BezpiecznaCiaza112023

wytlumaczcie mi prosze :) czy mam szanse na ciaze?

11 lata 3 tygodni temu #615812 przez PinkBikini
mam cykle 29-32 dniowe. ostatni okres mialam 14 marca. wg tych kalkulatorow online moje dni plodne trwaly mniej wiecej od 26 marca do 1 kwietnia. owulacja powinna byc mniej wiecej 31 marca- 1 kwietnia ( niedziela poniedzialek) czy to jest mozliwe, ze jak kochalam sie w piatek czyli 29 marca i wczesniej zebym zaszla w ciaze? wczoraj bolal mnie brzuch jak na okres, a do okresu jeszcze pare dni. w dodatku wczesniej mialam jakies biale uplawy. Tydzien temu (moze nie potrzebnie bo za szybko) robilam test i wyszla jedna kreska.
czy to mozliwe, ze 2-3 dni przed owu mogly plemniki przezyc i poczekac na owu?? jak to jest mozliwe??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #615867 przez Mirella
owszem, jest to możliwe, w takim wypadku urodzi się dziewczynka :D plemniki są dosyć żywotne, dwa dni spokojnie poczekają na jajeczko, cieszysz się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #616075 przez PinkBikini
oczywiscie, ze bym sie ucieszyla, jestesmy w trzecim cyklu staran. :)
ja myslalam, ze to takie proste zajsc, a to sie okazuje bardziej skomplikowane niz myslalam. nie mam cykli 28dniowych bardzo regularnych co do dnia, wiec trudniej jest mi okreslic dni plodne, mam malo sluzu. musze sprawdzac sluz szyjkowy.
pytam, bo czasami slysze lub czytam o takich przypadkach, ze stosunek odbyl sie 3 dni przed owu, a potem ciaza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #616159 przez Mirella
Powiem Ci w sekrecie że ja miałam przytulanko w sobotę, w poniedziałek owulka strzeliła, poczułam porządnie więc wiem że to wtedy, a dziś moje dziecko ma prawie cztery lata :blink:


www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...age-3408.html#616158

a tu masz link do ostatniego (przynajmniej na tę chwilę bo to się szybko zmienia) posta na wątku staraczek, przyjdź do nas, w grupie raźniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl