BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 dzień temu #981180 przez Patikierc
Hej,wiedziałam że coś będzie nie tak.
wczoraj byłam u lekarza dziś albo wczoraj owulacja jeden pęcherzyk 25 drugi o dziwo pojawił się 13mm ale na niego nie ma co liczyć,i już byłam szczęśliwa,a tu puf endometrium tylko 5 ;(;(;(
werdykt pani doktor,można się starać ale szanse są niskie.. za dwa dni zacząć brać duphaston.
Dziś w pracy do 17 dzień piękny tylko kijowy humor.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981198 przez Ada2424
Hej Dziewczyny mało kiedy tu zaglądam bo brak czasu prosilyscie o fotkę Julitki wiec wstawiam moja Królewne :) dziś kończy 8 tygodni nie wiem kiedy to zlecialo :woohoo: jest cudna, w nocy pięknie śpi budzi się 2 razy na jedzenie i jak zje to zasypia rano tez śpimy do 9 jak kolo 6 zje pięknie się już do nas uśmiecha i gaworzy :) coraz wiecej nowych dzwiekow ogólnie jest grzeczna zdarzają się dni marudzenia ale to rzadkość, nie mam co narzekać ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu - 9 lata 1 godzinę temu #981200 przez Ada2424
Nasze Największe Szczęście :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981240 przez Miluniaa
Hej dziewczynki :*
Ada śliczna !
Bylam wczoraj u gina wszystko pieknie popekalo lekarz powiedzial, ze ładnie to wyglada i dzisiaj zrobilam z ciekawosci test, chociaz wiedzialam, ze wyjdzie negatywny .... a tutaj sie pojawila mala leciutka kreseczka ( niestety jak robie zdjecie jej nie widac) myslalam ze to moze przebija z dolu ten paseczek ale nigdy tak wlasnie mi nie przebijal .... sama nie wiem co myslec bo nadzieja obudzila sie wielka . Ale czy to mozliwe zeby w 19 dc wyszedl pozytywny test ? A moze to przez leki ?? hmmm :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981259 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny! :* Ja już po pracy i popijam kawkę :D Pogoda coraz ładniejsza, aż milutko :)


CHUDZINKA przepiękne imię dla waszej córci! :) ja też o takim zawsze myślałam :)

NEFRI bardzo się cieszę że u ciebie i u twojego dzidziusia wszystko w porządku :*

AGGI ale postępy twój synuś robi! świetny i mądry chłopczyk! :*

PATI główka do góry! staramy się wszystkie razem! Zawsze raźniej :D Buziaczki kochaniutka :* Ja to też się stresuję przed wizytą u ginki bo nie wiadomo co powie ale jestem dobrej myśli :)

ADA cudo z tej twojej królewny! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #981270 przez natB
Ja jak zawsze z doskoku... pożalić się :(...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 21 godzin temu #981312 przez martyna_z
Mari ostatnio tak bardziej refleksyjnie podchodzę do wszystkiego, pewno dlatego że staram sie maksymalnie wyciszyć i nie nakręcać...

Aggi dobrze że w końcu wróciłaś :) Gratulacje dumna mamo dla synka :)

Pati trzymaj się! szanse są i to jest najważniejsze!

Ada śliczną masz córcię :) wpadaj do nas częściej :)

Milunia a jakie leki bierzesz? generalnie to możliwe że wyszedł pozytywny ale to faktycznie szybko :)

nat głowa do góry! trzymam kciuki i daj znać po wizycie

Ja już czuję zbliżającą się @, w zeszłym miesiącu zaskoczyła i przyszła wcześniej a w tym miesiącu jakoś się ociąga. Czekam z testem do piątku, soboty jeśli nie przyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 20 godzin temu #981316 przez Asiaa
Betka śliczny brzusio :) jeszcze trochę i maleństwo będzie z Wami :)

Chudzinka śliczny brzuś :) fajnie, że dziewczynka :) imię ładne wybraliście :)

Pinezka słodki ten Twój Juniorek :)

Nefri super że z maluchem wszystko ok :)

Mari dziękuję, że pytasz :) U mnie póki co bez zmian. Fajnie, że macie na tyle duży balkon by postawić tam takie sprzęty do wypoczynku :)

Pati głowa do góry, w końcu się uda :)

Ada rośnie Wam córeczka jak na drożdżach :)

Miluniaa jeśli miałaś leki na pęknięcie pęcherzyków to to może zaburzyć wynik testu, a poza tym zagnieżdżenie może nastąpić do 5 dni po owu a dopiero wtedy organizm produkuje hcg więc wg mnie to stanowczo za wcześnie na test.

Późno już więc lecę spać. Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 godzin temu #981351 przez zancik
Hey Kochane :)
Przepraszam,że tak długo milczałam ale ten weekend łącznie z poniedziałkiem i wtorkiem miałam tragiczny.W sobotę zginał u nas 4,5 letni chłpoczyk tzn.Ojciec zabrał go do koparki i dziecko wypadło z niej :( :( Masakra nie mogłam w ogóle się pozbierać dzis jest pogrzeb o 15.30 :( :( Szok :( :( A kolejne dni to problemy rodzinne miałam dość wszystkiego nerw tyle i płaczu ach szkoda gadać tylko mała to odczuła :( :( Dzis juz jest lepiej ;) Jutro wizyta :) :)

Ada śliczniutka Niunia :) :kiss: :kiss:

Nat daj znać po wizycie :kiss:

Nefri super wieści :kiss: :)

Natkka ale Ci zazdroszczę morze ach :) Oby staranka były owocne ;)

Milunia z testami owu to tak jak Pinezka napisała :) A z tym ciążowym to poczekaj jeszcze i zrób drugi :) ;) :kiss:

Mari super,że umowa podpisana :) Szkoda,że ja nie mam balkonu B)

Martyna kciuki zacisniete :kiss: :kiss:

Aggi ojej juz 9 miesięcy :woohoo: :woohoo: No super Maksiu podskoczył z rozwojem :kiss: :kiss:

Pinezka Juniorek słodziaczek :kiss: :kiss:
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 godzin temu #981367 przez aggi
Dzień dobry :cheer:

Ada Julita cudowna :kiss:

Milunia ja bym czekała do terminu @ z testem, bo różne cuda mogą wychodzić a później jest rozczarowanie

nat
będzie dobrze, głowa do góry! trzymam kciuki :)

zancik masakra niektórzy rodzice nie mają za grosz wyobraźni :huh: :( szkoda dziecka..... a ty się nie denerwuj bo Tosia nerwuska będzie :kiss: :kiss: :kiss: daj znać po wizycie :)

zaciskam za was kciukasy nadal! u mnie wczoraj pozytyw na owu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 godzinę temu #981431 przez Miluniaa
Wiem, wiem żeby sie nie nakrecać ale to nie takie proste ;)
aggi to dzialaj !
zancik to straszne ja to jak cos takiego slysze w tv czy cos sie u mnie w miescie dzieje to zawsze przezywam ... najgorsze jak matka czy ojciec katuje dziecko i zawsze wtedy mysle, ze to takie niesprawiedliwe kobiety pragna dziecka i nie moga miec, a taka pijaczka raz i ma i jeszcze sie zneca :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 godzinę temu #981434 przez MARI
Hej już po pracy, jakoś taki dziś ciężki dzień był.
Mój m w pracy na nockę, więc mam zamiar wziąć się za siebie w sensie maseczka, depilacja... B)
Paznokcie już pomalowałam :)

MILUNIAA wiem że ciężko się nie nakręcać, tym bardziej że po wizycie takie dobre wieści, no ale trzeba czekać- jestem dobrej myśli ;)

ZANCIK fajnie że już lepiej się czujesz, bo z tego co pisałaś to naprawdę można mieć kiepski humor. Czekam na wieści po jutrzejszej wizycie :)

NAT nie smutaj się będzie dobrze :)

Biorę się za siebie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981445 przez Pinezka
Milunia - chyba za wczesnie jeszcze, poczekaj grzecznie do terminu @ ;)

Zancik - no brak slow na taki brak wyobrazni :S

Betka - ty juz niedlugo sie nam rozpakujesz :woohoo:

Mari - fajnie tak czasem wieczor spokojnie na pielegnacji spedzic :)

Asiaa :*

U nas fala upalow, w tej chwili termometr jeszcze 28 C pokazuje, jutro w ciagu dnia temp ma przekroczyc 40 C, tak wiec zabunkruje sie w domu. Junior juz dzis odmowil zalozenia pizamki (choc to tylko cienkie body z krotkim rekawkiem i krotkimi nogawkami) i zasnal dopiero jak go w samej pieluszce zostawilam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981461 przez Sandruska1995
Hej wszystkim :)

Ja od poniedzialku już pracuje , mam drugie zmiane dziś na szczęście puścili nas o 21 bo jutro święto :) . Tak się zapracowalam ze zapomnialam ze w piątek juz termin @ .
Dwa dni temu , czyli 10 dni po owu. wrocilam przed 23 do domu. Poszlam skorzystać z WC patrzę a na papierze jasna krew poleciała i już załamka lekka bo @ przyszła. Ale nie to było chwilowe , żadnego bólu brzucha przy tym. I do dziś czysto. Tylko dużo białego śluzu. Chciałam zatestowac ale moj M zapomniał kupić test.... Faceci.
Ale za to wrócił o 18 z pracy. zrobił pranie, posprzatal i zrobił obiadek. Przy tym zajmował się malym , wiec nie mogę krzyczeć. Heh :)
Dobrej Nocy . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981473 przez aggi
Dzień dobry :)

Pogoda ma się popsuć ale mam nadzieję że najgorzej nie będzie.
Dzisiaj czeka mnie wizyta u fryzjera :silly: :ohmy: obym wyszła z tego cało,
jakoś nie lubię fryzjerów ale już mam tak słabe włosy że szok...

Maks biega na czworaka po prawie całym domu, wczoraj kota gonił no myślałam że się posikam ze śmiechu bo kot nie wzruszony tylko zmieniał położenie a Maks biedny się tyle namęczył :D Komicznie to wyglądało :D

Milunia tak samo uważam co do bicia dzieci.. że to niesprawiedliwe :( nie nakręcaj się, a ja trzymam kciuki :)

Pinezka biedny junior.. ale ma szansę się przyzwyczaić do tak ciepłego klimatu :) gorzej jest u nas raz deszcz a zaraz upał.. masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl