BezpiecznaCiaza112023

Problemy z zajściem w ciąże po poronieniu.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #625238 przez WhiteBlackberry
Cześć dziewczyny!
Mam problem... otóż 8 stycznia 2013r. poroniłam w 4 tc.
Chodze regularnie do ginekologa i hormonalnie i ogólnie wszystko ze mną ok, a jednak po 4 miesiącach starań nadal nie możemy zajść w ciążę... Co miesiąc robię testy i wychodzą negatywne. Dodam, że staramy się CODZIENNIE ! :ohmy:
Dziś znowu wykonałam test i znowu jedna kreska... strasznie mnie to przytłacza i boję się, ponieważ bardzo chcemy mieć już dzidziusia. :(
Czy któraś z Was ma podobny problem? Lub może wie jak pomóc? Co robić? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #625247 przez ilona
Witam
Zajrzyj tutaj www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie.../Page-50.html#625219

Duzo fajnych dziewczyn starających się o dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #625321 przez MoNiaaa
WhiteBlackberry jestem w bardzoi podobnej sytuacji do Twojej rowniez poronilam w styczniu 2013 tylko kilka dni przed toba. Mialam wielkie nadzieje ze w tym miesiacu zobacze II jednak sie nie udalo.
Niestety u mnie to juz 2 poronienie pierwszy raz poronilam pod koniec pazdziernikac :(
Robilam podstawowe badania i niby tez wszystko ok.
Wiadomo ze przykro tym bardziej ze za miesiac powinnam rodzic moja dzidzie a tu nawet nie udalo sie zajsc w ciaze :(
Ale nie poddaje sie i prubujemy dalej

A z tym staraniem Codziennie to moze za czesto i zolnierzyki twojego mezczyzny sa za slabe.
Podobno zaleca sie co 2 dni zeby zolnierzyki nabraly mocy :P

i tak jak ilona zapraszam cie na staraczki :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #625633 przez ferritka
WhiteBlackberry ja poroniłam w czerwcu w 7 tyg- za chwilkę będzie rok i wciąż nic...

tak jak Monia mówi, że codziennie to Ty tego swojego chłopa kochana zajedziesz :silly: ,a za chwilkę to będziecie sie tylko przytulać nie dla przyjemności tylko "bo jest powód"...
spróbujcie co 2 dzień, niech zołniezyki odpoczną, nabiorą sił, chodź do nas na staraczki, zapraszam Cię również do grupy dziewczyn z testami owulacyjnymi tam też się staramy, wspieramy, pocieszamy

no więc czekamy na staraczkach , bo w kupie cieplej :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #726686 przez justineee
Piszę do dziewczyn, które starają się o maluszka a przeszły już przez koszmar poronienia.
Nie poddawajcie się. Poroniłam w 8 tyg ciąży samoistnie w grudniu 2012 roku. Obecnie jestem w 13 tyg. ciąży i wszystko jest w porządku. Staraliśmy się z mężem od razu po poronieniu ale musiało minąć pół roku by nam się udało. A udało nam się w miesiącu w którym nasze myśli były zaprzątnięte przez pracę i związane z nią stresy. Myślę, że to pomogło. Nieustanne myślenie o zajściu w kolejną ciąże nam nie pomagało. Trzymajcie się i myślcie pozytywnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040097 przez Dosiaa
Poronienie to straszne przeżycie dla każdej kobiety osobiście nie chciałabym nigdy teg doświadczyć.
Wiem, że ogólnie przy staraniach o dziecko wiele kobiet stosuje Inofem bo ginekolodzy go polecają ze względu na to, że pobudza owulację.
Stosowałyście go kiedyś ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040275 przez band
Tak poronienie to okropna rzecz. Osobiście nigdy tego nie przezyłam, ale moja mama poroniła i poniekąd wiem co to znaczy. Trzeba sie uzbroić w cierpliwość i nie rozbić niczego na siłę. Wtedy na pewno uda się zajść w ciążę.

Bądź tym, kim chcesz być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041864 przez Viiktoria
jedna z moich kolezanek musiala sie z tym zmagac ... strasznie to na poczatku przezywala ... na szczescie miala wsparcie w mezu, rodzinie, mnie itd wtedy jest o wiele latwiej, bo zewszad jestes zasypywan informacjami, ze to nie jest jeszcze koniec swiata. Wydaje mi sie wlasnie, ze jak jest wsparcie od innych, to nieco latwiej to przetrwac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044219 przez Mecia
Okropna sytuacja. Wiem, że lekarze zazwyczaj zalecają minimum 6 miesięcy przerwy w kolejnych staraniach, ale niestety większość par się do tego nie stosuje, bo wiadomo śpieszy im się. Więc może warto odczekać trochę. Sprawdzić czy cykle są regulane, po robić badania np. hormonalne, może faktycznie jakieś suplementy typu inofem. Także powinnyśmy dać sobie czas na ogarnięcie sytuacji i psychicznie i fizycznie. najgorsza jest właśnie ta presja :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl