BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 7 miesiąc temu #927307 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927308 przez Asiaa
Ada ładnie rośniecie :) oby tak dalej :)

Zoi to dobrze, że humor dopisuje, lada moment i Ania będzie z Wami :) ooooo czyżby Ania już była z Wami? :)

Ula wiedziałaś jak rozładować napięcie na wizycie :) ale za 2 tyg to już się upomnij by zerkną na płeć ;) Serniczek wygląda pysznie :) Na dniach też planuję zrobić, bo moja mama przyjeżdża :)

Pinezka ładny brzuszek :) i tylko +1kg? nieźle :)

Betka pożyjemy zobaczymy co będzie ;) szalej na imprezkach póki możesz ;)

Agni Pola śliczna :) i te oczy :)

Aggi to szkoda, że tak nie narobił u nietopery na rękach :silly: Ale szczuplutka jesteś :) słodko mały śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927309 przez moofka
ej skoro zgodnie z naszymi życzeniami u Zoi ruszyła akcja to ja jeszcze sobie życzę zobaczyć dwie maliny ciążowe jeszcze w tym roku od Jureczka, Asii, Chudzinki, Betki i Martyny :woohoo:

Chudzinka rozbawiła mnie ta faza maniakalna u mesy :laugh:

aggi a czemuż sobie głowę ucięłaś? :P
Podziękowania: gosia28, Asiaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927310 przez ann-sunshine
Agni ale masz wesoło, zresztą Aggi ty też
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Najlepsze życzenia imieninowe dla ślicznej Poli.

Ja przezornie na wagę nie wchodzę bo nie chcę się dołować.

Mówiłam, że już mm nie daję, to się myliłam, znów daję.

Brak mi już sił do mego męża. Pół biedy jak gubi czapkę czy rękawiczki, czy pendrive'a, czy kluczyk do kibla w pracy, ale średnio kilka razy w roku słyszę że nie może znaleźć portfela, dowodu itp,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Aggi a wy co na zlocie starych aut byliście, bo widzę maluch i syrenka :laugh:, co do koop to ja wczoraj centralnie w brzuch z przewijaka dostałam :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927316 przez Chudzinka
Haha , moof, no czasem warto się pośmiać ;)
Na moje dwie kreski na razie nie ma co liczyć, kciuki mozna puscic, bo plamienie dzis sie pojawilo. Dziekuje wam bardzo, ze za mnie trzymalyscie Kochane!
Aggi - no nastepna seksi mama ;)
Gwiazdka - jak tam sytuacja u Ciebie?
Ann - u mnie jak cos ginie zawsze jest pytanie do mnie: "Kochanie, nie widzialas przypadkiem...?" Bo ja zawsze wiem, gdzie co jest ;)
Dobra, dzwonie po tych klinikach sie umawiac na kosultacje w sprawie inv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927333 przez Domiśśś
Witam wszystkich!!
Gratulacje dla nowych mamusiek. Dużo zdrówka dla Was :*
SZczególnie dla synka gwiazdki. Nie moge wszystkiego nadrobic. Tyle co udało mi się przeglądnąć. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

U nas ok Poza tym że nadal walczymy z kręczem szyi u Radzia teraz jeszcze złapał katarek ale ogólnie jest ok.

Buziaki kochane dla Was :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927334 przez aggi
Asiaa wolałabym nie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


moof bo niewyjściowo wyglądam :P

Ann ani nie mów chyba moja i od Agni by się nieźle dogadały :blink: dokładnie w niedzielę zlot samochodów z lat 70tych u nas był i byliśmy chwilkę :) ja się ostatnio uratowałam bo stałam bokiem do przewijaka i poszło na panele:D

Chudzinka najważniejsze to zawsze mieć plan B :* a trzymać będziemy do skutku !

Domiśśś ale Radzio ma piękne mądre oczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927340 przez Ella
Cześć dziewczynki,
pierwszy raz piszę i pewnie trochę się wcinam, bo widzę, że ten topic kwitnie towarzysko i dzieciowo :-) Wybaczcie proszę :kiss:

Staramy się z mężem o drugą pociechę (syn ma 4,5) i coś nam nie idzie, hmmm.... W poprzednim cyklu pierwszy raz stosowałam testy owu, ale w teoretycznym momencie owulacji miałam testową kreskę sporo jaśniejszą, niż kontrolna, a po kilku dniach zniknęła całkowicie. I tak właśnie się zastanawiam, czy mimo wszystko TO było jajeczkowanie, czy ten cykl był bez owulacji... Macie jakieś doświadczenia, czy można zaciążyć przy bladej testowej kresce, czy nie ma szans? Obecnie jestem 4 dni po spodziewanym terminie, piersi bolą od 2 tygodni, ale test ciążowy sprzed 5 dni wykazał brak ciąży :-(( Buuu.....

Ściskam Was serdecznie
Ela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927343 przez ann-sunshine
Ella zapraszamy, wcinać się możesz jak najbardziej.

Hm co do testów to im więcej testujących i wyników testów tym więcej niewiadomych. Jedne zaciążyły przy bladych testach, innym blade krechy podpowiedziały że coś jest nie tak i zaczęły leczenie, a jeszcze inne rano miały bladą krechę a kilka godzin później mocne krechy, a potem tego samego dnia znów blade krechy.

Nasza rada przetestować jeden czy dwa cykle od @ do @ i poobserwować swój własny organizm. Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927344 przez Chudzinka
Cześć Ela. Możliwe, że był to cykl bezowulacyjny, dlatego wciąż nie masz @ i nie wyszedł test. Możliwe też, ze owu przyszła później jak już nie testowałaś i teraz jeszcze było za wcześniej na test. Który masz dc i do którego dnia testowałaś? Chętnie podzielimy się wiedzą, bo o testach wiemy prawie wszystko ;) jak robiłaś zdjęcia testom, to też nam tu wrzucaj ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927345 przez aggi
uwalniam wasze posty :P

witaj Ela :) proponuję jak dziewczyny - przetestować z dwa trzy cykle od @ do @ i zobaczysz mniej więcej jak sytuacja wygląda

Chudzinka bombowoooooo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927347 przez ann-sunshine
To sę pchnę posta, a co

Domiś Radzio śliczny. U nas też katar :-( a co do szyjki to jakaś rehabilitacja?

Chudzinka może czekasz na swój urlop jak Agni na delfiny? Edit: eeee to ekspresem zaczynacie działać w tej kwestii

Muszę iść dziś na bioderka z Natalką, łeeeee, nie lubię tego, tłum ludzi i dzieci w różnym wieku i masowe prześwietlanie. Jedno na przewijaku rozbierane, drugie na innym ubierane, a trzecie badane, a jeszcze jeden rodzic przy sekretarce walczy. Wyjdę upocona i umęczona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927354 przez moofka
Domiś jaka słodka mina u Radzia :kiss:

aggi oj tam oj tam niewyjściowo :P toć przecież wyszłaś :P

Ella witaj :) dziewczyny dobrze piszą :)

Chudzinka super :kiss: Ty to się nie patyczkujesz ;)

ferri przyzywam Cię na forum! ze zdjęciem brzucha :side: wizyta chyba lada dzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927357 przez mesy
chudzinka tak ma byc.....dzialaj w tym kierunku a na pewno to zaowocuje ;)

kurde my cisniemy 10 pazdziernika na usg bioderek...ale jak czytam jaka tasmowka to jest to az mi sie odechciewa :/

aggi ty szczypiorze jeden :dry: a w ogole czym z pierasz kupe ? :P bo ja mam zasrane tetrowe pieluchy i zejsc nie chce :/

Macie mojego zlosnika ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927361 przez Ada2424
Ja tylko na chwilkę, strasznie dużo od wczoraj naprodukowałyście postów, spróbuje później Was nadrobić bo teraz siedze w papierkowej robocie.

Zoi czekamy trzymam kciuki mocno :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl