BezpiecznaCiaza112023

Test owulacyjny- pozytywny po owulacji

10 lata 4 miesiąc temu #801653 przez Ana5
Witam wszystkie forumowiczki. Nurtuje mnie to,że test owulacyjny wyszedł mi pozytywny również dokładnie 7 dni po owulacji... Krestka testowa jest gruba i kontrolna ciut jaśniejsza. Stosuję testy owulacyjne już drugi cykl. Zawsze miałam @ bardzo regularne i szczerze mówiąć kupiłam testy po to, zeby sprawdzić czy faktycznie pokrywają się one z kalkulatorami płodność i i moimi obserwacjami. I wszystko faktycznie się zgadza. 27.11 na teście pojawiły się dwie kreski bardzo wyraźne, więc z mężem nie próżnowaliśmy już dwa dni wcześniej:) Teraz z ciekawości zrobiłam test lh a tu niespodzianka: dwie wyraźne kreski -testowa gruba , kontrolna ciut jaśniejsza. Myślałam , ze po owulacji i po spadku hormonu lh test powinien być negatywny a tu się okazuje , ze wcale nie. Czy ktoś wie o co moze chodzić????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #820936 przez pati120
To rzeczywiście dziwne. Ja używałam mikroskopu owulacyjnego http://sklepstarania.pl/mikroskop-owulacyjny/11-mikroskop-owulacyjny.html i nie miałam takich sytuacji. Zawsze dało się jasno określić dni płodne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl