BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 miesiąc temu #966733 przez magmus88
Monique - pokój prześliczny!! Jak z gazety :) Fotel bujany rewelacja!!!! Moje marzenie ;) ale nawet balkon mam za mały żeby go tam wcisnąć hehe

meli! meli! meli! i jak? :D

Sandruska - wszystko będzie dobrze :) @ się kończy, zaczniesz testować i będzie git :) myślę, że możesz testować od razu... zobaczysz jak wygląda Twój cykl....

Chudzinka, czekamy na dobre wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966738 przez Sandruska1995
magmus i chyba tak zrobię , bo w tym miesiącu @ zabalowała i gdzie powinna przyjść w 29 dc była w 32 . ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966739 przez Pinezka
Monique - jak nastroje przed jutrem?

Meli - jakies wiesci? Pewnie jestes juz po :)

Betka - niezla damska druzyna z was bedzie ;)

Joanna - trzymam kciuki za nieprzyjscie @
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966762 przez meli1990
Ja dalej nie urodziłam. skurcze ustąpiły same po 9. tylko noc miałam kiepska bo nie mogłam zasnąć. Dopiero po 3 przyszedł do mnie Dominik bo mu się coś przyśniło i jak go przytuliłam to zasnęłam. Widać potrzebowała misia do przytulenia. Teraz żałuje że męża nie ma. dziś byłąm na ktg. skurcze do 30 % a mi sie wydawała jakby mocniejsze. ostatnio jak miałam 60 % to ich nawet nie czułam. dzięki za komplementy. w rzeczywistości to ja zgrabnych nóg nie mam. brzuch mam bardzo napiety dlatego taka piłka jest. nie odpisze wszystkim bo ledwo widze na oczy i siedze bo tak mi mały dziś szaleje w brzuchu ze ruszać sie nie moge

Chudzinka trzymam kciuki

Betka gratuluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966766 przez magmus88
Meli a my już z niecierpliwością na zdjęcia czekałyśmy hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966770 przez meli1990
oj to z tym to i tak poczekacie jak wrócę do domu. Jedyna Monique będzie pewnie wiedziała jak urodzę jak będzie miała czas na fb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966783 przez Chudzinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ale nie mogę się jutra doczekać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966788 przez aklim88
Chudzinka - na pewno będzie wszystko dobrze :)

Meli - to czekamy z niecierpliwością. Ja urodziłam Alę 2 tyg przed terminem, a już było mi ciężko nosić brzuch i cała byłam opuchnięta. Może było gorzej, bo to było lato. Teraz mam termin na październik i mam nadzieję, że będzie lżej pod tym względem.

Przed chwilą dzwoniła do mnie położna żeby umówić się na pierwszą wizytę na 4tego marca. Jestem taka niecierpliwa, nie wiem jak tak długo wytrzymam.

Moje przeziębienie juz przechodzi. Co prawda prawie straciłam głos, ale oprócz tego i kaszlu już jest w miarę ok. Byłam nawet w stanie pracować dzisiaj.
Lecę piec gofry, bo mężu wraca już z pracy ;) a dzisiaj apetytu dostałam. Gorzej z ogórkami małosolnymi - chodzą za mną ostatnio - a gdzie ja świeże ogórki do kiszenia teraz kupię ? :D



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966806 przez Chudzinka
No tak Aklim, my obie październikówki :) Ja mam termin na 21-go, a skoro Ty masz o 12 dni starszą ciążę niż ja , to masz termin na 9-go, dobrze liczę?
Pinezka, ale dałaś z tym dwukropkiem :) Ale nie sądzę. Przy ciąży mnogiej właściwie od samego początku są objawy wzmożone, a ja nawet jak na pojedynczą praktycznie żadnych nie mam. Tylko piersi faktycznie puchną pomału i bolą zupełnie inaczej niż kiedykolwiek i jak do tej pory dwa razy bardzo słabo mnie zemdliło. Raz to przez wzmożony węch, bo mąż coś dziwnego pichcił i jak weszłam do kuchni to myślałam, że pierwszy pawik pójdzie. Ale się powstrzymałam.
A poza tym czuję się genialnie i gdybym nie widziała, nigdy bym nie powiedziała, że w ciąży jestem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966807 przez martyna_z
Betka to dobrze że dziewczyna, jak się rodzi chłopkaów za dużó to mówią że na wojnę idzie... ;)

Pati, co Ty nie pal, szkoda zdrowia no i zmniejszasz szansę na dziecko, nie warto

aggi u mnie też ładnie ale wieje i zimno jak nie wiem...

Joanna coś w tym jest że para się upodabnia, do tego jest taka teoria że jak para jest do siebie podobna to dobrze im się układa, nawet ostatnio czytałam że są sewisy któe szukają takich "bliźniaków" par, które wyglądają jak rodzeństwo ale nim nie są


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aklim no fakt z ogórkami to cięzko teraz, a ja też bym w sumie zjadła... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966808 przez meli1990
Mi to nawet nie jest tak źle z brzuchem bo dużo nie przytyłam tylko 10 kg w tym w ciągu pięciu dni już mi 1 kg spadło. mi wszystko w brzuch poszło. ja i tak tęższa jestem od pewnego czasu co się okazało to przyczyna tkwiła w tarczycy. może nie będzie tak źle po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966820 przez aklim88
Meli - ja przytyłam w pierwszej ciąży 14kg, ale strasznie ciężko mi było pod koniec. Trzymam kciuki żeby sprawnie Ci poszło i dziecko było zdrowe

Chudzinka - dokładnie, tak jak piszesz 9.10



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966831 przez Patikierc
Juz po pracy w domku z olejem lnianym na włosach(bardzo dobry na regenerację) nie mogę coś zasnąć myślę co mi jutro lekarz powie.

aż wam zazdroszczę tez bym miała termin na październik :P ale cóż..

idę robić mężowi kanapki do pracy :lol:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966867 przez zancik
Dobry......
No nadrobiłam lekture :)
Moniq przesliczny pokoik.Jak się czujesz?
Meli śliczny brzuś :) Czekamy na dobre wieści :)
Chudzinka czekamy na relacje z wizyty :) Na pewno wszystko bedzie dobrze :kiss:
Betka Gratuluje córci :kiss: Super,że wszystko ok :)
Aggi jak sie czujesz?
Joanna oby @ zabładziła ;)
Aklim ja uwielbiam ogórki małosolne mniam mniam :) Ja na początku ciąży wcinałam paprykę marynowaną a teraz mam faze na musztarde ;)
Pati daj znać po wizycie :)
Ja mam wizytę jutro juz nie mogę się doczekać :) :)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966881 przez aggi
dzień dobry ;)
U mnie nadal bez zmian. maks ma ostatni dzień inhalacje i leki, a ja nadal się męczę ze sobą.
On też nadal charczy w środku. Czeka nas zapewne kolejna wizyta u lekarza


betka ale ulka zadowolona z córci trzeciej to u Was też tak będzie :) patrz jakie pozytywy ciuszki akcesoria po dtarszych siostrach i w ogóle :)

joanna odganiam Twoją @ :) :evil:

Sandra ja na Twoim miejscu zaczęłabym od razu po @ aż do pozytywnego testu. Zresztą sama tak zrobiłam ostatnio

meli Kacperek uparciuszek robi z Ciebie jaja ;) a ja myślałam że już po.. :) trzymam kciuki, jeśli nie urodzisz sama to kiedy jakieś wywoływanie? pięknie przytyłaś tylko 10kg :) Upada powoli stereotyp że kobieta w ciąży ma plus 30 i jest gruba i brzydka :)

Chudzinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aklim no w lato jest przerąbane rodzić ! Ten brzuch i 30 stopni.. katorga.. następną ciążę chciałabym na wiosnę albo jesień :) hehe ale chcieć to można. Wytrzymasz :) !

martyna ja nie wiem czy wieje bo od tygodnia w domu siedzę, a zza okna tak pięknie to wszystko wygląda... Gdyby Maks był większy to byłoby lepiej, zabawy można wymyślić jak przedszkolakom a tu dupa on tylko jęczy i 'mama mama mama' a mi głowa pęka :P

zancik a Ty jak się czujesz? U mnie nadal katar, gardło i zatoki. już tydzień. blee. z dwojga złego jestem tak nafaszerowana tabletkami że mnie brzuch przez @ nie boli ;)
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl