BezpiecznaCiaza112023

STOSUNEK PRZERYWANY A CIĄŻA

10 lata 5 miesiąc temu #774905 przez magdzia1402
Witam, opiszę pokrótce o co mi chodzi. a więc 18 października dostałam miesiączkę a 23 się skończyła. według moich obliczeń dni płodne powinnam mieć od 27 października do 2 listopada (chyba, że źle liczę)dodam, że cykle mam regularne i 28 dniowe. kochałam się z moim mężem z 26 na 27 października z tym, że on wyszedł ze mnie przed wytryskiem ale po 10min kochaliśmy się ponownie i mąż także wyszedł przed wytryskiem. moje pytanie brzmi czy mimo to mogłam zajść w ciąże? z góry dziękuję za odpowiedź.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774911 przez gosia28
teoretycznie jest to możliwe. Współżyliście w początkowych dniach płodnych, a plemniki w płodnym śluzie mogą poczekać pare dni do owu, zaś stosunek przerwany nie jest skuteczną metodą zapobiegania ciąży. A czy między 1 a 2 stosunkiem mąż brał kąpiel? Bo jeśli nie to dodatkowo istnieje ryzyko, że plemniki zostały z poprzedniego stosunku.
Pozdrawiam

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774918 przez magdzia1402
Nie mąż nie brał kąpieli. jeśli teoretycznie jest możliwe, że mogę być w ciąży to kiedy powinnam zrobić test ciążowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774961 przez Kaś_O
w dniu spodziewanej miesiączki test będzie najbardziej wiarygodny.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #927403 przez alison
Witam, uprawiałem stosunek z dziewczyną bez zabezpieczenia, nie chce się tłumaczyć dlaczego ale stało się tak pierwszy raz i mam nadzieję - ostatni. Są chwile w życiu w których człowiek nie myśli trzeźwo. Czytałem o stosunku przerywanym tutaj: www.biomedical.pl/antykoncepcja/stosunek-przerywany-111.html no i oczywiście pisze, że ryzyko jest duże, to nie najlepsze rozwiązanie i tak dalej, czyli rzeczy, które doskonale wiem. Jednak dziewczynie spóźnia się okres, a ja zaczynam się lekko denerwować. Staram się być odpowiedzialny, a jej ciąża okazała by się prawdziwą wpadką, no ale nic - dałbym radę. Mimo tego, że nie doszedłem w "niej" jak duże jest prawdopodobieństwo, że może być w ciąży? Nie wiem czy dałem radę odpowiednio wyjąć, tak nim, wydobył się preejakulat, nie jestem za dobrym "zawodnikiem" w łóżku. Więc wolę podpytać, jakie dajecie jej szanse?

Zrównoważony ekscentryk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl