia
Ann czemu nivy tak mowisz?? Wszystko w sobote sie okaze ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910788 przez ann-sunshine
Właśnie o to mi chodzi, że te twoje objawy pod jedno i pod drugie podchodzą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910792 przez Gosia 2712
Wrocilam od fryzjerki, obiadek zrobilam i sie jedzeniem zmeczylam hehe :P

Karolincia jak dla mnie 5 rano to srodek nocy hehe :whistle: :P Ja to sie zastanawiam jak wroce do pracy to jak ja wstane o 4 :whistle: :dry: co do wlosow to zrobilam standardowo blond (duzo pasemek) ale nie obcinalam ich z dlugosci bo teraz zapuszczam tylko grzywke podcielam :)

Gosia28
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ann hehe wiedzialam ze Agi bedzie pierwsza :P ja to tez ostatnio pisalam :P Ale powiem Ci ze ta Twoja Natalka to uparciuch jeden :P tyle co ty sie narobisz to nie jedna juz by na porodowce lezala :P

Gwiazdka to czekam na fotke mebli :)

Ada to dobrze ze Ci wypisal skierowania zawsze to pare zlotych zostanie :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910793 przez ulka1983
Karola czyli na dniach się wszystko wyjaśni :silly:

Ann ja mam na 13 stycznia ale z usg już na 08 stycznia :blink: tak mówili na prenatalnych i teraz gin jeszcze potwierdził mam nadzieję że grudzień się z tego nie zrobi B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910804 przez Karolincia
Ann to odpoczywaj teraz :) Wlasnie zobaczymy co bedzie :)

Ulenko to supeer masz pomoc z corenki :) Kochany Szkrab pomaga mamusi :) uuu to koziorozec bedzie :) tak jak ja styczniowa tylko 1 styczen :D
Zobaczymy na dniach myslisz ze w piatek 14 dzien po pregnylu moge zrobic test ciazowy??

Gosia to fajnie masz wloski zrobione :) a kiedy wracasz do pracy?

Wiecie co mialam dzis glupi sen calego nieppamietam. Utkwilo mi w pamieci ze szorowalam brudne stopy swoje wyjatkowo byly brudne i mialam w nich kamyczki wbite.
Czytalam w senniku ze bose stopy oznaczaja zdrowe stosunki panujace w domu a brudne stopy chorobe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910806 przez ferritka
Bry,

Przecież skoro ja wygralam to wy mi stawiacie przecież :woohoo: wiedzialam, czulam w sutkach ze Max nas nie zawiedzie bo synki zawsze sa szybciej B)
Czekam na foto I relacje Aggi :kiss:
Ann teraz Natka moze juz wychodzic :kiss:

Mesy ty sie nie wyglupiaj ze juz Patryk droge sobie czysci, jeszcze niech chwilke posiedzi :kiss:

Ej a po gwiazdkowym Antku czas na mojego Kube czy kiedy? Bo nie zostalismy uwzglednieni :blink:

Sciskam I ide sprzatac bo hmmm cos nam w pokoju zalatuje :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910808 przez ulka1983
Karolcia pomoc x2 bo dwie córeczki ale to zależy od ich nastrojów ;) ale fajnie się wpasowałaś :laugh: a koziorożec to źle czy dobrze bo nawet się nie orientuję B)
z obserwacji wiem ze 2 dziecko daje popalić i to nie tylko u mnie się sprawdziło bo u sąsiadek też :laugh: a trzecie mam nadzieję że grzeczne muszę mamy spytać jak to ze mną było :whistle: a poprzednio ile dni po tabsach robilaś ? to dobrze ci się śniło w domu będzie wszystko ok tylko dolegliwości ciążowe będą dokuczać :laugh:

edit
Ferr jakie szybciej przecież dzień przed terminem najwyżej bo póki co to cisza :P i jeszcze może Ann zdąży :P a u mnie to dziewczynki tydzień przed terminem się rodziły a synusie znajomych po terminie więc to różnie bywa B) tak ty jesteś po Gwiazdce i jak urodzisz to ja zacznę
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910813 przez Pinezka

toska napisał: Pinezka troche was podczytuje i chcialam zapytac z jakiej fimy masz te probki i jak je zamawialas?tez mieszkam w Hiszpanii i moze bym tez skorzystala przy następnej dzidzi mam nadzieje, z gory dziekuje.
Pozdrawiam wszystkie testujace i brzuchatki.


Toska, no prosze, w Hiszpanii jestes i jeszcze avatarek taki sam masz :)
Zajrzyj na todopapas.com y letsfamily. To sa jedyne miejsce, gdzie znalazlam opcje probek za darmo. Na todopapas wypelniasz kupon i masz dwa tyg na odbior osobisty w miejscu wybranym przez ciebie z listy, a na letsfamily sie rejestrujesz i jak dziecko ma ok 5 mies, przysylaja ci paczuszke. W zaleznosci od tego, gdzie mieszkasz, mozesz miec wiecej opcji - wpisz w wyszukiwarke "canastilla bebe gratis" i posprawdzaj :lol:

U mnie w szpitalu nic nie daja, przynajmniej z tego co slyszalam.

Aggi na porodowce? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #910815 przez mesy
Ulka to moj szpital bieda chyba piszczy bo daja jedno :/

Kurde po tym ktg lezalam w jednej pozycji i tak mnie kosc doooopna teraz boli ze ledwo chodze :/

Ferr chyba Patryk drogi sobie nie czysci bo nic na to nie wskazuje :P
Zreszta zobaczymy we wtorek na jakim etapie jestesmy....

U mnie zas rusztownie stawiaja w kolo bloku :S jak nie rozkapne chodniki , parkingi to jeszcze kurde blok robia :woohoo: a dzis opierdzielilam pana robotnika , bo mi auto kazal przestawic....nosz kooorewka chyba sobie to auto do domu bede przynosic na czas remontu :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl