BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 11 miesiąc temu #983151 przez joanna1991
ZANCIK kochana no nieeezły brzuchol :D ale rośnie ta królewna :* Widzę mamuśka bardzo zorganizowana jesteś :) paczka świetna. Tosia ma chyba już wszystko co? :)

MILLUNIA hi hi ale by było jakbyśmy miały podobny termin porodu :P hi hi ja cierpliwie czekam do soboty :)

MARI ale masz fajnie poleniuszkujesz sobie :) ja dziś na popołudnie do pracy.. :( ale pocieszam się tym że od jutra mam wolne i dopiero w sobotę idę do pracy :) hi hi

Coś kiepsko dziś się czuję :( głowa, gardło i zatoki :( masakra :(

Miłego dnia kobietki! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983155 przez Asiaa
Milunia na drugiej fotce już widać kreseczkę :) oooo robiłaś betę :) Super! Gratulacje!! :) :)

Martyna możliwe że przez chorobę @ jeszcze nie ma. Już kiedyś tak miałam, że chorowałam i nie chciałam brać leków, bo nadzieje była, ale suma sumarum @ przychodziła
Rozumiem Twoje obawy, jednak doradzam Ci by się wybrać do nowego lekarza :) bo może się okazać, że niewiele trzeba poprawić by w końcu się udało :) można szybciej zareagować kiedy wiadomo co i jak. Zawsze będziecie o kilka miesięcy do przodu :) niż teraz odpuścić a konsultacje za jakiś czas :-*

Mari dziękuję za miłe słowa :-* ale wiem, że w tym cyklu to niemożliwe, chyba że jestem wiatropylna :laugh: choć to może ułatwiałoby sprawę, bo tyle tego teraz pyli :laugh:

Aklim w tym miesiącu nie robiłam testów, więc nie wiem kiedy owu była, a co za tym idzie nie wiem kiedy powinna @ być, bo cykle miewam nieregularne. W poprzednim miesiącu testowałam i myślałam, że w tym cyklu owu będzie podobnie jak w poprzednim, ale najwidoczniej musiała być później, może poprzesuwało się wszystko przez chorobę? Wiem, że ten cykl zakończy się @ tylko pytanie kiedy jaśnie pani się zjawi? :huh:

Joanna trzymam kciuki :)

Natkka zazwyczaj jak długie masz @? może zadzwoń do swego gin i podpytaj jak masz to traktować?

Zancik ładną i zgrabną piłeczkę masz :)
Podziękowania: zancik, Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983159 przez brown24
Zancik łany i duzy brzusio :) i widze że kurier w końcu znalazł droge do Ciebie :lol:
Joanna mnie też głowa napitala, tzn zatoki bardziej, ale to chyba przez pogode, u mnie pada juz chyba od tygodnia :sick:
Agii a jak tam Twoja @? :laugh: i co z ta wysypka u Maksia?
U mnie @ narazie nie ma... a temperatura podwyższona juz 14dzień.. hmm. A na truskawki tez mam więlką ochotę mmm :)
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983169 przez zancik
Joanna jeszcze wózka nie mamy :laugh: tzn.mamy ten co dostalismy ale nie jestem przekonana do niego i chcę inny ;) A tak to chyba wszystko już ale nie jestem pewna :P

Własnie skonczyłam przebierać ubranka zrobiłam pare fotek ale nie wszystkigo bo duzo tego :whistle:

No to czekamy na nastepne testy ciazowe :) :kiss:

Wrzucam pare fotek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983185 przez aggi
zancik i jak się czujesz?? Ja kłucie czułam jak mały mi uciskał... bardzo dziwne i niefajne uczucie. a @ na razie nie ma u mnie, coś się panna niepunktualna zrobiła... sukieneczka aaaaa jaka cudna :woohoo:

MARI
po 4,5??? truskawki? u mnie po 10/kg... zdzierstwo :( na @ czekam :)

Tak pochwaliłam moją @ że punktualna i w ogóle, a tu psikus... no nic, czekam dalej ;)

Plecy Maksa okazały się być alergiczne... no ale mamy się nie martwić bo powiedziała że nie jest źle. Póki co mamy skórę nawilżać i ograniczyć porcje mleczne do 3 na dobę. Jeśli za 2/3tyg nie pomoże to przepisze maść. Także się nie martwię

brown Maks ma jakąś alergię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983187 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983196 przez martyna_z
Pewno nie napisze wszystkiego bo pamięć mam krótką :-)

Zancik brzuszek już spory ale bardzo zgrabny i krąglutki :-)

Aggi dobrze że lekarz Cię uspokoił. Dużo tych uczuleń u dzieci teraz. Ale ja sama też nigdy na nic uczulona nie byłam a teraz jak wiosna przychodzi to wysypki na rękach dostaje.

O truskawkach to mi nawet nie mówcie. Zjadłabym z makaronem i śmietaną. ..a u mnie jeszcze mało i po 10 zł.

Dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby te dwie kreski jak najczęściej się pojawiały.
No i dzięki za mobilizację. Muszę tylko poczekać aż mąż badania powtórzy i idę do innego lekarza.
A któraś z Was pytała o urlop. My w tym roku w końcu wyjeżdżamy. Od 4 lat nigdzie nie byliśmy i jedziemy do Chorwacji :-) jeszcze w to nie wierzę i jakoś trudno mi się ucieszyć ale powoli się nastawiam na super odpoczynek! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983199 przez Ada2424
Zancik cudny brzus :) jejku juz za chwilkę i Ty będziesz mieć corcie przy sobie :* super rzeczy, frajda kompletowanie wyprawki, prawda ? Uwielbiałam to i do tej pory zawsze jak jestem w mieście to zawsze Julisi coś kupie :)

Aggi Ty wiesz ze ja za Ciebie trzymam mocno kciuki :* :)

Milunia gratulacje :)

U nas wszystko dobrze, właśnie wróciliśmy ze spacerku, Julitka teraz śpi to mam chwilkę czasu :) rośnie mi córeczka szybko, od kilku dni budzi się tylko raz w nocy na jedzonko i jak zaśnie kolo 19-20 tak budzi się dopiero 2-3 a później 7-8 wiec wysypiam się :) dziś byłyśmy obie na wynikach i mamy piękne, wsio w normie :) powoli zaczynamy załatwiać sprawy związane z organizacją chrzcin robimy w restauracji w sierpniu i od razu łączymy z naszą 2 rocznica ślubu :) Trzymajcie się cieplutko :)

[/url] [/url]
Podziękowania: aggi, zancik, Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983203 przez zancik
Aggi sukieneczka mnie też urzekła ;) Oby Maksiowi tp rzeszło i żadna maść nie była potrzebna :kiss: chyba za wcześnie pochwaliłaś @ i teraz w balona Cię robi :) :P Narazie nic nie boli,ale staram sie jak najmniej chodzić masz racje to takie nie miłe uczucie :(

Martyna dzięki za komplement ;) :kiss: To super,że wyjeżdzacie zazdroszczę Wam normalnie.No to Kochana do lekarza i głowa do góry :kiss: :kiss:

Ada no frajda jest z wyprawką :laugh: dobrze,że muszę do miasta dojechać do sklepów z ubrankami bo jak by u mnie były to obawiam się,że M by mnie z domu wygnał :laugh: :laugh: No juz nie mogę sie doczekać malutkiej :) Super,że u Was wszystko dobrze no to Julisia pięknie spi dobzre,że możesz pospać sobie :) Wrzuć nam tu foto niuni jak będziesz miała czas i ucałuj oczywiście od cioteczek :kiss: :kiss: Trzymajcie się Kochane :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983229 przez MARI
ADA super że wszystko dobrze i córcia rośnie zdrowo :) wrzuć nam czasem jakiegoś fociaczka malutkiej ;)

ZANCIK twoja wyprawka dla Tosi coraz większa :) mi tam się wszystkie takie malutkie ubranka podobają :)

AGGI to dobrze że Maksiowi nic poważnego nie jest, miejmy nadzieję że to chwilowe uczulenie :)

JOANNA zaciskam kciukasy B)
Dziś sadziłam kwiatuszki na balkon do doniczek i wyszło super- zrobię fociaczka to wam pokarzę :)
Koktajl truskawkowy zaliczyłam na kolację :)
U mnie teraz oczekiwanie, starania i przytulania były więc czekam :) i oczywiście mam nadzieję.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983258 przez aggi
dzień dobry :)

Ale mnie brzuch boli ! taaaaaaaaaaaak @ przyszła. i to w terminie ! dziś o 4 rano.
Kurcze pomyliłam dni i myślałam że wczoraj był jej termin... policzyłam dziś raz jeszcze,
a tu psikus - wczoraj ostatni dc miał być a dziś właśnie @. No i jest, punktualnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983263 przez Miluniaa
aggi tak mi przykro ... ale mysle, że czerwcowy cykl bedzie Twoj ! życze Ci tego z calego serca:)

Joanna jak tam ? Sa jakies wiesci ? kiedy test mozesz robic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983306 przez zancik
Aggi no a już myslałam :) współczuje bólu brzucha :kiss: a jak Maksiu?

Miluniaa jak sie czujesz?

Joanna?
Mari no słodkie są takie małe ubranka :)

Kupiłam truskawki mniam mniam ale takie w pojemniczku małym bo innych nie było :( Ale lepsze to niż nic :laugh: Dwa bukieciki dla mamusiek kupione :) Właśnie mamusie Wszystkiego Najlepszego :kiss: :kiss:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983309 przez Nefri
aggi może ten wyciek z piersi to jeszcze nie zakończona laktacja. Co prawda chyba krótko karmiłaś piersią, więc raczej ta laktacja nie była jakas rozkręcona, ale ogólnie wyciek z piersi może się utrzymywać nawet do roku od zakończenia karmienia. Jednak wtedy i tak świadczy to o podwyższonej prolaktynie, skoro mleko się utrzymuje, więc może warto zrobić badania? oczywiście jeśli faktycznie poważanie myślisz o rodzeństwie dla Maksia, bo inaczej to bym się nie przejmowała tym jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983311 przez aggi
Nefri tylko raz mi się tak zdarzyło do tej pory, racja Maksa karmiłam tylko 2,5msca. Zobaczę ten cykl czy się sytuacja powtórzy, ewentualnie sobie castagnus kupię ;) on delikatnie obniża prolaktynę, przy nim mi się z Maksem udało. Poważnie myślę o rodzeństwie ale bez spiny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl