BezpiecznaCiaza112023

Czy jestem w ciąży?? - moje objawy

10 lata 2 miesiąc temu #831204 przez meli1990
mnie kują jajniki przy owulacji. więc i może po zapłodnieniu też tak jest. mnie przy pierwszej ciąży nie kuło. a co do śluzu to nie pamiętam. ja byłam płaczliwa na początku i wszystko mnie denerwowało i to były moje pierwsze objawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831262 przez Jagoda92
No, każda ma inaczej, ja liczę na szczęście jutro, będzie mi smutno jak nie poszło :/ ale trudno się mówi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831270 przez meli1990
będzie dobrze. a jak się nie udało, uda się następnym razem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831343 przez Jagoda92
Pewnie, ale fajnie byłoby już mieć serduszko w brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831355 przez meli1990
Jagoda92 do usłyszenia jutro. trzymam mocno kciuki za ciebie. Daj znać jaki wynik testu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831380 przez Jagoda92
Dam na pewno :) Dobrej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831793 przez Jagoda92
Rano jedna kreska :(. Szkoda. Podejrzewałam, że za pierwszym razem się nie uda. Objawy więc raczej zwiastują @. Miała się pojawić dzisiaj, ale jeszcze nie ma. Nie liczę, że za wcześnie zrobiłam test :( Szkoda. Może @ spóźnia się przez stres przed sesją...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831814 przez meli1990
przykro mi. następnym razem się uda. Ja bym na twoim miejscu nie patrzyłabym na to czy się zbliża owulacja tylko bym brała się do roboty z narzeczonym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #831825 przez meli1990
Jak mi się też nie udało to przesuwam termin na luty i może wtedy się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831848 przez Jagoda92
Dokładnie - co drugi dzień :D nie dość, że przyjemnie to i pożytecznie w tej sytuacji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831850 przez meli1990
Właśnie. Mnie coś od kilku dni brzuch pobolewa i kuję, więc nie wiem czy to ciąża czy okres się zbliża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831852 przez gosiak
Jagoda, ja trzy lata się starałam i tak naprawdę w trakcie tych całych starań wszystkie objawy już miałam i zawsze sobie mówiłam że pierwszy raz mnie coś tak boli, ze pierwszy raz coś takiego odczuwam itd.....w szczęśliwym cyklu po prawie 3,5 roku starań nie miałam rzadnych podejrzanych odczuć nic a nic, piersi zaczęly mnie boleć tak jak zawsze, tak jak zawsze kilka dni przed spodziewaną @ pobolewał mnie brzuch, delikatne objawy typu wyczulony węch, senność, pojawił się w dniu spodziewanej @ lub nawet troszkę później, a pierwszym objawem jaki zapalił mi lampkę by zatestować była spóźniona @ i ból piersi który nie odpuszczał :) a i tak to już jest puki się nie staramy to nie zwracamy uwagi na jakieś bóle owu, na śluzy i inne zmiany które zachodzą podczas całego cyklu, a jak się staramy to baaaardzo zwracamy uwagę na to co wcześniej "nie istniało" :)

Meli Twoje tempki nie wskazują na to by była owulacja, więc albo jesteś przed, albo cykl bezowulacyjny, który czasem się zdaża nawet u zdrowej kobiety ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831858 przez meli1990
może i tak gosiak pożyjemy zobaczymy. Ja już wątpię w pomiar temp moim termometrem dlatego kupiłam sobie z dokładniejszą skalą pomiaru. miłej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831859 przez Jagoda92
Dokładnie gosiak :) Ja wiem doskonale, że teraz bardziej się sobie przyglądam i od początku zdaję sobie sprawę, że to, co teraz odczuwam intensywniej (przez to, że planujemy dzidzię)wcale nie musi być intensywniejsze i wyjątkowe :) dlatego nie załamałam się rano, tym bardziej, że to nasz pierwszy cykl starań, po prostu troszkę mi się smutno zrobiło :) ale dam radę :) jeszcze nie mam powodów do zmartwień, czas pokaże :) ale fajnie, że mnie rozumiesz z tymi "objawami" :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831862 przez gosiak
Pewnie że rozumiem, bo też to przerabiałam :lol: pierwszy cykl to rozgrzeweczka ;) martwić się możesz po roku, dwóch nieudanych starań, ale trzymam kciuki byś szybciej "zaskoczyła" ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl